Подкатегорија:
                   
352 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Imt 539

Za poveke info samo na brojot 075 599 631


1 €
или предлог цена
21 јан 17:02Knusno tajnirasti , spojnicka i dr za Imt 577,560

Se prodava konusno taknirasti zapcanici par za imt 577 ili 560 , spoj...


1 €
или предлог цена
20 јан 21:12Massey 575 i prikolica Utva Vrshac

Traktorot e vo ispravna sostojba ,registriran , vozen samo transport ...


5 €
или предлог цена
20 јан 21:12IMT 577

Gi imam i vratite od kabinata, hidraulik volan,na kocnicite izvadeni...


4.300 €
или предлог цена
20 јан 21:12Se prodavaat

Se prodavaat site tri para


По Договор
или предлог цена
20 јан 18:31IMT 539

Vo dobra rabotna sostojba motor staven nov pred 6godini.. LICE ZA ...


2.300 €
или предлог цена
19 јан 12:22Drljaci 3 krilni

Spremni za na niva


250 €
или предлог цена
18 јан 13:33se prodava traktor imt 539

traktorot e vo vozna sostojba remontiran se prodava poradi zaminuva...


2.900 €
или предлог цена
18 јан 09:49imt 539 ferguson 533 542 universal ford fiat traktor

traktorot e vo odlicna sostojba


2.900 €
или предлог цена
18 јан 09:31Imt 539

Traktor imt 539 vo Odlicna so sostojba so novi gumi bez gram shmink...


1 €
или предлог цена
17 јан 23:24Klinovi I nozevi za site rotofrezi

Klinovi I nozevi za site rotofrezi


1 €
или предлог цена
17 јан 19:26Hitno imt 533

Traktorot e odlicen, pali vozi so dve lameli so dokumenti, za podetal...


По Договор
или предлог цена
17 јан 13:23Palazlar

Kosackata e malku koristena pogolem period e lezana super sostojba na...


1 €
или предлог цена
17 јан 08:31Polovni guni

gumite ne se puknati 8.3 24 mu e dimenzijata samo


1 €
или предлог цена
17 јан 08:31Grana IMT 539

Ispravna i upotrebliva


По Договор
или предлог цена
17 јан 08:31Тракторска Гума

Се продава тракторска гума во село Мажучиште за повејќе информации зв...


1 МКД
или предлог цена
16 јан 09:28Мотокултиватор 506

Се продава мотокултиватор Има проблем со менувач работи само во 3та б...


200 €
или предлог цена
14 јан 21:36SE PRODAVA LUCERKA I SENO

SE PRODAVA LUCERKA I SENO LIVADSKO NE FATENI OD DOZD SMESTENO POD SUV...


111 МКД
или предлог цена
14 јан 13:42Prikolica Beogradska bez Kiper so 20 ki Gumi

Prikolicata e vo ispravna sostojba. Info : 071 802 074


По Договор
или предлог цена
13 јан 18:41OSOVINA ZA BEOGRADSKA PRIKOLICA

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
13 јан 18:25EDNOBRAZDEN PLUG ZA RILANJE

Vo ispravna sostojba visina 70cm sirina na oranje 40-50cm


1 МКД
или предлог цена
12 јан 20:33BEOGRADSKI PLUG - IMT 754

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
12 јан 20:32BEOGRADSKI PLUG - IMT 755

Vo ispravna sostojba Nisko klinest


1 МКД
или предлог цена
12 јан 20:32Plugovi,drlaci,prikolki kiper i frezi

Sve ispravno


1 €
или предлог цена
12 јан 07:22prikolka kiper prikolica

Mnogu zdrava kipira na 3 strani so novi gumi


1.000 €
или предлог цена
12 јан 07:21fiat u550 special

odlicen 55 konja 4 novi gumi dupli spori


3 €
или предлог цена
12 јан 07:21imt 539 so kabina

Top sostojba registriran edna godina


1 €
или предлог цена
12 јан 07:21imt 539 so kabina

Top spstojba 1988 god Registriran cela god


1 €
или предлог цена
12 јан 07:21Imt 533

Ispraven top sostojba so kniska


1.900 €
или предлог цена
12 јан 07:20Kuka , za Tafe 42DI

Nova kuka


По Договор
или предлог цена
11 јан 20:15Traktor IMT 549 so kabina

Traktor IMT 549 so kabina, 1990 godina Vo odlicna sostojba Solidni ...


4.300 €
или предлог цена
11 јан 10:35Traktor David Brown 995 (CASE)

Se prodava traktor David Brown 995 (CASE) vo odlicna sostojba so nova...


3.600 €
или предлог цена
11 јан 10:35Plug 755 so proba beogratski

So proba


1 €
или предлог цена
10 јан 18:23Plug 755 vinicki

So proba


1 €
или предлог цена
10 јан 18:23DongFeng 504G3 duplak

Se prodava dong feng 50ks duplak . 2016god . 1600 sati traktoro e pot...


8.290 €
или предлог цена
09 јан 19:07IMT 560

Se prodava imt 560 remontiran i staven motor od tam 80ks vo super sos...


5.100 €
или предлог цена
09 јан 19:07Kombanj 142

Kombanjot e vo dobra sostojba . Hederot e so lopatki za soncogled moz...


4.490 €
или предлог цена
09 јан 19:07Deutz-Fahr 7807

Se prodava vo odlicna sostojba. Ima dodatok korpa za napred I viluska...


1 €
или предлог цена
09 јан 15:42Tanjiraca

Ispravna vo rabotna sostojba


2.500 €
или предлог цена
09 јан 15:39Gumi traktorski

Se prodavaat gumi za traktor


1 €
или предлог цена
09 јан 15:39Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам