Подкатегорија:
                   
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
01 дек 14:43Промовирано

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп

Деловниот простор се наоѓа во центарот на Прилеп позади слаткарница А...


80 €
или предлог цена
24 дек 15:20Канцеларија во Центарот на Прилеп

Се издава канцеларија во центарот на Прилеп наспроти катната гаража. ...


1 €
или предлог цена
07 дек 00:40SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT 100M2!!!

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA VO CENTAR NAKRSI S...


1 €
или предлог цена
27 ное 21:04Се издава поволен деловен простор со одлична локација.

Се издава деловен простор погоден за различни дејности.Се наоѓа во на...


По Договор
или предлог цена
20 окт 14:58Se izdava deloven prostor vo Prilep

Се издава деловен простор во населба Рид, на улица Задарска 40А со по...


1 €
или предлог цена
26 авг 19:09SE PRODAVA HALA,OBJEKT,DELOVEN PROSTOR

Се продава новоизградена хала во слободна зона Металец 400м2(со плате...


1 €
или предлог цена
29 јул 10:10Анот под саат кулата во Прилеп

Се продава руиниран објект со дворно место од 400м2(Анот) во центарот...


По Договор
или предлог цена
28 јун 18:52Izdavam deloven prostor na Trizla

Izdavam deloven prostor na Trizla soodveten za razlichna namena. Z...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 15:49Hala,obiekt,deloven prostor

Obiektot e novo graden i e so kompletna dukumentacija se prodava pora...


По Договор
или предлог цена
02 јун 10:42Deloven prostor 90m2 Деловен простор

Моментално во изградба , спрат од куќа , приземје , на Егејска 86 ( г...


3 €
или предлог цена
27 мај 17:54Se prodava hala,objekt,deloven prostor

Се продава новоизградена хала во слободна зона Металец 400м2(со плате...


1 €
или предлог цена
29 мар 13:00АТРАКТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПОСТОР ЗА СЕКАКВИ НАМЕНИ ВЕ МОЛИМЕ ДОКОЛКУ СТЕ ...


По Договор
или предлог цена
24 мар 12:01Се продава индустриски објект од 500м2

Објектот е во индустриската зона Металец и е 500м2, со дворно место о...


По Договор
или предлог цена
18 мар 13:00DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD NAEM DELOVEN PROSTOR POGODEN ZA AMBULANTA,LABORATORIJA,...


1 €
или предлог цена
07 мар 23:49Deloven prostor za prodazba ili pod naem

2 delovni prostori so vkupna povrshina od 124m² nameneti za sekakva u...


1 €
или предлог цена
10 јан 18:35Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


200 €
или предлог цена
26 дек 21:31SE PRODAVA OBEJKT

se prodava OBEJKT vo fabrika partizanka mozi i zamena so vasa doplata...


3 €
или предлог цена
26 дек 18:02Se izvada deloven prostor vo kompleks Euroinvest 11 Oktomvri

Se iznajmuva deloven prostor (poranesna Euromehanika): 1. hala od 73...


2 €
или предлог цена
04 сеп 21:49Се издава дуќан во Бизнис Центарот - Прилеп

Се издава дуќан во бизнис центарот - Прилеп. Дуќанот е со површина 30...


100 €
или предлог цена
03 авг 18:55Се продава Хотел во Прилеп

Хотелот ,,ЛИПА’’ се наоѓа во центарот на градот на атрактивна и соврш...


1 €
или предлог цена
28 мај 13:44Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам