311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава нива зад млекара Софија во населба Варош

Се издава нива во индустриска зона населба Варош зад млекара Софија ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 ное 19:26Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona

Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona , nasproti Zito Pril...


По Договор
или предлог цена
17 окт 21:40Prodavam niva

Niva vo selo galicani


2.000 €
или предлог цена
14 окт 13:41baram da kupam plac vo Ohrid

baram da kupam urbaniziran plac vo Ohrid so gradezna dozvola od 400-7...


30.000 €
или предлог цена
28 сеп 14:48Dvorno mesto

Se prodava dvorno mesto na ul. Lenin br. 18 vo centarot na gradot, vo...


80.000 €
или предлог цена
23 сеп 18:01niva cena odlicna

За информации. 070 270"666 уредни документи за да се префрли.Струја н...


2.200 €
или предлог цена
15 сеп 11:40Nivi vo Prilep za izdavanje

Se izdavaat poveke nivi vo opstina Prilep 1. Mesto Gorno Sadovo, KP ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 09:45SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva. Mesnost dolno Silevo-sirokpat kaj prugata,ima 2 sah...


8.000 €
или предлог цена
30 авг 12:02НИВА КАЈ С. СЕЛЦЕ ПОД НАЕМ

СЕ ИЗДАВА НИВА ПОД КИРИЈА НА САМИОТ ПАТ ЗА С. СЕЛЦЕ ВЕДНАШ НАД НАДВОЗ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 авг 12:47SE PRODAVA NIVA HITNO !!!!!!!

NIVATA E NA PATOT PRILEP - KRUSEVO NASPROTI BEGOLIVADA NA 30 METRI OD...


1 €
или предлог цена
25 авг 10:49se prodava plac vo novo Lagovo

Se prodava plac 650m2 od koi 105 m2 se temeli


11.000 €
или предлог цена
17 авг 18:31NIVA SO IZGRADEN OBJEKT

SE PRODAVA NIVA 2000 M KVADRATNI SO IZGRADEN OBJEKT OD 200 M.KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
31 јул 14:30Се продава нива во Ѓумушица

Се продава нива во Ѓумушица од 3500 м квадратни. Телефон за контакт 0...


1 €
или предлог цена
26 јул 16:33Nekoj da ponudi mestence okoli centar za kujca okolu 100 kva

Baram Mesto za kujca okolu100 kvadrati voblizina na centar


1 €
или предлог цена
15 јул 13:39SE PRODAVA PLAC-MESTO

Se prodava plac-mesto so sredeni dokumenti voda, struja, kanalizacija...


1 €
или предлог цена
13 јул 09:01SE PRODAVA PLAC-MESTO

Se prodava plac mesto na ul Tetovska 260 m2 struja voda kanalizacija ...


1 €
или предлог цена
13 јул 08:29НИВА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН

Се продава К.П.8412/1, К.О. Прилеп, нива со површина 2443 м2, на ул.Ј...


20 €
или предлог цена
09 јул 12:58Niva nad LUKOIL

Se prodava niva 2200m² na glavniot pat od desnata strana posle Lukoil...


1 €
или предлог цена
29 јун 11:12Staro Lagovo

Se prodava niva so povrsina od 8.6 ha blok vo Staro Lagovo. 070 4...


По Договор
или предлог цена
25 јун 13:00se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba z...


30.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

se prodava plac na koj po urbanisticki plan e predviden i deloven pro...


16.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava gradezen plac pozadi f-ka MILINA

se prodava plac pogoden za site nameni vo industriska zona odma pozad...


99.000 €
или предлог цена
22 јун 09:21Parcela vo gradezna zona

Se prodava parcela so reseni imotno pravni raboti. Vo atarot na K.O N...


1 €
или предлог цена
21 јун 21:12Kupuvam gradezno mesto do 200 m2

Kupuvam mesto za kukja ili kukja do 80 m2


1 €
или предлог цена
10 јун 17:41Se prodava plac

Se prodava plac od 400 kvadrati pozadi magacinite na Centro prome za ...


25 €
или предлог цена
10 јун 12:34farma

Se prodava niva 4000m2 MARKOVA CESMA so Farma od 110m2 ili potocno ...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:21Niva 2.5 Dekari / 2500m2 Prilep - Нива Прилеп

Se iznajmuva niva od 2500m2 ili 2.5 dekari. Nivata ima 3 bunari i s...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 11:03Плац за викендица

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste so dvorno mesto vo Orevoec,n...


4.500 €
или предлог цена
12 мај 19:13Се продава плац - градежно земјиште

Се продава градежно земјиште - плац со површина од 3400м2 , со два вл...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Продавам вископлодно земјиште

Се продава земја А класа,во село Црнилиште-Прилеп Цена по договор. Те...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:00PRODAVAM!!!

Prodavam tri gradezni parceli, dve se po 500 m2, a ednata e 300 m2. ...


1 €
или предлог цена
08 мај 23:53Plac vo industriska zona

Izleguva na pat Nakrsi pecurkara Binfood Cenata e po dogovor


По Договор
или предлог цена
06 мај 21:30Парцели во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и дел од КП:13625...


1 €
или предлог цена
04 мај 12:59Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava atraktivna lokacija od 10.000m2.Idealno za gradba na hala,...


1 €
или предлог цена
22 апр 18:38Плац

Се продава 1/2 од плац - КП бр 5931 КО Варош, градежно неизградежно з...


По Договор
или предлог цена
20 апр 11:04Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaici

Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala.V...


1 €
или предлог цена
16 апр 08:23Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
13 апр 16:53Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija prema Veshtackoto Ezero (regionalen pat). za- hal...


1 €
или предлог цена
12 апр 21:39Partizanka

Se prodava niva od 6897 m2 so k. p. 2551 vo mesto crveni bregovi (ind...


7 €
или предлог цена
12 апр 09:04Ниви Селце на 1.5 км од Центар Прилеп

Нивите се во близина на магистралниот пат Прилеп - Битола. Во непосре...


45.071 €
или предлог цена
15 мар 17:19Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам