Прилеп
                           
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п поволна локација и за дуќан , делов...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 ное 17:25Se prodava kuka

Se prodava kuka lepenka so eden sid. I so nepregaden tavan izmegu dve...


52.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 ное 16:24kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 ное 18:04Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica bitolska 45 vo blizina na teatarot... Se pro...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 ное 07:02Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 ное 09:04Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-

Se Prodava Kuka stavicko malo-Tapani-


77.696.002 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 ное 07:01Наместена куќа за странци

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 окт 13:01Се продава куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа во близина на центарот на градот


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 окт 09:55SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 окт 09:46Реновирана во Баба Чаир зад Дониа

Дневна + кујна, тоалет + бања, спална, тераса, визба. Инвертер + кли...


41.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 окт 11:29Se prodava dvokatna kujca zad uredot

Se prodava dvokatna kujca zad uredot Prilep Kontakt tel 071/826885


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 окт 19:35SE PRODAVA KUJCA

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 окт 14:52Se izdava kuka vo prilep

Se izdava namestena kuka vo prilep na ulica Mukos Poveke info na: 07...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 окт 18:31SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 окт 15:54КУЌА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Куќата е на одлична локација во населба Вишне. Излегува на три улици ...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 19:38se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


72.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 окт 11:31Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 окт 11:19Se prodava kuka na Varos kaj meanite

Kukata e pogodna za deloven prostor e na glavniot pat


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 окт 11:18Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на Прилеп на улица Кире Гаврилоски број 27


68.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 окт 01:05Се издава

Куќата е погодна како за живеење така и за деловен простор. Цена по ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 окт 19:26Се продава - изнајмува куќа

Самостојна куќа од полна цигла. Приземје: влез 3m², кујна / трп...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 10:34Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 окт 13:45Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 окт 09:31Барам куќа на еден кат

Барам куќа на еден кат во Прилеп. Контакт: Марјан 076/492-015


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 окт 18:30Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka 62m2 100m2 dvor 42m2 garaza so plo...


22.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 окт 09:21СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа. телефон за контакт: 071242813


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 сеп 00:29Kujka 70m2 so dvorno mesto 100m2 i zidan 18m bunar

Kujkata e vo neposredna blizina kaj glavniot vlez na starite grobista...


75.799.464 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 08:51Се продава куќа

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 15:57Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена док...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 сеп 21:28Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 сеп 19:04Prodavam kujca

Kujcata e dobra za ziveejne Legalizirana.


12 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 сеп 13:16Куќа во центар на Прилеп

Се продава стара куќа во најстрогиот центар на Прилеп во близина на ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 12:30СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни матери...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 сеп 08:27Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 сеп 10:45INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 18:41Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 сеп 23:09Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 сеп 20:06Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojb...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 сеп 09:29Mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati

Se prodava mesto vo strog centar na Prilep od 360 kvadrati so stara g...


250.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 авг 15:09Se prodava stara kuka vo centar na Prilep

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep so odlicna lokacija na ad...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 авг 13:00Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам