358 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE- Novo Lagovo

Se prodava gradezna parcela 14 dekari vo Novo Lagovo, odma do podvozn...


14 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

nivi.. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo staro lagovo selo se...


1 €
или предлог цена
23 јун 23:16Земјиште во Прилеп

Земјиште во место Точила во Прилеп (парцела бр. 5794), во близина на ...


35 €
или предлог цена
21 јун 13:46Se izdava niva

Se izdava niva vo blizina na silosite kaj Zito Prilep. Nivata e 3 dek...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 15:27Se prodava niva 2 klasa na vikano mesto orusica

Se prodava niva 2 klasa na viknato mesto orusica.Katastarska Parcela-...


350 €
или предлог цена
17 јун 15:45plac

plac 1400 kvadrati so asvaltiran pat na vlezo vo Prilep so cist imot...


1 €
или предлог цена
16 јун 19:49PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 N...


58.000 €
или предлог цена
14 јун 00:17Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
13 јун 12:15SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT 300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PA...


5.500 МКД
или предлог цена
11 јун 20:44nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
10 јун 09:27Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
06 јун 20:43nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јун 00:17Se prodava gradezen plac vo Prilep

Se prodava gradezen plac vo Prilep, vo industriska zona ul. Karpalak....


25 €
или предлог цена
02 јун 11:34Se Prodava Plac

Placot se naogja na ulica: "F. Gora". Tel. 076 460 319 075 54...


По Договор
или предлог цена
01 јун 17:52Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште со површина од 2 декари предвидено за гр...


1 €
или предлог цена
30 мај 23:43Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
28 мај 20:24Се издава нива под кирија ШАТОРОВ КАМЕН

Местоположбата на нивата можи да се види на сликата, квадратурата изн...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:48Se prodava plac kaj Salida od 450m2

Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan so dozvola za gradba P 2...


1 €
или предлог цена
26 мај 23:29Se prodava niva vo Prilep 17 850 m2

Se prodava niva vo Prilep, Industriska zona, Dolno sadovo, na stariot...


6 €
или предлог цена
25 мај 11:49SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA NIVA OD 3 DEKARI VO VAROS MESTO VIKANO BREVCINA so 3 saht...


По Договор
или предлог цена
20 мај 18:25Se izdavaat hali i plac

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat vo...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:44nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
18 мај 22:00SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA

070 575 454 070 575 454 070 575 454 ulica frushka gora ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:13Niva vo Povodenici

Se prodava niva na patot za ezeroto 3.6 dekari so karabina(vikendica)...


1 €
или предлог цена
07 мај 10:22Se izdava niva / Се издава нива

Se izdava niva vo industriska zona Varos nasproti Stibera so obrabotl...


1.500 МКД
или предлог цена
28 апр 13:08Нива,парцела

Се продава нива,парцела со вкупна површина од 23329 м2 во село с.Лаго...


1 €
или предлог цена
19 апр 18:03nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
17 апр 15:33NIVA POD KIRIJA

Mesto sirok pat (ispraen kamen) 2020 seana Dzvonete na 070 554 547


По Договор
или предлог цена
11 апр 09:48Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
10 апр 13:13Niva

Se prodava niva 2 dekari pokraj noviot pat gradsko prilep Vednas do ...


1 €
или предлог цена
10 апр 10:13СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ЗАБРЧАНИ

Се продава нива 10 декари. За да ја видите можете да отворите на веб...


1 МКД
или предлог цена
06 апр 14:06Se prodava gradezen plac vo Prilep

Indsutriska zona ul. Karpalak KP 5740, IMOTEN LIST 2301 Se naogja d...


1 €
или предлог цена
01 апр 12:01Нива

Се продава нива 5300 м2 на автопатот за Битола 400 мт од Салида од ле...


По Договор
или предлог цена
28 мар 20:03Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi Ednata se najduva vo mestoto POVODENICI i e so...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:55nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo staro lagovo i selo...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:49Baram Investitor za gradba na etno restoran

baram investitor za gradba na etno restoran raspolagam so 23.000 m2 ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:54Нива

Земиоделско земјиште 4,8 декари,во месноста по воденици ( по патот за...


1 €
или предлог цена
21 мар 15:41Lozje kratilosija

Se izdava ili prodava niva so zasadeno lozje vranec i kratosija 2.3 d...


1 €
или предлог цена
13 мар 10:51nivi

se prodavaat nivi vo selo vrbjani s. seleverci s. staro lagovo prilep...


1 €
или предлог цена
01 мар 12:49Se izdava niva 5 dekari

Se izdava niva 5 dekari pogodna za tutun so hidrosistem na istata te....


1 €
или предлог цена
01 мар 12:47Се продава повеќе наменско земјиште на атрактивна локација!!

Намена: Г-лесна индустрија и сервисни дејности Површина: вкупно 3.99...


12 €
или предлог цена
18 фев 14:06Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам