318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава нива под кирија ШАТОРОВ КАМЕН

Местоположбата на нивата можи да се види на сликата, квадратурата изн...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:48Se prodava plac kaj Salida od 450m2

Placot e vlezen vo detalen urbanisticki plan so dozvola za gradba P 2...


1 €
или предлог цена
26 мај 23:29Se izdavaat hali i plac

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat vo...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:44nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
18 мај 22:00SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA

070 575 454 070 575 454 070 575 454 ulica frushka gora ...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:13Нива,парцела

Се продава нива,парцела со вкупна површина од 23329 м2 во село с.Лаго...


1 €
или предлог цена
19 апр 18:03nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro...


1 €
или предлог цена
17 апр 15:33NIVA POD KIRIJA

Mesto sirok pat (ispraen kamen) 2020 seana Dzvonete na 070 554 547


По Договор
или предлог цена
11 апр 09:48Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
10 апр 13:13Niva

Se prodava niva 2 dekari pokraj noviot pat gradsko prilep Vednas do ...


1 €
или предлог цена
10 апр 10:13Se prodava gradezen plac vo Prilep

Indsutriska zona ul. Karpalak KP 5740, IMOTEN LIST 2301 Se naogja d...


1 €
или предлог цена
01 апр 12:01Нива

Се продава нива 5300 м2 на автопатот за Битола 400 мт од Салида од ле...


По Договор
или предлог цена
28 мар 20:03Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi Ednata se najduva vo mestoto POVODENICI i e so...


По Договор
или предлог цена
28 мар 17:55nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo staro lagovo i selo...


1 €
или предлог цена
26 мар 11:49Baram Investitor za gradba na etno restoran

baram investitor za gradba na etno restoran raspolagam so 23.000 m2 ...


По Договор
или предлог цена
25 мар 18:54Нива

Земиоделско земјиште 4,8 декари,во месноста по воденици ( по патот за...


1 €
или предлог цена
21 мар 15:41Lozje kratilosija

Se izdava ili prodava niva so zasadeno lozje vranec i kratosija 2.3 d...


1 €
или предлог цена
13 мар 10:51nivi

se prodavaat nivi vo selo vrbjani s. seleverci s. staro lagovo prilep...


1 €
или предлог цена
01 мар 12:49Se izdava niva 5 dekari

Se izdava niva 5 dekari pogodna za tutun so hidrosistem na istata te....


1 €
или предлог цена
01 мар 12:47Се продава повеќе наменско земјиште на атрактивна локација!!

Намена: Г-лесна индустрија и сервисни дејности Површина: вкупно 3.99...


12 €
или предлог цена
18 фев 14:06nivi pod kirija

se izdavat nivi so hidrosistem vo geran POGODNI ZA TUTUN


1.111 €
или предлог цена
12 фев 13:59Купувам земјиште во Мариово

Купувам обработливо или не обработливо земјиште во Мариово може да им...


1 €
или предлог цена
11 фев 19:50SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


1 €
или предлог цена
07 фев 16:30Se prodava plac 2800 m2

Se prodava plac 2800 m2 vo industriska zona do elit kafe cena 9 evra ...


8 €
или предлог цена
07 фев 14:53nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
04 фев 16:28se prodava niva vo s.MAZUCISTE

Nivata se najduva vo atarot na s.MAZUCITE na glavniot pat PRILEP-M.BR...


10.000 €
или предлог цена
31 јан 13:33RASADNIK VO SARIKA VO PRILEP

rasadnik vo sarika nad obikolniot pat 6500m2 slobodan 0782332175


300 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19NIVI VO PRILEP

SE PRODAVA NIVA VO SARIKA NAD OBIKOLNICATA 3500 M2 SLOBODAN 078232...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:18NIVA VO PRILEP

NIVA VO PRILEP MESTO CARDAK NAD MARKO CESHMA NIVATA E 17000 M2 SLOB...


100 МКД
или предлог цена
28 јан 22:182 ниви викано место Крбла позади Прилепска Пивара

075/206-980 Се продаваат две ниви 611m2 и 833m2 со опис градежно неи...


1 €
или предлог цена
28 јан 09:23SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


10 €
или предлог цена
24 јан 20:06SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20MET...


12 €
или предлог цена
22 јан 12:34Niva vo Staro lagovo

Se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina od 16.000 m2 pogodna za p...


3 €
или предлог цена
20 јан 22:34Se prodava niva 8000m2. 1evro m2

Celosno zagradena niva. Se naoga gorno sadovo vo blizina na cesmata k...


8.000 €
или предлог цена
20 јан 10:11Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi so katastarski broevi 4421/1 2753/5 2679 DIMKO 076...


По Договор
или предлог цена
17 јан 20:05nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
14 јан 17:00nivi

se prodavaaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci selo sta...


1 €
или предлог цена
03 јан 11:09Plac vo Prilep, pod kasarnata

Plac za gradba 3000m2, se prodava 1/6-500m2 IL 17712 KP 1019


5.000 €
или предлог цена
31 дек 06:15se prodavaat nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
24 дек 21:42prodavam niva

Prodavdam niva vo mesto Topolka (brevcinja)vo Varos,Prilep.nivata e ...


2 €
или предлог цена
20 дек 17:39Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам