Прилеп
                   
1999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

pezo 206 reno megan menjaci

pezo 206 1.4i...2.0hdi 66kw reno megan 1.4i 1.6i..98g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:22Vw polo

Vw polo 1.9TDI registrirano do 27.9.2023. Informaci Na telefon 07293...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:18PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMATIC(DSG) 2013

SE OPREMA KOMANDI NA VOLAN GREACI ELEKTRICNI SEDISTA KOZENI SEDISTA ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:59Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:36Bmw 320d e90 163ks 2005god mozi i zamena*

Марка: BMW Модел: E90 320D Година: 2005 Гориво: Дизел Километри:...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:32CITROEN C3 1.4 54kw.

CITROEN C3 1.4 BENZIN. 54KW - 74KS. 2006 GODINA. REGISTRIRAN DO 05....


3.099 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:15Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:57Volkswagen Passat 1.9 TDI

/


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:57FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD

FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD 66KW BENZIN-PLIN ATESTIRAN KLIMA ALUMINUM...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:08NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 4X4

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 100KW 4X4 4WD. LOCK DIZEL TEMPO...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:08OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 2008GID. AVTOZLATESKI

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 2008GOD 100KW 136KS TEMPOMAT CLIMATRONIK DV...


7.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:08OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2011GOD AVTOZLATESKI

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2011GOD 81KW 110KS DIZEL TEMPOMAT CLIMATRO...


5.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:07FORD FOKUS 1.6TDCI 2008GOD AVTOZLATESKI

FORD FOKUS 1.6TDCI 2008GOD 80KW 109KS DIZEL TEMPOMAT CLIMATRONI...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:07VW GOLF 1.9 TDI 110 CC FULL OPREMA

klima servo centralno alarm abs air bag al bandazi novi gumi z...


3.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:03DELOVI ZA MERCEDES ML 164 2008 god!!

Odlicen motor mejnac


55 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:00SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:42GOLF 5 1.9 TDI

Клима Централно заклучување до далечинско ABS кочници Servo волан ...


5.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 04:59Citroen C5 Full Automatic

Komplet servisirana,akomulator pod garancija,menuvac raboti odlicno,g...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:23Mercedes -Benz E 220 Avantgarde 2012

UVEZN OD GERMANIJA 2022 REDOVNI TABLICKI OD OPREMA POSEDUVA ABITA...


15 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:10Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:09RENAULT KADJAR 1.6 DCI 4x4 2018god.

Uvezen od germanija Registriran cela godina Servisiran pred 500km Re...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 23:52Golf 7

Se prodava Golf 7 1.6 tdi 110ks 80kw Registriran do 27.07.2023 so ...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 23:23Ford focus

Se prodava ford focus dizel tddi. Voziloto e uvezeno 2016 i jas sum p...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 21:31SEAT LEON 1.9 TDI 2008 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


4.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 21:23GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 20:56Prodavam Golf 3 Na Delovi

Prodavam delovi za golf 2 i 3 Motor 1.6d/td i 1.9d/td Glavi dekli z...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 20:19Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 19:33VW Touran 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvan VW Turan 1.9 TDI 66kw 90ks so full oprema....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 19:30Mercedes R 320 CDI 2006g

Se prodava odlicno socuvan Mercedes R320 CDI so full oprema: kozhen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 19:30Alfa Romeo 145 1.4 TWIN SPARK 97 godina.

Alfa Romeo 145 1.4 TWIN SPARK Napraven golem servis Registrirana ...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 19:04SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 BENZIN 2008g 44kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 BENZIN 2008g 44kW KOLATA E VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 18:29OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 18:09Bmw X5 M BlackM Edition

Perfektna sostojba,registriran,kasko osiguran,zelen karton 20 m feln...


48 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 18:01Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 17:43Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:43volvo xc60

volvo xc60 D3 4x4 uvezeno od svajcarija vo odlicna sostojba so naj...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:40kia venga

kia venga 1.6 dizel uvezena od svajcarija vo odlicna sostojba full ...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 16:12AUDI A3 2.0 TDI

Audi A3. 2.0 Tdi FACELIFT NAVIGACIJA TEMPOMAT 2009 FUL OPREMA KO...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:41Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:37Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi, 184 000 поминати километри. Регистри...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

31 јан 15:31Страна 4 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам