6495 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA

Prodavam Opel Astra,neuvezuvana,1.4 TURBO, so vgraden plinski ured,15...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 дек 20:40Промовирано

Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

06 дек 09:39Промовирано

WV GOLF PLUS 1.9tdi

WV GOLF PLUS - 1.9 TDI DPF G. PROIZ-2007- TOUR EDITION -REGISTRIRAN...


5.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:35Промовирано

VW Sharan odlicen

Hitno.!!!Se prodava vw sharan 2.0 tdi 140ks dsg so naj full oprema: ...


10.900 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.990 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:38Se prodava seat toledo

Se prodava seat toledo 1.9tdi servisirano registrirano zacuvano konta...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:36Bandasi momocorse 18ki so goodyear gumi

Kontakt 071 762 953 moze i viber.5×112 pasuva na audi golf i dr moze ...


Вчера 12:36Aprilia Malossi Stage6

Prodavam novi Stage 6 19x15.5 3.5gr rolni 1.000 denari Malossi 19x1...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:32Motor za Toyota 1ND 1.4d4d za Auris,Corolla,Avensis,Yaris

Polovnen motor za Toyota so MOTOR 1 ND 1.4 D4D disel ,za Toyota Auris...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:23Fiat Grande Punto 1.4 2007 godina

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16v 95KS 2007 GODINA 6 BRZINI -ALUMINIUMSKI BA...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:11VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:06FORD FOCUS TITANIUM EXTRA KAKO NOV APTEKA!!!

KOLATA E GARAZIRANA I E PREZACUVANA 1.6 HDI 8V. 115ks.EURO 5 NAJVIS...


7.777 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:04DELOVI MERCEDES CLS 320 ML 270 C230 A170 A160

Se za mercededes CLS 320 CDI ML 270 CDI C230 KOMPRESOR A170 CDI ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:03DELOVI ZA ALFA 147 156 159 166 EKSTRA CENI

Se za alfa 147 156 159 i 166 top ceni


1 €
или предлог цена
Вчера 12:02DELOVI ZA MERCEDES ML 270 CDI!!

ODLICEN MOTOR MEJNAC SO PROBA


55 €
или предлог цена
Вчера 11:57DELOVI ZA MERCEDES B200 CDI AVTOMATIK!

EKSTRA CENI ODLICEN MOTOR MEJNAC SO PROBA!!


5.555 €
или предлог цена
Вчера 11:57DELOVI ZA MERCEDES W211 270 CDI NA JASTUCI JASTUCI!!

MOTOR MEJNAC ODLICEN SO PROBA


55 €
или предлог цена
Вчера 11:57DELOVI ZA FORD MONDEO 2.2 TDCI!!

ODLICEN MOTOR MEJNAC DELOVI SO GARANCIJA


55 €
или предлог цена
Вчера 11:57Bandazi 5x100 so novi gumi..Skoda..Vw..Audi..Seat

Aluminiumski Felgi 5x100 so novi 4 gumi letni.. 205/40/17 x 2 215/...


Вчера 11:56  НОВ ОГЛАС

Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:54Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:54Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:54Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:54Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 Euro 5 Redizajn

Volvo V50 D2 Business 1.6D 2012 so novio motor Euro 5 84kw Redizajn ...


6.190 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:48  НОВ ОГЛАС

195/60 R16C CONTINENTAL NOVI

SE PRODAVAAT 2 NOVI LETNI GUMI CONTINENTAL 195/60 R16C ZA TOVARNO VOZ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA NISSAN TERRANO II 3.0

SE PRODAVAAT DELOVI ZA NISSAN TERRANO 3.0.


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:33  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 1.8Turbo PERFEKTEN ! komplet servis i reg cela god

Prodavam odlicno zacuvan audi a6 1.8turbo 110kw 150ks 1999god benzin ...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:21Renault KADJAR 1.5dci 2016g.

Се продава: Renault KADJAR 1.5dCi 110hp ECO2 година на произвотство:...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:11Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:09sedista od fiat grande punto

prodavam standardni sedista od fiat grande punto 2008godina kako novi...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:01delovi za bmw e36

se prodaat delovi za bmw e36 318tds letva servo pumpa alternator alna...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:01Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:01Chevrolet Cruze LS 1.6TNG 2010g

✅ Se prodava Chevrolet Cruze LS 1.6 2010g ✅ Benzin/Plin Atestiran ✅...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:00Renault Scenic 1.9DCI 2004g 7 Sedista

✅Se prodava Renault Grand Scenic 1.9DCI 2004g ✅Registrirano cela god...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:00Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez potreba ne ...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:49Poluprikolka SCHMITZ 2010

super sostojba, kontakt 078 361 301 Igor


11.700 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Вчера 10:48  НОВ ОГЛАС

KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011godina, podizna osovina, paletar, r...


11.700 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Вчера 10:47Seat leon 1.9tdi 81kw 2005god

Za delovi Komplet ispraven donesen so vozenje Ne se prodava cel


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:33DELOVI ZA SEAT TOLEDO 1.9TDI

078226033


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:33VW Polo 1.4 TDI 2006

Vo dobra sostojba, mozi da se vidi vo sekoj moment.


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:30VW Golf DSG 2012

Se prodava odlicno socuvan VW Golf 1.6TDI 77kW 105ks so full oprema: ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:29Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:26Audi a4

Kolata e vo odlicna sostojba Napraven e golem.servis Smenati site j...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:17Delovi za Opel Astra G

Delovi za Opel Astra G 1.6 16V (X16XEL), 1998 godina. Javete se za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:16Страна 4 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам