Прилеп
                   
242 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 окт 23:34MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 окт 18:51Ìveco euro kago na delovi

Iveco euro cargo na delovi bez potreba ne se javuvajte.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 окт 21:19MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 окт 14:05polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 15:02Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 21:50Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 20:53Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 20:52SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 сеп 19:55Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 19:41Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Cela godina so novi gumi,klima retarder friz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 сеп 19:30blokaza za atego

blokaza za atego 815 816 817 818


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 сеп 20:35Scania 164l 480 2002

Vo Top sostojba. Registrirana do 04.2023 set lamela promeneto. Cena...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 08:47klip teleskop za kiper

klip teleskop za kiper nisalka


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 08:01glava za atego 815 816

glava za atego 815 816


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 07:56Kamionski gumi 295/80 R 22.5

Dve parcina odlicni ednata e so bandaz


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 авг 09:51Kamionski gumi 315/80 R 22.5

Dve parcina odlicni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 авг 09:51DAF XF460 EURO 6

Vo odlicna sostojba retarder sekundarna klima 2015 godina 690.000...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 авг 08:00MENJAC ZA VILJUSKAR I DAJC AVTOBUS

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 21:38Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za VOLVO euro3

Se prodava komplet vo top sostojba so garancija a moze i na delovi ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za Volvo Euro5-480

Se prodavaat delovi za Volvo Euro5-480 Motor,avtomatski menuvac,def...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro 3 mega(Delovi)

Se prodavaat delovi za VOLVO EURO 3 MEGA Site delovi se dostapni 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Delovi za iveco euro5

Se prodavaat delovi za iveco euro 5, celosno ispravni:motor, menjac, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02Volvo euro5 440 celo ili na delovi

Se prodava Volvo Euro5 440 celo ili na delovi,vo odlicna sostojba,sme...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 авг 19:02РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ТАМЧЕ 1

Се продаваат Половни Резервни делови за Тамче 2001, Мењач, Потисна П...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 авг 21:37inverter 24v-220v 1000w novi

novi inverteri od 24vna220v 1000w prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 10:33SCANIA

novi delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 22:10Se prodavaat kamioni VOLVO FH12

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јул 13:56sandak kiper ces kanati

sandak kiper ces kanati 440x 230 sasija 80 mnog zdrav


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јул 13:54Kaisi spaneri adr daska

So mala racka 480 den novi Adr daski 1800 den novi


480 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јул 23:35alternator BOSCH original za mercedes actros E3 E5

alternator bosch orinal NOV 24V 075 636 912 075 636 912 samo na ov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јул 08:32Slep

Se prodava ili zamenuva za kola Iveco rival 98 godina 100ks registri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 20:40Kamionski predni gumi 315 70 22,5

Gumata e vo dobra sostojba!!!


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јун 22:30Pomosna kabina za kamion ,so krevet

Kabinata e vo odlicna sostojba so izlezi za parno i vebasto ,staklo, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јун 21:25Se prodavaat Tahografi

Se prodavaat Tahografi od 2007, 2008, 2010 i 2014 godina. Site se isp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 јун 08:05Iveco Stralis 480 Euro 6

2014 godina registriran cela godina, vo top rabotna sostojba so 630....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 18:16skania 111

original kiper ispravna


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 15:58makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno

makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno izvadeno od slep sluz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57menuvac za mercedes vario 8 14 8 16

menuvac za mercedes vario 8 14 8 16 celi i za delovi 5 brzini na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам