357 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

nivi pod kirija

se izdavat nivi so hidrosistem vo geran POGODNI ZA TUTUN


1.111 €
или предлог цена
12 фев 13:59Купувам земјиште во Мариово

Купувам обработливо или не обработливо земјиште во Мариово може да им...


1 €
или предлог цена
11 фев 19:50Se prodava niva

Se peodava niva vo novo lagovo posle romansa. 6 dekari


1 €
или предлог цена
07 фев 20:04SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


1 €
или предлог цена
07 фев 16:30Se prodava plac 2800 m2

Se prodava plac 2800 m2 vo industriska zona do elit kafe cena 9 evra ...


8 €
или предлог цена
07 фев 14:53Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija vo Industriska Zona prema Krushevo. Vo blizina ...


1 €
или предлог цена
04 фев 23:20nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:28se prodava niva vo s.MAZUCISTE

Nivata se najduva vo atarot na s.MAZUCITE na glavniot pat PRILEP-M.BR...


10.000 €
или предлог цена
31 јан 13:33RASADNIK VO SARIKA VO PRILEP

rasadnik vo sarika nad obikolniot pat 6500m2 slobodan 0782332175


300 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19NIVI VO PRILEP

SE PRODAVA NIVA VO SARIKA NAD OBIKOLNICATA 3500 M2 SLOBODAN 078232...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:18NIVA VO PRILEP

NIVA VO PRILEP MESTO CARDAK NAD MARKO CESHMA NIVATA E 17000 M2 SLOB...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:182 ниви викано место Крбла позади Прилепска Пивара

075/206-980 Се продаваат две ниви 611m2 и 833m2 со опис градежно неи...


1 €
или предлог цена
28 јан 09:23SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


10 €
или предлог цена
24 јан 20:06SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


12 €
или предлог цена
22 јан 12:34Niva vo Staro lagovo

Se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina od 16.000 m2 pogodna za p...


3 €
или предлог цена
20 јан 22:34Se prodava niva 8000m2. 1evro m2

Celosno zagradena niva. Se naoga gorno sadovo vo blizina na cesmata k...


8.000 €
или предлог цена
20 јан 10:11Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi so katastarski broevi 4421/1 2753/5 2679 DIMKO 076...


По Договор
или предлог цена
17 јан 20:05nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
14 јан 17:00nivi

se prodavaaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:09Plac vo Prilep, pod kasarnata

Plac za gradba 3000m2, se prodava 1/6-500m2 IL 17712 KP 1019


5.000 €
или предлог цена
31 дек 06:15Se prodava niva vo kriva reka Prilep do precistitelna stanic

Se prodava niva vo mesnosta kriva reka Prilep. Nivata e 7500 m2 i e n...


1 €
или предлог цена
29 дек 22:48se prodavaat nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
24 дек 21:42prodavam niva

Prodavdam niva vo mesto Topolka (brevcinja)vo Varos,Prilep.nivata e ...


2 €
или предлог цена
20 дек 17:39Parceli / placevi vo Pletvar

Se prodavaat placevi vo Pletvar na razlichni atraktivni lokacii i so ...


3 €
или предлог цена
17 дек 12:28Niva

Se prodava Niva na obikolniot pat PRILEL-BITOLA na 300m od kluckata ...


1 €
или предлог цена
14 дек 19:03nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
12 дек 21:54Ниви во Тополчани

Продавам ниви во Топлчани - КП 1639 - 458м2 - КП 1765 - 729м2 -...


92 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Нива во Тополчани

Продавам нива на автопат кај Тополчани со маркица за градба.


1 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Niva

Se prodavaat nivi vo s.Sheleverci. Poveke informacii na tel:072 268 9...


По Договор
или предлог цена
05 дек 10:50Legalizirana Vikendica Vo Novo Lagovo

Vikendicata ima dva bunari so ziva voda mozi da se vidi vikendicata ...


По Договор
или предлог цена
03 дек 23:11Nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 МКД
или предлог цена
03 дек 18:10Se prodava Zemjiste kaj Mogilata vo Prilep

KP 23309 , 2000m2. Vo blizina na Akva park Salida. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
24 ное 11:34Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva Begova Livada vo industriska zona vednas pokraj pato...


По Договор
или предлог цена
23 ное 10:32Се издава нива зад млекара Софија во населба Варош

Се издава нива во индустриска зона населба Варош зад млекара Софија ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 ное 19:26Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona

Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona , nasproti Zito Pril...


По Договор
или предлог цена
17 окт 21:40Prodavam niva

Niva vo selo galicani


2.000 €
или предлог цена
14 окт 13:41baram da kupam plac vo Ohrid

baram da kupam urbaniziran plac vo Ohrid so gradezna dozvola od 400-7...


30.000 €
или предлог цена
28 сеп 14:48Dvorno mesto

Se prodava dvorno mesto na ul. Lenin br. 18 vo centarot na gradot, vo...


80.000 €
или предлог цена
23 сеп 18:01niva cena odlicna

За информации. 070 270"666 уредни документи за да се префрли.Струја н...


2.200 €
или предлог цена
15 сеп 11:40Nivi vo Prilep za izdavanje

Se izdavaat poveke nivi vo opstina Prilep 1. Mesto Gorno Sadovo, KP ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 09:45Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам