Подкатегорија:
                   
360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


По Договор
или предлог цена
Денес 07:51Промовирано

Se prodavaat plugovi leskovacki i osijecki

Se prodavaat plugovi leskovacki i osijecki cena 9000 denari dvobrazni


9.000 МКД
или предлог цена
17 јун 15:45Се продава машина за садење тутун и пипер

Се продава троредна машина за садење тутун и пипер со големи тањири


550 €
или предлог цена
11 јун 11:20motor od kombajn zmaj 133 ( s 44 )

prodavam motor od kombajn zmaj 133 s44 vo odlicna sostojba (motorot e...


1 МКД
или предлог цена
07 јун 11:32Claas jaguar 690 sl ,klima,4x4

Odlicna sostojba Mozi heder so 6 redovi Ili kemper 4 reda


3 €
или предлог цена
04 јун 08:24Claas jaguar 695

Kombajnot e vo odlicna sostojba 1990 godina ,mercedes motor 354 ks ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:23IMT 560!!!

Imam i kabina.


2.299 €
или предлог цена
02 јун 10:41prodavam emisi [palicnici]

izrabotuvame klinci za drljachi ,emishi z[palicnici ] za plugovi; kri...


1 МКД
или предлог цена
31 мај 17:29тракторска приколица -београдска, плуг, дрњач и косачка

плуг двојка 290Еи косачка 135 CELMAK 400Е


1 €
или предлог цена
30 мај 15:06Rasat piper- kurtova kapija ajvarka

Rasat piper- kurtova kapija ajvarka


По Договор
или предлог цена
24 мај 07:54Prodavam bos pumpa 078382242

Dzvonete vo sekoe vreme 078382242 Imam ekstra cena


11 МКД
или предлог цена
23 мај 23:19Deutz Torpedo 4506

Se prodava traktor Torpedo deutz proizveden 1989god. Info na 07020837...


1 €
или предлог цена
23 мај 20:24MASHINA SADACKA ZA TUTUN

se prodava mashina za sadenje tutun trojka, masinata e vo dobra sos...


По Договор
или предлог цена
23 мај 09:26IMT 533 so plugovi

Traktor IMT 533 so plugovi


2.500 €
или предлог цена
19 мај 21:15Traktor IMT 533 so plugovi

Traktor IMT 533 so plugovi


2.500 €
или предлог цена
06 мај 20:36Plug leopard

Se prodava plug leopard 105 zafatnina 075313803 zlatko


10 €
или предлог цена
03 мај 18:12SADACKA / SEALKA ZA RASAD

Se prodava sadacka za rasad za gradinarski kulturi. Vo ekstra sostojb...


1.700 €
или предлог цена
13 апр 21:46IMT 560

se prodava imt560 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
10 апр 11:49SE PRODAVA TRAKTOR 558 SO MOTOR 533

PRODAVAM TRAKTOR 558 SO MOTOR 533 SO DOKUMENTI, NA TRAKTOROT IMA FABR...


3.000 €
или предлог цена
09 апр 12:45Bunker so kabina za kombajn zmaj 133

Prodavam bunker so kabina za zmsj 133


1 €
или предлог цена
08 апр 23:41SE PRODAVA SEALKA ZA PCENKA KARARO

Se prodava sealka Kararo za pcenka vo ekstra sostojba sealkata mozi d...


По Договор
или предлог цена
08 апр 12:38Krimneri

So 12 guski, nov. Mozi da se vidi vo sekoe vreme. Mite 075 620 577


500 €
или предлог цена
06 апр 12:38Krimneri

Kontakt Mite 075 620 577


550 €
или предлог цена
04 апр 14:20Motokultivator imt 506 vo ispravna sostojba

Tel 077-953-343


11 МКД
или предлог цена
04 апр 04:40F R E Z A

SE PRODAVA FREZA VO ISPRAVNA SOSTOJBA DONESENA OD GERMANIJA


200 €
или предлог цена
27 мар 10:03Продавам трактор IМТ 560

Продавам тактор IMT 560, во добра состојба заедно со приколка за 5 то...


По Договор
или предлог цена
26 мар 20:20Се продава Tafe 42Di со приклучна механизација

Тракторот е купен од Sinpeks Битола и користен е само 2 години има на...


По Договор
или предлог цена
26 мар 19:11Kuka

Za na traktor 39ka


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:05Kuka

Za ferguson 39ka Kontakt 075 620 577


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:01Motorce so remenica

Kontakt Mite 075 620 577


50 €
или предлог цена
19 мар 17:58Kompresor za IMT 539 so boca ispraven

Ispraven kompresor so boca za 539


320 €
или предлог цена
14 мар 19:58Razni masni za zemljodeli

Plugovi obrtaci Tanjiraca so 32 tanjiri Sealka so freza i valjak 2...


По Договор
или предлог цена
10 мар 14:53TRAKTOR

BROJ ZA KONTAKT - 077 511 741 - BLAŽE TRAKTOROT e 540 ✔ , ne kak...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:46Tajniraca

20tajniri


350 €
или предлог цена
01 мар 14:59KORPA ZA TRAKTOR ITNO!!!

Se prodava vo odlična sostojba itno


9.000 МКД
или предлог цена
28 фев 22:59Se prodavaat motokultivatori IMT-504.imt506

Se prodavaat motokultivatori IMT-504.imt506.


1 €
или предлог цена
17 фев 20:59Ford 4100 imt ferguson fiat traktor traktori

Ford e vo perfektna sostojba mnogu moken traktor I ekonomicen Za pov...


3 €
или предлог цена
15 фев 20:37Beogradski plug 12 inci visokoklirens

Vo top sostojba


По Договор
или предлог цена
10 фев 22:01Glavini od kombajn zmaj 131

Prodavam glavini so lageri od kombajn zmaj 131


4 €
или предлог цена
03 фев 17:39Traktor imt 520 prikolica plugovi prskalica presa gribleri

Traktor imt 540 Plugovi beogradski Prskalica 400 litri niska ...


1 €
или предлог цена
31 јан 14:56Traktorce Toma Vinkovic

Se prodava traktorce Toma Vinkovic vo ispravna sostojba so plugovi i ...


1.150 €
или предлог цена
30 јан 21:43Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам