Прилеп
                   
1998 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

KUPUVAM CITROEN C15d

KUPUVAM CITROEN C15 DIZEL ISPRAVEN A MOZI I NEISPRAVEN ZA DELOVI MO...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 16:03Odlicen Hyndai

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL PRVA FARBA OD PRV GAZDA PLIN A...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 15:01SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:49OPEL CORSA 1.2 benz/plin 2009

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:29AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-Line

📲077791753📱


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:29BMW E39 530d Automatic

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:28BMW F20 116i TURBO

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:28BMW 118d FACELIFT 2008

MOZNA E ZAMENA KOLATA E SO RELANA KILOMETRAZA POVERKA PO VASA ZE...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:28OPEL ASTRA H 1.7cdti 2006 COSMO

MOZNA E ZAMENA VOZILOTO E DONESENO OD CH SO RELANA KILOMETRAZA VO ...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:27AUDI A5 3.0 TDI quattro 3x S-line

Audi A5 Coupe 3.0 TDI Quattro, so 200.000km,Donesena od Svajcarija 🇨...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 14:27BMW F30 316D FACELIFT 2017

BMW F30 316D FACELIFT 2017,116KS so full oprema (Keyless entry, BMW L...


17.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:53ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51ALFA 156. 1.9 JTD 2005G NA DELOVI

ALFA 156 1.9 JTD 85KW. 2005G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:51Fiat Stilo 1.9 JTD

Kolata e vo dobra sostojba,registrirana cela godina,klimatronik,parki...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:33Audi A6 3.0 TDI

Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udreno dosega mozi d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:27Fiat Doblo 1.6 Multijet Maxi

Dobloto e vo predobra sostojba doneseno od germanija i plateni se sit...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:26Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive

Kolata e kako nova donesena od germanija so vozenje,plateni se site d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:26Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 13:12KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:55ALFA ROMEO 147

Se prodava alfa romeo 147 vo odlicna sostojba 2002 godina 1.9 jtd max...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:55AUDI A3 2.0 TDI

Audi A3. 2.0 Tdi FACELIFT NAVIGACIJA TEMPOMAT 2009 FUL OPREMA KO...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:51Се продава Ssangyong Rexton 2.7 XDI

-2004 година -4х4 редуктори -Електрика на стакла и ретровизори -Ц...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:33Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.850 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:30Se prodava opel vektra karavan 1.9cdti 2006 godina

Se prodava opel vektra karavan 1.9cdti 2006 godina,moze zamena za pom...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:16SEAT LEON 1.9 TDI 2008 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.750 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 12:07OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
21 €
Прилеп

Автомобили

05 фев 11:07***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

SEAT LEON 1.9 Tdi 77 kw 105 Hp 2006 GODINA SO 5STEPEN MENUVAC VO ODLI...


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
47 МКД
Прилеп

Автомобили

05 фев 11:06Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 11:06OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 11:05DELOVI ZA SEAT LEON 2.0 TDI 6 BRZINI

075981064


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:41DELOVI ZA SEAT LEON MK1 1.9TDI 110KS

075981064


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:40DELOVI ZA TOURAN 1.9 TDI 105 KS

075981064


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:40DIZNI ZA 2.0 TDI PROVERENI

DIZNITE SE VO DOBRA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:40DELOVI ZA AUDI A6 2.7TDI 3.0TDI QUATRO

075981064


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:39DELOVI ZA MERCEDES W203 COUPE 200cdi 220cdi

075981064


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 фев 10:38Страна 5 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам