Прилеп
                           
205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Издавам комплетно наместен, реновиран стан во Точила. Слободен од 10....


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 окт 18:03se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 окт 16:45Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 окт 09:15Се изнајмува нов стан во центар

Се издава модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот Прил...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 окт 19:23PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv ➡️78m2 + 11m2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 11:10СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЗГРАДА ТАБАНА

Станот е со квадратура од 45 метри квардатни, има салон, купатило дне...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 11:01Купувам стан

Понудете стан од 60 до 90квадрати.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 10:47Se Izdava Namesten Stan vo Prilep Centar

Se Izdavaat Studija, Stanovi i Apartmani za Kartok i Dolg Prestoj ima...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 19:54SE Izdava stan vo dimo narednikot

Se izdava namesten stan vo dimo narednikot kaj tunelot.Zapodedalni in...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 15:20Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 12:07Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 11:52Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 сеп 11:52Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 17:41SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 13:04УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 10:41Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 сеп 21:22se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 сеп 21:22SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 сеп 21:22Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 сеп 17:21Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 сеп 17:21Се издава стан под наем

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP50M2 kon...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 сеп 16:04APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK I DOLG PRESTOJ VO PRILEP


600 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 сеп 12:10Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 15:05Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 10:31Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 сеп 19:56Se prodava stan vo tocila

Stan vo TOCILA 2 nasproti agencija BRAN renoviran polunamesten na 4 s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 сеп 18:02Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 15:03Купувам стан во точила

Се бара стан во точила од 1 до 3 кат површина од 30 до 50 м2 цена од ...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 сеп 16:21Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Kupuvam stan

Kupuvam stan do 35000evra hitno Kontakt 076 771 445


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 23:09STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 22:56СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 сеп 11:20Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 19:32SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 11:58Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 сеп 18:30Se izdava nov namesten stan

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 18:30Стан во населба Точила

Се издава стан во населба Точила. Информации на телефон 075870122


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 09:19Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам