Чучер Сандево
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Се продава нива 2684м2 лепенец

Се продава нива од 2864м2 со имотен лист средени документи до обиколн...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:11PLAC VO STENKOVEC NAD VIZBEGOVO 1664M2 MOZNA E ZAMENA

📍 Plac vo Stenkovec nad Vizbegovo 1664m² pozadi carinski sklad, plac...


20 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
22 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:49Se prodava niva vo selo kuceviste

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod c...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:58Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Парцела во викенд зона - с.Бањани

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане К...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:56Plac vo Mirkovci

Se prodava plac od 1300m2 so stara kuka od 60 m2 vo selo Mirkovci. Im...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:14PLAC / NIVA KAJ OBIKOLNICATA IND. ZONA VIZBEGOVO

PLAC/NIVA 2700 m2 SE PRODAVAAT : a može i pola 1350 : 33/40/40/33...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:26PLAC VO CUCER SANDEVO (GLUVO)

Se prodava plac vo s.gluvo 1757m2 Struja,voda,odvod, I bunar vo s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:56NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : NIVA OD 2047 m2 : 45/70/75/30 e do REKA vidi slika...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 20:17Se prodava plac vo selo Sandevo

Se prodava plac vo selo Sandevo vo blizina na Osnovno Ucliiste Aleksa...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 19:07PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 мар 13:09Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 21:50PLAC do pistata stenkovec KP 2891/1 Gluvo BRAZDA

Prodavam niva koja izleguva na pistata stenkovec. KP 2891/1. 4220 m2....


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 20:13Плац 600

Се продава еден од овие два плаца позиционирани измеѓу с.Побожје и Ви...


37 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 мар 14:54PLAC/NIVA karši We and Nature s.Brazda Skopje

PLAV /NIVA 980 m2 SE PRODAVA VO SE.BRAZDA KARŠI NOVATA NASELBA - WE A...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 21:17PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 20:39Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 13:40Се продава нива во Мирковци

На влезот во Село Кучевиште, од страна на рудник Бањани. Парцела бро...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 12:47Се продаваат 2 ниви/плацеви

Се продаваат 2 ниви/плацеви кои се наоѓаат на КП 2540 и КП 2297 во КО...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 19:47Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 мар 09:49Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 20:17Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 17:19Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 13:19Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мар 09:57Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:58prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:09Plac do obikolnica pod orizari

Se prodava plac do obikolnica 1126m2 so pat.Broj na parcela 651/1.Tuk...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 17:22Плац на Чардак СЦГ

Плац на Чардак СЦГ, после ресторанот и мостот од десна страна. Контак...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:49Plac na Cardak scg

Plac na Cardak posle restoranot od desna strana.Placot ima pat, blisk...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 13:45Prodavam zemjiste 5775m2 kaj Granit opstina Cucer Sandevo

Prodavam zemjiste patot na kaj Kosovo kaj Granit opstina Cucer Sandev...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 11:43PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 09:20PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena 8 evra m2


4.800 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мар 20:50ПЛАЦЕВИ ВО МИРКОВЦИ - СКОПСКА ЦРНА ГОРА

Продажба на плацеви во Скопска Црна Гора - Мирковци на убава и мирна ...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мар 10:07Prodavam niva vo Skopska Crna Gora , Blatina

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 22:47placevi cucer sandevo,goliovo

Se prodava zemjiste gradezno vo Cucer sandevo mesto vikano Goliovo.Do...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 мар 21:21Kupuvam Niva/Plac vo Brodec ili okolina po razumna cena

Kupuvam Niva (Zemjodelsko zemjiste) vo Brodec (Rakotinci) ili okolina...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 мар 12:55Се продава плац во викенд населба Побожје

Се продава плац во викенд населба Побожје, 670м2, број на парцела 596...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мар 16:31Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 12:35Prodavam plac na Skopska Crna Gora

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list 075/...


34 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 11:02Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам