317 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НИВА ( ИТНО ИТНО ИТНО )

Се продава нива во месноста МАЛОВОДЕНИК. Во близина на с.Селце Теле...


1 €
или предлог цена
14 фев 17:38Промовирано

Парцели во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и дел од КП:13625...


1 €
или предлог цена
04 мај 12:59Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava atraktivna lokacija od 10.000m2.Idealno za gradba na hala,...


1 €
или предлог цена
22 апр 18:38Плац

Се продава 1/2 од плац - КП бр 5931 КО Варош, градежно неизградежно з...


По Договор
или предлог цена
20 апр 11:04Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaici

Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala.V...


1 €
или предлог цена
16 апр 08:23Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
13 апр 16:53Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija prema Veshtackoto Ezero (regionalen pat). za- hal...


1 €
или предлог цена
12 апр 21:39Partizanka

Se prodava niva od 6897 m2 so k. p. 2551 vo mesto crveni bregovi (ind...


7 €
или предлог цена
12 апр 09:04Ниви Селце на 1.5 км од Центар Прилеп

Нивите се во близина на магистралниот пат Прилеп - Битола. Во непосре...


45.071 €
или предлог цена
15 мар 17:19Плац до мермерен комбинат Прилеп

ИМАЈТЕ СВОЈ БИЗНИС, ВЛОЖЕТЕ ВО ИДНИНАТА СЕГА❗❗❗❗❗ Се продава плац со...


1 €
или предлог цена
15 мар 17:09Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
23 фев 16:05Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
22 фев 22:29СЕ ПРОДАВА НИВА ( ИТНО ИТНО ИТНО )

Се продава нива во месноста МАЛОВОДЕНИК. Во близина на с.Селце Теле...


1 €
или предлог цена
14 фев 17:38Se prodava Plac vo blizina na fabrikata Donia

Se prodava Plac 6000 m2 vo blizina na fabrika Donia vo industriskata ...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 19:02Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:08Нива Заград

Се продава нива во месноста Заград со 3150 м.кв. Лоцирана е одма до...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 08:25Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
18 јан 18:09Plac tamponiran krusevsko dzade kaj Mikrosam

Vo placo ima bunar 36metri voda perfektna za piejne ima banderi so re...


10.000 €
или предлог цена
11 јан 17:37Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
03 јан 17:25Suma vo Prisad

се продава шума во Присад, Прилеп 7000м2 Tel. 070/220659


4.000 €
или предлог цена
01 јан 14:50Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
29 дек 15:42ODLICNA LOKACIJA NA PLAC - NIVA VO PRILEP

Нивата се наоѓа во непосредна близина на Прилеп - само 5км од центаро...


20.000 €
или предлог цена
27 дек 23:32Се продава нива во месноста Сарика-Прилеп

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп,приказ на сликите каде се на...


1 €
или предлог цена
20 дек 16:45Se prodava gradezen plac so plateni komunalii I temeli za ku

Placot se naojga nasproti pilanata cavle kaj pivarata vednas na glavn...


1 €
или предлог цена
18 дек 20:02Niva

Se prodava niva na samiot avtopat prilep-bitola mestoto vikano gorno ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 16:01Prodavam niva

Se prodava niva nasproti patot za orde copela vo blizina na malo konj...


1 €
или предлог цена
26 ное 13:27NIVA VO PRILEP

Se prodava niva vo Prilep (Begova livada). Cena po dogovor. Kontakt b...


По Договор
или предлог цена
23 ное 22:44Se prodava (izdava)plac 2600m2

Se prodava plac na atraktivna lokacija na izlezot na gradot na 700m o...


19 €
или предлог цена
22 ное 12:22NIVI se prodavaat

se prodavaat nivi vo selo Bela Crkva! Zemjodelskoto zemjiste e od 2 ...


1 €
или предлог цена
31 окт 17:08СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ СО НАЗНАКА ЗА ИНДУСТРИЈА

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ СО НАЗНАКА ЗА ИНДУСТРИЈА СО ЦЕЛОСНА СРЕД...


1 €
или предлог цена
26 окт 15:39NIVA SO STALO VO PRILEP

Se prodava niva so stalo vo mesto vikano sarika, so povrsina od 2400 ...


1 €
или предлог цена
20 сеп 18:57Л А Г О В О- старо

Се изнајмува плодна земја за одгледување на тутун, пченка, пченица и ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:55Се издава атрактивен плац (крушевски пат)

Плацот се најдува на патот за крушево наспроти Димче Бањаро во близин...


По Договор
или предлог цена
23 авг 13:13Plac so kujca

Se prodava plac na krusevski pat zagraden tamponiran


123.456 €
или предлог цена
21 авг 12:53Плац за викендица

Продавам плац на градежно неизградено земјиште 600 м2 во Ореовец.


4.500 €
или предлог цена
19 авг 10:29Lokacija za Stanben deloven prostor,apartmani,hostel.

Se prodava Ekstra Lokacija za stanben i deloven prostor,apartman,host...


1 €
или предлог цена
31 јул 09:25Plac za gradba na stanben i deloven prostor

Se prodava plac.Vkupna povrshina-1154m2.POGOLEMA LOKACIJA NEMA SAM SO...


1 €
или предлог цена
22 јул 15:34BARAM DA KUPAM

Baram da kupam plac ili stara kujka za rusejne. KVADRATURA NE POMAL...


1.111 €
или предлог цена
06 јул 18:59SE PRODAVA PLAC VO BLIZINA NA SOTKA UMETNIKOT

PLACOT E NA ODLICNA LOKACIJA VO NASELENO MESTO NA IZLEZOT OD VAROS VO...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 13:00Се продава нива од 4 декари

Нивата се наоѓа во близина на Ново Лагово. Со легализирани викендичк...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:45се продава плац-градежно земјиште

Се продава плац-градежно земјиште 650 м2 во близина на старото индуст...


9.500 €
или предлог цена
12 јун 20:28Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам