Прилеп
                           
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM stan vo Prilep do 65 kvadrati

Kupuvam mal stan vo Prilep na bilo koja lokacija so realni ceni. Ponu...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 07:24Промовирано

Se IZDAVA STAN- APARTMAN VO CENTAR

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaermanot - St...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 мај 22:19SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:11Se izdava nov namesren stan

Se izdava nov namesten apartman Vo centarot na gradot 070 684 097


13 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 21:10Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:21Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo centar pozadi uredot.Nov namesten so klima peral...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мај 18:20Izdavam stan namesteno vo centar

Stanot e na odlicna lokacija celosno opremen. Na 5-ti kat zgradata e...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мај 16:03SE IZNAJMUVA

Se iznajmuva Stan 40m2 vo Agia Triada 35km. Od Solun moze za cela sez...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 мај 19:02Издавам стан строг центар зграда Македонија 2

комплетно наместен 078 365410 слободен од 5 Август 2022


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 19:57se prodavaat novi stanovi

Se prodavaat novi stanovi vo novata zgrada kaj SOLIDNOST.Imame stano...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 16:31SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 мај 13:12SE IZDAVA stan vo centar

Stano se najduva centar vo novata zgrada dimo naredniko zvonete na 07...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 мај 11:40Se izdava stan vo blizina na centarot na Prilep

Se izdava stan-sprat od kukja 120 m2 na 2 kat vo blizina na hotel Lip...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 апр 11:41МЕНУВАМ СТАН ПРИЛЕП ЗА СТАН СКОПЈЕ СО ДОПЛАТА

Стан во Прилеп 62м2 + гаража 16м2 ѕидана+визба 12м2 ѕидана, 2спрат ју...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 апр 09:57Stan vo strong centar na ruzveltova

Se prodava stan na ruzveltova so 66 kv I plus vizba 13 kv Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 апр 23:01Kupuvam stan.

Ponudete stan do 3-ti ili 4-ti sprat od 65 ili povejke m2


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 апр 09:35Купувам еднособен стан или гарсоњера

Купувам гарсоњера или еднособен стан до 35м2 и од 1 до 3 кат, ненамес...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 апр 13:46Se izdava stan vo Skopje

Stanot e vo Karpos2 Kontakt tel.071264440-CVETANKA


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 апр 19:25Se izdava sprat od kukja vo centar, top namesten

Se izdava 2 soben sprat od kukja na prizemje 60m2, kompletno renovira...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 мар 14:21Се издава стан во Точила

Се издава стан во Точила, полу наместен кај Жито Маркет. За повеќе и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 мар 20:52Комплетно Наместен Стан

Се Издава Комплетно Наместен Стан на Втори Спрат во Населба Вишне На...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 мар 10:02Se prodava renoviran stan

Stanot e renoviran.Nova nadvoresna i vnatresna dograma, nov pod, sops...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 мар 19:25Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 фев 10:39Se kupuva stan do 50 m2

se kupuva stan


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 фев 22:08Купувам стан

ИТНО! Купувам стан во Прилеп, со површина од 70-80м2, по можност да...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 фев 14:50Се продава стан

Се продава стан во населба Бончејца 62м² +12м² визба и 16м² легализир...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 фев 21:43Se izdavaat novi stanovi komplet opremeni

Novi stanovi so nov enterier vo strog centar


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 16:51Se izdava nov namesten stan

Se izdava nov namesten stan 070/684-097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 дек 09:44Se izdava luksuzno namesten stan🏤

Se izdava luksuzno namesten stan vo strog centar vo prilep mozi i za ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 ное 12:36Se prodava stan vo blizina na centarot

Se prodava stan na 4kat vo zgradite pokraj reka so nova pvc dograma,n...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 ное 16:55Издавам комплетно наместен стан во згр. Нова Табана

Станот е комплетно наместен и се наоѓа во Нова Табана


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 ное 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ПРИЛЕП

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште, блиску ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 окт 10:18Реновиран и опремен стан во центарот на Прилеп

Се издава реновиран и комплетно наместен стан во центарот на градот с...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 окт 15:15Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат!

Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат! Јавете се на 0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 окт 23:07Се издава Апартман

Се издава апартман во центарот на градот и истиот е наместен. Тел.за...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 окт 16:53Prodavam stan vo Prilep- naselba Tocila

Продавам стан во населба Точила - Прилеп. Станот е на 4 кат (во згра...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 окт 12:08Se izdava stan vo strog centar.

Se izdava stan vo strog centar nakrsi postata nad furnata Aleks na 3 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 окт 21:21KUPUVAM STAN-itno

kupuvam stan so pomala kvadratura 40-50 m2 (na prv ili vtor sprat) p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 сеп 13:48Се издава стан во центарот на Прилеп

Се изнајмува стан на први кат во строг центарот на град Прилеп на 50м...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 13:34Се бара стан под наем

Се бара стан во строгиот центар на градот кој може дел да се прилагод...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 авг 12:45se prodava prekrasen stan kompletno renoviran vo centar

stanot e kompletno renoviran so prekrasna golema terasa na juzna stra...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 12:48Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам