Прилеп
                           
205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 авг 17:32Се изнајмува стан во Прилеп

Комплетно наместен и реновиран стан во Прилеп Населба Димо Нареднико...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 авг 22:31Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1 od 10ti...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 авг 01:47Се изнајмува стан - Прилеп

Се изнајмува стан на ул. Кеј 9-ти Септември (зграда Теракота). Стан...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 авг 14:52Се издава стан во центар

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и ка...


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 авг 16:04КУПУВАМ МАЛ СТАН

Купувам мал стан во Прилеп. Предност на 2 кат


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 авг 17:21SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 авг 15:00Kupuvam Stan

Kupuvam Stan ili Kujka vo Ticila, Koze Ili Varos ponudete na WhatsApp...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 авг 22:54Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 авг 21:56СТАН ЗА КРАТОК ПРЕАТОЈ ВО ТОЧИЛА

Издавам опремен стан за краток или подолг престој зависно од вашите п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 авг 11:31Се продава стан во СОНЧЕВА ПАЛАТА, со панорамски поглед

Се продава стан во населба Димо Наредникот, во зградата "Сончева Пала...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 авг 10:25stan renoviran vo tocila

prodavam renoviran trosoben, stan vo tocila, prvi sopstvenici so cis...


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 авг 17:05Stan pod kirija vo strog centar

Se iznajmuva novi stanovi pod kirija vo centar zad uredot.Opremeni so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 23:44SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 23:44Luksuzen stan

Se izdava luksuzno opremen stan so povrsina od 72m2 na 1 sprat so 2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 авг 10:34Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 11:09Se prodava stan vo centarot na prilep

Stanot se naoga vo zgradite kaj dimo narednikot i e kompletno nameste...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 јул 23:57Se izdava namesten stan Tabana 60m2

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e k...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 јул 23:14Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan Broj za kontakt 070434501


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 јул 14:14Se izdava stan vo centarot na prilep

Se izdava stan vo centarot na prilep. Stanot e kompletno namesten, i...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јул 13:00Студио

Се издава Студио за едно дневен или повеќе дневен престој во строгиот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јул 08:58Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo centarot na prilep


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 јул 21:09se izdava stan

Se izdava nov stan odma nasproti Univerzalna sala kaj gimnazijata.Se ...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јул 10:15se prodava stan

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 tera...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јул 10:15Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јун 06:48SE izdava stan

SE izdava stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јун 17:02Изнајмувам стан за деловен простор/канцеларии

Се изнајмува трособен стан во центарот на Прилеп, на сам булевар Гоце...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јун 23:54Се изнајмува луксузно наместен стан во центарот на Прилеп

Цена по договор 075318812


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јун 23:11VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јун 10:57Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јун 10:57Se izdava stan na bulevar do hotel Lipa

Renoviran so nov enterier sodrzi Spalna Kujna Dnevna Trpezarija ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 јун 09:33Se Izdava

Celosno opremen stan na prekrasna lokacija 10 minuti pesacenje od ce...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јун 15:17STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 23:50Baram stan za kupuvanje 3 soben

Baram stana za kupuvanje 3 soben,okolu 60-70 m2 vo nekoja od ponovite...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 16:39SE IZDAVA stan vo centar

STANOT E IZDADEN.Se izdava stan vo 9to katnica vcentar na 9ti komplet...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јун 17:03Se IZDAVA STAN- APARTMAN VO CENTAR

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaermanot - St...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 22:19SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:11Se izdava nov namesren stan

Se izdava nov namesten apartman Vo centarot na gradot 070 684 097


13 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:10Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo centar pozadi uredot.Nov namesten so klima peral...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:20Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам