Прилеп
                   
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 ное 22:14Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 ное 22:12Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 ное 22:11MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 ное 14:19polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 ное 22:08Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 ное 20:18RAMPA ZA IVECO KAMIONCE

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 ное 17:07iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 ное 10:10Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:54Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:52Bandasi

Se prodavaat novi bandasi za balonka guma


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 22:49Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 ное 10:41MAN TGA 430 2006

REGISTRIRAN DO 2023 NOEMVRI


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 ное 20:14MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 ное 17:34Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 ное 08:36DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 079 323 812


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:19Scania 164L 480 V8 Euro 3

-6 gumi ganc novi Kontinental i Barum -Ne e registrirana -Motor, menj...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:14Poluprikolka SCHMITZ 2005

Se prodava poluprikolka Schmitz 2005 god. reg. 6 novi gumi, diskovi i...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 07:54DAF E13 535 2002g

DAF E13 535 2002g solo kamion Registiran 19.10.2023 Nosivost 9.4 t...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 ное 08:49Prikolka

Se prodava prikolka informacii na Tel. 075/434-678


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 22:15KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 21:19Skania 112h

Se prodava Skania 112h kiper.poveke informacii na 076406121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 18:19Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 18:19Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 ное 18:19SCANIA

ecu kompjuter za Scania eur5 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 22:34ECU SCANIA XPI

nov ECU


10 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 22:34Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 17:16Delovi za Iveco euro 5

Sekakvi delovi za Iveco euro5


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 17:16Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 17:16Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 ное 17:16VolvoFH12 420

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 ное 09:36pumpa

pumpi i reduktori


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 ное 09:11RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 ное 21:18kompresor za kamion

kompresori povejce vidovi ispravni


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 ное 17:09KLIPOVI KOMPLET SO BOLSNOVI ZA IVECO EURO 5

SE PRODAVA KLIPOVI KOMPLET SO SE BOLSNOVI ZA IVECO ERUO 5 TEL,KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 ное 16:42iveko kiper 360 kojni

iveko kiper 360 kojni vozdusno ladejne


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 окт 16:33TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 окт 23:33Plakar za scania

078607122


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 окт 22:16315/70/22.5 Continental

Prodavam guma so predna sara Continental so 90% šara. Gumata e odli...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 окт 19:03TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 окт 23:34Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам