6498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN 1.9TDI 7sedista Super sostojba

VW TOURAN 1.9TDI 7Sedista 2005godina vo sobrakajna! Super sostojba ...


4.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:54Промовирано

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD SO FUL OPREMA

SEAT IBIZA 1.2TDI 2011GOD SO FUL OPREMA ORGINAL NAVIGACIJA GARMIN RAD...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12НОВ ОГЛАС
Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

Masina 3ka

Skoro nova


1 €
или предлог цена
Денес 07:12Opel Meriva 17 CDTI

Opel meriva 17 cdti dizel registrirana so zelen karton


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:00  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 TDI UNIKAT

info 076 505 300 2010 god reg cela god servisiran start/stop pa...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:20Passat CC 2.0 TDI 177 KS

Passat cc 2014 godina 165.000 km kompletno servisiran so celosna ...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:19  НОВ ОГЛАС

Buba/Beetle v5 2.3 170 ks

Buba / Beetle 2.3 v5 170 ks 2002 godina Klima ispravna greaci ...


1.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:15Audi a6 3.0 QUATRO

Se prodava audi a6 3.0 quatro 245ks Kolata e uvezena od shvedska pre...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:13BMW 520 F10 AUTOMATIC

ZVONETE NA OVAJ BROJ 071862997 Se prodava bmw 520 Uvezeno od svedsk...


10.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 01:13Audi a2 1.4 diesel

Servis napraven novi gumi napred cenata e fiksna


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:56SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks

SE PRODAVA SHARAN 1.9 TDI 110ks SO 7 SEDISTA 1999GODINA PROIZVODS...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 00:54OPEL DELOVI polovni i novi

OPEL ASTRA F , G , H VEKTRA B , C SIGNUM CORSA B , C ZAFIRA. ...


5 €
или предлог цена
Вчера 22:30Farovi / Far / фарови

Половни оригинал фарови за пасат Б6 2007 год. Цена 2500 ден парче.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19Knusno tajnirasti , spojnicka i dr za Imt 577,560

Se prodava konusno taknirasti zapcanici par za imt 577 ili 560 , spoj...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:13IMT 577

Gi imam i vratite od kabinata, hidraulik volan,na kocnicite izvadeni...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 22:13Se prodava elektricen skuter Hamachi e-power 3000w kako nov

Se prodava odlicno zacuvan elektricen skuter Hamachi e-power 3000w od...


790 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
799 €
Вчера 22:12Gumi 195 55 15 FULDA ZIMSKI NOVI 4x108 4x100 5x100 185 65

195 55 15 (Retka brojka) FULDA KRISTALL ECO CONTACT (NOVIOT MODE...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:52  НОВ ОГЛАС

Farovi za golf 5

Farovite se odlicni bez mana tel za kontakt 075 751 057


100 €
или предлог цена
Вчера 21:42Gumi 185 65 15 zimski FULDA NOVI 4x100 4x108 5x100 195 65 70

185 65 15 ZIMSKI FULDA KRISTALL MONTERO MADE IN GERMANY GUMITE SE ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Gumi 185 60 15 Kelly NOVI 4x108 4x100 195 65 165 70 175 55

2 X 185 60 15 KELLY (MADE IN FRANCE ) '20 NOVI 0 km Garancija ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 2.O TDI 110 KS

NOVI GUMI ALUMINSKI BANDASI CENTRALNO I ALARM ELEKTRIKA NA STAKLA ...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

Audi a3 1.9 tdi kes zamena

Najdobroto audi od ostanatite Site stakla 2004 Enterier apteka K...


5.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS 1.6 TDCI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CETRALNO I ALARM P...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:02  НОВ ОГЛАС

Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:23Opel astra 1.7cdti 2006g

Voziloto e vo odlicna sostojba inf na 076 461 531


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:22DIZNI 1.9 JTD FIAT BRAVO 150KS

Diznite se izvadeni od Fiat Bravo 1.9 JTD 150ks. Cenata posebno na ed...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:22Opel astra 1.6

Voziloto e vo odlicna sostojba atestiran plin


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:22GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:18IVECO 420 E 5 2006.god.

vo super sostojba. tehnicki ispavno se funkcionira na nego. klima ret...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:57Ford Transit Toureno 2.2 TDCi 8+1

Se Prodava Ford Transit Toureno 8+1 Vo Odlicna Sostojba Regstrirano...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 19:56Volkswagen Golf 7

Prodavam golf7 2014god 1.6tdi vo top sostojba gumi novi registriran z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:53Zastava 750 fico fiko

Prodava zastava fico restavrirano gumi novi registrirano 1985 odlicn...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:53Bmw x5 3.5d

Prodavam bmw x5 facelift 2011god 3.5d 286ps vo top sostojba plateni...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:53Iveco iveko avtobus

Prodavam iveco 180ks 32 sedista so klima registrirano odlicna sostojv...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:53Avtobus Volvo gradski

Prodavam volvo 1997god ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:53Avtobus man A01

Prodavam avtobus vo top sostojba 1997god 53 sedista odlicno socuvan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:53Avtobus Temsa Safari

Prodavam temsa safari 2007god euro4 53 sedista odlicno socuvana bez n...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:53Avtobus Setra 315 gt hd

Setra 315 gt hd 1997god registrirana ispravna sostojba


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:53Mercedes sprinter

Prodavam sprinter 511 24 sedista 2008god vo odlicna sostojba odlicno ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:52Avtobus minibus kombe sprinter 416

Prodavam 2 sprinteri 416 so 20 i 24sedista so klimi webasto vo top so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:51Avtobus mercedes tourismo

Prodavam tourismo 2007god 53+2 registrirano odlicno socuvano bez greb...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 19:51Audi a3 1.9 tdi 77kw 105ks No1

Proba proverka.kade sakate 2004 god. Najdobro vo mk


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:48Страна 4 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам