6539 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:19Промовирано

AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
02 фев 07:46Промовирано

NOVI AMORTIZERI SPIRALI PREDNICA KOCNICI REBRASTI KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


119 МКД
или предлог цена
02 фев 07:46Промовирано

Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 20:17Се продаваат летни гуми / gumi

Се продаваат летни гуми. Инфо 078250151


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:16Mercedes 12/13

Se prodava mercedes 12/13 vo ispravna sostojba. Tel.kontakt 078/369-...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 19:05sajla

prodavam namotana sajla 50€ 075 834 083 donesi kolicka za da ja ...


50 €
или предлог цена
Денес 18:36Generic XOR 50cc -REGISTRIRANA

Prodavam Generic XOR 50cc motorot ima karoseriski zabeleski, mashinat...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Денес 18:35SUZUKI SWIFT 1.3 KLIMA

SE PRODAVA SUZUKI SWIFT 2005 godina 1.3 diesel 69 k.s Racen men...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:32SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:19SE PRODAVA VOLVO FH 420

Se Prodava Volvo FH 420 Godina 2004 Registrirano Servosirano ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 18:19Gumi 235/75 15

Gumite se solidni zdravi i ne se krivi. Se prodavaat komplet site 4


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:07VLECNA SLUZBA - SHLEP - SLEP - POMOS NA PAT - TRANSPOR

☎️071-985-494 ☎️ 🚨VLECNA SLUZBA - SHLEP 🚨SLEP - POMOS NA PAT ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:46VLECNA-SLUZBA-LJUPCE- SLEP( POMOS NA PAT )

☎️071-985-494 ☎️🖐️LJUPCE 🚨VLECNA SLUZBA - SHLEP - 🚨SLEP - POMO...


1 €
или предлог цена
Денес 17:46VW BUBA 1303J 1975G SO PLIN

☎️071-985-494☎️ So Plin ISPRAVNA PALI VOZI


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:46FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:45FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:45FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:45VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:45BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:36SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:28Бандажи Mak Zenith со гуми

Се продаваат комплет бандажи 16 ки -5 МАК ( летни гуми Сава 205/55 R1...


Денес 17:14PASSAT R LINE 190KS FUL EXTRA

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:47Range Rover 4.6 v8 Benzin Plin Atest

ZVONETE NA 078 410 973 078 410 973 078 410 973


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:41Plin plinski sistem плин плински систем

Плински уред изваден од кола која беше за делови.. Исправен. Дизна си...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Денес 16:34Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:01Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:55235/60/18 GENERAL ZIMSKI GUMI ESKTRA

Се продаваат зимски гуми Генерал димензија: 235/60/18 извадени од Toy...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:09Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс,2009-год. (ЗАМЕНА)

Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, фул опрема, 223.00...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:09Krimleri

Se prodavaa tri krimleri So 11 guski i valjak 1.8m shirina


450 €
или предлог цена
Денес 15:00Se prodava LADA za delovi

Lada


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:00Se prodava Fiat store 402

Se prodava Fiat Store 402 so site 4 novi gumi servisirana prednica ma...


3.000 €
или предлог цена
Денес 15:00GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:57Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

alfata e top sosojba regisrirana do 22.09.2023 godina. Pred 20 000km ...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:43VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:43MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:42Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистрирана...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:42Mercedes e320cdi

320cdi v6 avandgard 2006god 4ri novi zimski gumi kolata e 100%% is...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37City coco

Novi City Coco Достапни бои: -Бела -Црна Моќност: -1500W -20А ...


950 €
или предлог цена
Денес 14:37RENAULT TRAFIC 1.9TDCI

Se prodava RENAULT TRAFIC 8+1patnicko godina na proizvotsvo 2006 serv...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:28Fiat 500 1.2 benzin

Poseduva full oprema


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:27Mercedes Vario 816

Zamena so kola ili minibus


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.500 €
Прилеп

Автобуси

Денес 14:20Mercedes Tourismo 2001

Zamena so kola ili minibus 50 sedista 380ks Vo odlicna sostojba Kli...


8.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Прилеп

Автобуси

Денес 14:20Страна 1 од 164

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам