6498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

2009 Santa Fe, 4WD

Se prodava santa fe, 2.2 crdi 4WD, 155ks, automatic, 2009 god. prva r...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:53Gumi 175/65 r13

Se prodavaat 2 gumi 175/65r13 Gumite se kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 185/55r14

Se prodavaat 4 gumi 185/5514 Gumite se kako noci


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 155/65r14

Se prodavaat 2 gumi 155/65r14 Kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 165/70 r14

Gumi 165/70 r14 letni kako novi Fulda


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi zimski novi 175 70 14 4x108 4x100 4x98 185 65 80 5x100

2 x 175 70 14 vanstandart profil ZIMSKI (PLANINA SO 3 VRVOVI) FUL...


1 €
или предлог цена
Денес 13:46  НОВ ОГЛАС

Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:40Gumi 155 65 14 novi zimski 55 70 80 4x108 4x100 4x98 165 175

2 x 155 65 14 KUPENI '22 NOVI KRAMPON 0km Matador winter EVO (NA...


1 €
или предлог цена
Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

MARUTI REGISTRIRAN

Registriran cela godina nema skapano kuka novi gumi problem motor


20.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

MATIZ . SPARK PREKRASEN

Matiz-Spark so ful oprema klima,sevo ,elektrika stakla,nov akomulato...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00TOURAN VW 1.9 TDI

ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА КУКА И ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ, НАВИГАЦИЈА, ЗАДНА РЕ...


350.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00TAVRIA 1.1

TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ,...


100.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00ROVER 820 Ti V6 24 VALVE

2,0 cm3; КРАЛСКИ РОВЕР СО КЛИМА, СПОРТСКИ, КОМФОРЕН, ГАРАЖИРАН, БРЗ,...


150.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3

2.0, INJECTION, 16 VALVE, КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРА...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Passat B6 2006 1.9TDi

*dvozonski klimatronik *greaci na sedista *el na site stakla *navi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Viluskar Toyota

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3...


Денес 13:00Aluminski bandasi

Aluminski bandasi BBS 15ki 5x110 komplet so novi gumi balansirani 195...


Денес 13:00BMW F10 530 , 245hp M-packet 9-Gronic FULL istorija

Voziloto e kako novo, smenati komplet lanci, full servis golem mal so...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Skoda Felicia

- Se Prodava Skoda Felicia, Besprekorno Ispravna - Nov Akumulator ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00kupuvam zastava 750 850 fico mozi idelovi

kupuvam zastava 750 850 fico i delovi za niv mozi da se stari ili n...


500 €
или предлог цена
Денес 12:43FIAT ULYSSE SCUDO CITROEN EVASION PEUGEOT 806 95-01

Prodavam sekakvi delovi od 1995 - 2001 FIAT ULYSSE 220 FIAT SCUDO ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:43FIAT ULYSSE 1.9 TDS 6+1

Registracija do 01.2023 Zelen karton Atest na klima folii Servisi...


1.400 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:43SE PRODAVA POLO R6 1.2 BENZIN REGISTRIRANO TOP SOSTOJBA

Se Prodava Polo R6 1.2 Benzin Godina 2011/2010 Euro 5 Motor Re...


4.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:41SE PRODAVA KUPER ZA KOLA

Se Prodava Kufer Kamei Dolzina 2.30cm Kuferot E Bez Drzaci Za ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:41Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:30Se prodava Mercedes c200

Mercedes c200


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:29BMW F30D 2.0

Se prodava BMW F30d 2.0 237,000km realni so moznost za proverka kade...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:2116"ki bandazi ORGINAL za Mercedes.

Се продаваат 4 оригинални бандажи 5x112 (извадени од w205) Мерцедес ...


Денес 12:18Bagaznik za Yugo

Vo super sostojba kako na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07VW PASSAT 5.5 1.9tdi 131ksREGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN

PASSAT 5.5 1.9 TDI 131KS 2001 GODINA REGISTRIRAN CELA GODINA DO 10....


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04  НОВ ОГЛАС

FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49AUDI A6 1.8Turbo PERFEKTEN ! komplet servis i reg cela god

Prodavam odlicno zacuvan audi a6 1.8turbo 110kw 150ks 1999god benzin ...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:23Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:22Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин 16V

Се продава Daihatsu Gran Move 1.5 Бензин/Плин, со 16 вентили, добро с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:21Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:06Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 11:04Страна 2 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам