Прилеп
                           
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva

Se iznajmuva kuka vo centar na Prilep. 200 m2 stanbena povrsina. 7 so...


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 авг 15:29Kupuvam Kujka

Kupuvam Kukja ili Stan vo Naselba tocila, Kozle ili Varos. Ponudete n...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 22:50Издавање спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со две спални соби на ул. Марксова, помеѓу Ур...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 авг 18:11SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo ulicata od KRISTAL PALAS sprema TOCILA.Kukata e po...


65.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 авг 10:41Куќа со плац во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и КП:13625 КО:ПРИ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 авг 13:12Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 11:03Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 авг 08:46Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot

Prodavam novoizgradena kuka vo centarot na gradot Prilep so deloven p...


370.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 авг 04:29Се продава куќа

По договор


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јул 09:57Куќа во Мало Коњари-Прилепско

Се продава веднаш вселива куќа во Мало Коњари. Куќата е 240 м2 со ...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 јул 20:55продавам куќа

се продава ново изградена куќа со целосна документација ,во населба н...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 јул 21:28Куќа на 2 спрата

Се продава куќа на ул. Никола Тесла - 116 м2 станбена површина ( 2 ...


55.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 јул 13:00Се продава куќа наспроти салида кај могилата

Куќата може да се види во секое време. Звонете на 077 728 532


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јул 00:03Куќа во населба Вишне

Се продава куќа во непосредна близина на О.У.Кире Гаврилоски, куќата ...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јул 20:48Се продава куќа во центарот на Прилеп

Се продава куќа во центарот на Прилеп, на ул. Илка Присаѓанка бр. 36,...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 јул 22:11Се продаваат две куќи во еден двор, може замена за стан

Постарата 76м2, новата 45м2, новата може да се пренамени во дуќан, ве...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 јул 11:54Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 јул 17:28se prodava kuka vo centar na Prilep 300m od plostad

Се продава куќа во центар на Прилеп на 300м од плоштад 4 минути пешки...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 13:20Seizdava sprat moderno namesten vo cetarot na gradot

INFORMACI NA 070208021 KLIMA INVERTER KABLOVSKA ITERNET PARKING ...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 јул 19:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija solidno odrzana po cena od ednosobe...


39.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 јул 11:14Se prodava kujka na glavna ulica

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 јун 13:24Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 јун 16:42se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јун 09:37se prodava kuka

se prodava kuka kaj stara avtobuska strong centar kukata e po stara n...


39.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 мај 09:53Izdavam sprat od kujka za turisti

Spratot e celosno namesten so celosno opremena kujna, wc, kupatilo, k...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:07Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 14:20Kuka 270m2 i dvor 130m2

Se prodava kuka na ul trajko tarcan. Kukata e gradena vo 2005god i e...


70.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

24 мај 20:38Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari Prilep

Se prodava kujka vo s Golemo Kojnari so dvorno mesto od 2000m2 i pomo...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 мај 13:12SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација со површина од 100м2...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 мај 18:32se prodava vednas vseliva kujca

se prodava vednas vseliva kujca na ul berovska 89 ..vednas pozadi mar...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 16:52Се продава стара куќа

Се продава стара куќа на улица Браќа Шемкоски бр. 11а, со површина од...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 мај 19:03Kuka vo naselba Trizla (zad OU "Dobre Jovanoski")

Se prodava kuka od vkupno 120m2 od koi 40m2 e postar del + 40m2 ponov...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мај 17:17Одлична куќа на одлична локација

Се продава куќа на 5мин од центарот на Прилеп во близина на театарот....


120.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 апр 13:00Se prodava kukja vo s.Kukurecani-Bitolsko

Kontakt GORAN 076 553 458 076 553 458 SE PRODAVA KUJCA VO KU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 13:16Se prodava kuka staro sumsko kaj poliklinika Altea

Kukata e tvrda gradba so tri ploci. Dva sprata i golema vizba. Mozi z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 апр 18:16Се продава веднаш вселива куќа

Се продава куќа на улица кордун бр 32 веднаш вселива без никакви влож...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 21:36Земјиште со стара куќа кај Соколана

Javuvajte se na ovie broevi 076 840 516 ili 070 471 659 076 840 516...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 11:20Se prodava куќа

Се продава куќа со дворно место информации на тел 070 303 886 ili 076...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 апр 09:07Dve kujki

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po d...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 мар 06:36Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам