Прилеп
                           
196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN. STANOT E MNOGU DOBRO SOCUVAN E ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 08:40Промовирано

Реновиран и опремен стан во центарот на Прилеп

Се издава реновиран и комплетно наместен стан во центарот на градот с...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 окт 15:15Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат!

Се купува стан во населба точила на 1,2 или 3 спрат! Јавете се на 0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 окт 23:07Се издава Апартман

Се издава апартман во центарот на градот и истиот е наместен. Тел.за...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 окт 16:53Prodavam stan vo Prilep- naselba Tocila

Продавам стан во населба Точила - Прилеп. Станот е на 4 кат (во згра...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 окт 12:08Se izdava stan vo strog centar.

Se izdava stan vo strog centar nakrsi postata nad furnata Aleks na 3 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 окт 21:21KUPUVAM STAN-itno

kupuvam stan so pomala kvadratura 40-50 m2 (na prv ili vtor sprat) p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 сеп 13:48Се издава стан во центарот на Прилеп

Се изнајмува стан на први кат во строг центарот на град Прилеп на 50м...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 13:34Се бара стан под наем

Се бара стан во строгиот центар на градот кој може дел да се прилагод...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 авг 12:45se prodava prekrasen stan kompletno renoviran vo centar

stanot e kompletno renoviran so prekrasna golema terasa na juzna stra...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 12:48Se izdava stan

Se izdava stan opremen inf na br 075552166


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јул 18:58Se izdava renoviran stan

Se izdava za podolg vremenski period renoviran, kompletno namesten st...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јул 14:40Baram da kupam

Baram da kupam ednosoben prosiren ili dvosoben stan po moznost na vto...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 16:28Стан под кирија во центар на Прилеп

Се изнајмува стан под кирија во центар на Прилеп. Може и за попладне...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 21:11Se prodava stan

Se prodava Stan 90 m 2, za informacii i kontact na telefonskiot broj ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo nas Tocila,informcaii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30se izdava stan vo naselba tocila

Se izdava stan vo naselba tocila,na 2ri kat.


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 мај 19:38Baram stan pod kirija vo Tocila

Baram stan pod kirija vo naselba Tocila do 4ti kat, cena po dogovor, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 апр 20:25STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA

BARAM STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA DO 450e m2


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мар 19:33Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп

Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп. Цена по договор Контак...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 мар 22:03Nov stan pogoden i za kancelarija

Stanot e 34kvadrati ne e vselen na 1kat gleda na ramstor i noviot ho...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 фев 21:26ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН

издавам комплетно опремен стан , од април 2020 год. комплетно опремен...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 фев 09:23Се издава стан

Се издава стан од 59м2, целсно реновиран, со комплетно нова кујна и к...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 14:25Se prodava trosoben stan vo nas Tocila

Se prodava trosoben stan ,vo naselba tocila,stanot e 94 kvadrati,za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 10:33Se prodava 94m2 trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo naselba Tocila ,informacii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 10:33ЗАМЕНА НА СТАН ВО ПРИЛЕП ЗА СКОПЈЕ

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште, блиску ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јан 21:10Стан или куќа за продажба

Барам стан или куќа до 30 000 евра.


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 16:17Се изнајмува комплетно наместен стан во центар!

Се изнајмува комплетно наместен стан од 64 м2 во центарот на Прилеп,в...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 дек 18:18Se iznajmuva stan pod kirija

Se iznajmuva stan vo Prilep. Kompletno opremen,trpezarija kunja,spaln...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 дек 22:00KUPUVAM STAN

Ponudi isklucivo na viber so cena i sliki


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 ное 09:45Стан за ноќевање во центарот на Прилеп

Се издава стан за ноќевање во центарот на Прилеп.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 окт 20:33***Se izdava luksuzno opremen stan***

Se izdava luksuzno opremen stan mozi i za kratki prestoi. Povejke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 окт 14:16SE IZDAVA STAN VO TOCILA!!!

Se izdava stan vo naselba Tocila celosno namesten.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 окт 18:51Купувам стан до 60м2

Купувам стан до 60м2.Станот да биде во солидна состојба. Само за серо...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 сеп 19:05Се продава стан во Точила

Се продава трособен стан во Точила за повеќе информации јавете се на ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 18:43STAN STROG CENTAR

PRODADEN


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 сеп 17:29Se izdava stan namesten vo tabana cvonete samo na 079326506

Se izdava stan namesten vo tabana za podolg period cvonete samo na 07...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 сеп 20:25kupuvam stan

kupuvam stan do 3ti sprat Boban tel 075-976-934


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 16:10Се издава стан

Се издава стан во центарот на Прилеп во деветтокатницата, над Технома...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 09:10Се Купува стан во населба Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се Купува Стан во населбааа Точилаа Итно! Контактирајтеме 072 246 087


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 17:41Се изнајмува луксузно опремен стан

Се изнајмува нов,луксузно опремен стан од 65 м2 (клима уред-инвертор,...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јул 08:31Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам