Чучер Сандево
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, d...


21.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мар 18:27Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мар 12:10Плац во градна зона

Се продава плац во градежна зона во Кучевачка бара, општина Чучер Сан...


7.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мар 22:33Plac vo vizbegovo

Plac do avto pat moze itabla za reklama ili se iznajmuva za otpad i dr


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мар 19:56Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец Можна е компензација...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 мар 11:07Продавам плац во Село Мирковци

Вода, Струја, во градежен реон на главниот пат. Број на парцели, 83...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мар 16:39Продавам плац во Село Мирковци

Пат, Вода, Струја, Градежен реон. Изглегува на два пата. 076-543 - ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мар 16:32Plac vo Cucer Sandevo vo blizina na osnovnoto uciliste

Placot se naogja vo blizina na osnovnoto uciliste "Aleksandar Urdarev...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мар 20:37Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мар 15:31Prodavam plac

Prodavam plac vo Skopska Crna Gora od 2700 m2 posle Cardak' mesto Bla...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 мар 21:36Plac vo Industriska zona vizbegovo

Placot e vo Industriska zona do asvaltiran pat na 150m FRIKOM.. cist ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мар 09:41Се продава нива на многу добра местоположба

Се продава нива за многу намени, цена поволна. Со површина 2864 м2, м...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 21:41Se iznajmuva gradezen prostor za sekakva namena

Se iznajmuva gradezen prostor za sekakva namena vo s. Banjani. Od 100...


600 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 мар 11:23Се продава плац во село Глуво

Се продава плац во село Глуво од 804м2. Означен задничи пат за два...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 фев 15:14Plac vo Radisani Bel Kamen

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 фев 13:04Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 фев 19:55Se prodava niva vo Stenkovec do pat

Nivata e do pat i e 4000 m2 Kontakt broj: Slavce - 077860 082


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 21:33Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari

Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari od 1974m2 placot e deliv v...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 23:12PLAC VO BEL KAMEN

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 фев 20:08PLAC NIVA OBIKOLNICA

Niva na Sama Obikolnica Klucka za Kosovo 2900 kvadrati 070834070...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 фев 23:50PRODAVAM PLAC SELO POBOZJE

Prodavam plac vo selo Pobozje 730m2,povolno za ovostarnik ili vikendi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 18:42Gradezno zemjiste vo Gluvo Brazada, kaj Besa Petrol

35359-GLUVO BRAZDA-na 500 m od Kacanicki pat od desanata strana potoc...


700.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 12:54IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 12:19Нива Глуво - Бразда / Niva Gluvo - Brazda

Се продава нива во с. Глуво 660 м2


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 09:28Kupuvam plac vo Ljubanci, Pobožje

Kupuvam plac, zemja do 10 € za metar kvadraten na koj kje može da se ...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 17:04Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 09:58Plac vo Stenkovec

Prodavam plac od 3810m2 vo K.O. Gluvo Brazda (Stenkovec) so imoten li...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јан 13:24Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 14:24KACANICKI PAT - Stenkovec

3200m2 prv red do asfalt,Direktno na magistrala. Posle benziskata DIZ...


158.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 20:42Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јан 02:30Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јан 17:45КУПУВАМ ПЛАЦ ВО РАДИШАНИ

Купувам плац во радишани над населбата, кај резервоарот за вода (коњи...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 20:57Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkove...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 18:58Se prodava plac vo Vizbegovo

Sifra: S0466 Se prodava plac vo Vizbegovo, pod kamenolomot na granit...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:41Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer Sandevo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 дек 21:19Prodavam plac vo Goliovo

Prodavam plac vo Goliovo na patot za Mirkovci. Placot e 1612 m2, KO M...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 дек 13:00Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


17 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 14:49GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 дек 00:30Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 23:31Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам