Прилеп
                           
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

Se prodava 94m2 trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo naselba Tocila ,informacii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 10:33ЗАМЕНА НА СТАН ВО ПРИЛЕП ЗА СКОПЈЕ

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште, блиску ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јан 21:10Стан или куќа за продажба

Барам стан или куќа до 30 000 евра.


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 16:17Се изнајмува комплетно наместен стан во центар!

Се изнајмува комплетно наместен стан од 64 м2 во центарот на Прилеп,в...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 дек 18:18KUPUVAM STAN

Ponudi isklucivo na viber so cena i sliki


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 ное 09:45Стан за ноќевање во центарот на Прилеп

Се издава стан за ноќевање во центарот на Прилеп.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 окт 20:33SE IZDAVA STAN VO TOCILA!!!

Se izdava stan vo naselba Tocila celosno namesten.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 окт 18:51Купувам стан до 60м2

Купувам стан до 60м2.Станот да биде во солидна состојба. Само за серо...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 сеп 19:05Се продава стан во Точила

Се продава трособен стан во Точила за повеќе информации јавете се на ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 18:43STAN STROG CENTAR

PRODADEN


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 сеп 17:29Se izdava stan namesten vo tabana cvonete samo na 079326506

Se izdava stan namesten vo tabana za podolg period cvonete samo na 07...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 сеп 20:25kupuvam stan

kupuvam stan do 3ti sprat Boban tel 075-976-934


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 16:10Се издава стан

Се издава стан во центарот на Прилеп во деветтокатницата, над Технома...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 09:10Се Купува стан во населба Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се Купува Стан во населбааа Точилаа Итно! Контактирајтеме 072 246 087


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 17:41Се Купува стан во населба Точила до трети спрат

Се купува итно стан до трет спрат точила Телефон:070 257 485


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јул 19:04Se prodava stan tocila

Stanot e vo odlicna sostojba poveke informacii na 075 552 166


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јул 15:19Se prodava stan vo strog centar,

Se prodava stan vo strog centar, vo Prilep 96 m2 nov, vo nova zgrada,...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 јул 12:14Se izdava deloven prostor (stan)

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN(GRADBA 2019),OD 70m NA EKSTRA LOKACIJA,VO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 00:30Se izdava stan

Namesten stan


160 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јун 15:59Se izdava stan

Se izdava stan nov ne vselen za poveke informacii svonete na ovaj m...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јун 21:23Se izdava namesten stan nasproti postata

Se izdava namesten stan 100 m2 co centar nasproti postata


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 13:20Se izdava stan

Se izdava stan Kontakt tel.071264440


160 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 мај 18:54Се Купува стан во населба Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се купува итно стан во населба Точила на 2 или 3 спрат контактиратеме...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 апр 23:07Se iznajmuva nov stan

Kompletno opremen so nov namestaj sloboden od 1 januari 2020


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 апр 21:13Baram Stan pod kirija

Baram stan za iznajmuvajne za podolg period


120 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 фев 19:24ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН

Станот се наоѓа во строг центар, накарши поштата, еден стан на спрат,...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 фев 09:59Kupuvam stan ili garsoniera vo Prilep

Kupuvam stan ili garsoniera od 30-40 m2, do 15000 evra, po moznost do...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 фев 17:23Се продава нов луксузен стан

Се продава стан во центар 96м квадратни, станот е луксузен со најскап...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 фев 20:12SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN

SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP 070/684 097.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 фев 09:39Se izdava nov stan vo centralno podracje!

Se izdava stan od 62 m2 vo stanbena zgrada na prizemje, pogoden za de...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 18:42Se bara stan za iznajmuvajne za 4 meseci

Mi treba stan od fevruari do maj,mozime da napravime dogovor Cena d...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јан 04:56Уникатен стан

Се продава уникатен четирисобен стан во строг центар на Прилеп со пов...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јан 15:29Kupuvam garsonjera vo Prilep

Kupuvam garsonjera vo Prilep, lokacijata ne e vazna


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 18:33Продажба на станови. Цени поволни

Се продаваат станови во згради во изградба на локации- Прилеп ул. Окт...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 09:15IZDAVAM STAN VO PRILEP

Se izdava namesten stan vo Prilep vo naselba Tocila od 64m2. Stanot p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 дек 11:13Ureden stan na Aleksandar Makedonski

iznajmuvame prekrasen stan na prvi kat na glaven pat Aleksandar Maked...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 23:20Се изнајмува стан во Точила на 2 спрат ИТНО!

За повеќе информации јавете се на 078 334 861


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 20:48Se idava

Luksuzno namesten stan vo centarot na prilep sloboden od 25-7-2019


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 ное 17:07Se iznajmuva stan za kratok prestoj

Se izdava stan za kratok prestoj, so vkluceno wi fi, parking mesto, o...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 ное 10:23Купувам Стан

Купувам Стан во центарот или окколу центарот во Прилел....Контакт тел...


150.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 окт 15:10Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам