Прилеп
                           
209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM stan vo Prilep do 65 kvadrati

Kupuvam mal stan vo Prilep na bilo koja lokacija so realni ceni. Ponu...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 сеп 07:24Промовирано

Se izdava stan

Se izdava stan opremen inf na br 075552166


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јул 18:58Se izdava renoviran stan

Se izdava za podolg vremenski period renoviran, kompletno namesten st...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 јул 14:40Baram da kupam

Baram da kupam ednosoben prosiren ili dvosoben stan po moznost na vto...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јун 16:28se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo sentar so dve spalni sobi vo kuka so poseben vlez


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 11:39Стан под кирија во центар на Прилеп

Се изнајмува стан под кирија во центар на Прилеп. Може и за попладне...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мај 21:11Se prodava stan

Se prodava Stan 90 m 2, za informacii i kontact na telefonskiot broj ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo nas Tocila,informcaii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 мај 19:30se izdava stan vo naselba tocila

Se izdava stan vo naselba tocila,na 2ri kat.


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 мај 19:38Baram stan pod kirija vo Tocila

Baram stan pod kirija vo naselba Tocila do 4ti kat, cena po dogovor, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 апр 20:25STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA

BARAM STAN VO TOCILA ILI BONCEJCA DO 450e m2


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 мар 19:33Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп

Се изнајмува стан во строг центар во Прилеп. Цена по договор Контак...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 мар 22:03Nov stan pogoden i za kancelarija

Stanot e 34kvadrati ne e vselen na 1kat gleda na ramstor i noviot ho...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 фев 21:26ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН

издавам комплетно опремен стан , од април 2020 год. комплетно опремен...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 фев 09:23Се издава стан

Се издава стан од 59м2, целсно реновиран, со комплетно нова кујна и к...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 14:25Se prodava trosoben stan vo nas Tocila

Se prodava trosoben stan ,vo naselba tocila,stanot e 94 kvadrati,za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 10:33Se prodava 94m2 trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo naselba Tocila ,informacii na 077872203


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 10:33ЗАМЕНА НА СТАН ВО ПРИЛЕП ЗА СКОПЈЕ

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште, блиску ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јан 21:10Стан или куќа за продажба

Барам стан или куќа до 30 000 евра.


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 16:17Се изнајмува комплетно наместен стан во центар!

Се изнајмува комплетно наместен стан од 64 м2 во центарот на Прилеп,в...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 дек 18:18Se iznajmuva stan pod kirija

Se iznajmuva stan vo Prilep. Kompletno opremen,trpezarija kunja,spaln...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 дек 22:00KUPUVAM STAN

Ponudi isklucivo na viber so cena i sliki


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 ное 09:45Стан за ноќевање во центарот на Прилеп

Се издава стан за ноќевање во центарот на Прилеп.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 окт 20:33***Se izdava luksuzno opremen stan***

Se izdava luksuzno opremen stan mozi i za kratki prestoi. Povejke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 окт 14:16SE IZDAVA STAN VO TOCILA!!!

Se izdava stan vo naselba Tocila celosno namesten.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 окт 18:51Купувам стан до 60м2

Купувам стан до 60м2.Станот да биде во солидна состојба. Само за серо...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 сеп 19:05Се продава стан во Точила

Се продава трособен стан во Точила за повеќе информации јавете се на ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 18:43STAN STROG CENTAR

PRODADEN


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 сеп 17:29Se izdava stan namesten vo tabana cvonete samo na 079326506

Se izdava stan namesten vo tabana za podolg period cvonete samo na 07...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 сеп 20:25kupuvam stan

kupuvam stan do 3ti sprat Boban tel 075-976-934


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 16:10Се издава стан

Се издава стан во центарот на Прилеп во деветтокатницата, над Технома...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 09:10Се Купува стан во населба Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се Купува Стан во населбааа Точилаа Итно! Контактирајтеме 072 246 087


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 17:41Се изнајмува луксузно опремен стан

Се изнајмува нов,луксузно опремен стан од 65 м2 (клима уред-инвертор,...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јул 08:31Се Купува стан во населба Точила до трети спрат

Се купува итно стан до трет спрат точила Телефон:070 257 485


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јул 19:04Se prodava stan tocila

Stanot e vo odlicna sostojba poveke informacii na 075 552 166


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јул 15:19Se iznajmuva

Se iznajmuva del od kuka so poseben vlez. Kompletno namesten. Spalna ...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јул 13:52Se prodava stan vo strog centar,

Se prodava stan vo strog centar, vo Prilep 96 m2 nov, vo nova zgrada,...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 јул 12:14Se izdava deloven prostor (stan)

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN(GRADBA 2019),OD 70m NA EKSTRA LOKACIJA,VO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јун 00:30Se izdava stan

Namesten stan


160 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јун 15:59Se izdava stan

Se izdava stan nov ne vselen za poveke informacii svonete na ovaj m...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јун 21:23Se izdava namesten stan nasproti postata

Se izdava namesten stan 100 m2 co centar nasproti postata


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 13:20Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам