6483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

VW TOURAN 1.9TDI 7sedista Super sostojba

VW TOURAN 1.9TDI 7Sedista 2005godina vo sobrakajna! Super sostojba ...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.599 €
Прилеп

Автомобили

22 ное 21:23Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA POLO 1.0 BENZIN PIIN

Se prodava polo registrirano .Pali vozi motor mejnac Bez Mani karose...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00MOTO JAKNA REV'IT DOMINATOR GTX LAMINATED GORE TEX PRO

SE PRODAVA MOTO JAKNA REV'IT DEFENDER, NOVA TOP MODEL OD FIRMATA REV'...


61.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
62.000 МКД
Вчера 13:00TOURAN VW 1.9 TDI

ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА КУКА И ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ, НАВИГАЦИЈА, ЗАДНА РЕ...


350.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00TAVRIA 1.1

TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ,...


100.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00ROVER 820 Ti V6 24 VALVE

2,0 cm3; КРАЛСКИ РОВЕР СО КЛИМА, СПОРТСКИ, КОМФОРЕН, ГАРАЖИРАН, БРЗ,...


150.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3

2.0, INJECTION, 16 VALVE, КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРА...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Passat B6 2006 1.9TDi

*dvozonski klimatronik *greaci na sedista *el na site stakla *navi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Viluskar Toyota

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3...


Вчера 13:00Aluminski bandasi

Aluminski bandasi BBS 15ki 5x110 komplet so novi gumi balansirani 195...


Вчера 13:00KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Delovi za Opel Astra G

Delovi za Opel Astra G 1.6 16V (X16XEL), 1998 godina. Javete se za p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:56Delovi za Opel Astra G

Delovi za Opel Astra G 1.6 16V (X16XEL), 1998 godina. Javete se za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:56Продавам Yamaha MT-09 Tracer

Продавам Yamaha Tracer 2016 година во одлична состојба. Основни по...


9.650 €
или предлог цена
Вчера 12:54Mitsubishi Lancer 1.8 GTI

Se prodava Mitsubishi Lancer 1.8 GTI 136hp Kolata treba uste da se fa...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:50BMW 525d LCI 3.0 MOTOR M PAKET EDITION 2010

M-sport suspenzija M-kozen volan so komandi M-aerodinamicen paket ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:22Bmw e60 16ki so novi gumi

Bandazi 16ki od BMW e60 kako novi letni. gumite se novi samo 2000 km ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 12:14Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:06Gumi MICHELI

385/55/22.5 predna sara


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Прилеп

Камиони

Вчера 12:00Citroen saxo

Dobri gumi nov akomulator refistrirana


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:00Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:59  НОВ ОГЛАС

Gumi 165/70 r14

Gumi 165/70 r14 letni kako novi Fulda


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Gumi 185 /55 r14

Gumi 185 55 r14 kako novi Cena 3200 denari za dvete


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56  НОВ ОГЛАС

Kompresor za klima golf 5

Se prodava kompresor za klima za golf 5


34.555 €
или предлог цена
Вчера 11:52Dekla za citroen saxo 1.5 d

Se prodava dekla za citroen saxo 1.5 d.


1 €
или предлог цена
Вчера 11:52Volkswagen”Arteon R-Line DSG,NAVI,2018god.

Prodavam Volkswagen “Arteon R-Line “proizveden 2018 god,so napraven k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:36Prodavam”Kawasaki Versys 650-GrandTourer+edition” 2021g.

Prodavam Kawasaki“Versys 650”-GrandTourer+edition,2022 godina,so pomi...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:36DELOVI ZA OPEL SIGNUM I VEKTRA

delovi samo za OPEL


50 €
или предлог цена
Вчера 11:34OPEL SALTERI REPARIRAJNE

polovni i novi delovi REPARIRAME SALTERI SO GARANCIJA 2 GODINI OD...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 11:34OPEL CORSA C 1.0 1.2 i 1.8 DELOVI

prodavame delovi od opeli corsa B i C astra F i G vektra A B C z...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:34VW Sharan odlicen

Hitno.!!!Se prodava vw sharan 2.0 tdi 140ks dsg so naj full oprema: ...


11.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:34DELOVI ZA OPEL VEKTRA B i C

IMAME SE ZA VEKTRA B i C SIGNUM INSIGNIA BENZIN i DIZEL AUTOMAT...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:33OPEL DELOVI polovni i novi

OPEL ASTRA F , G , H VEKTRA B , C SIGNUM CORSA B , C ZAFIRA. ...


5 €
или предлог цена
Вчера 11:33opel insignia 2.0 cdti 118 kw

kolata e vo super sostojba so 4 novi letni gumi zelen karton mozi...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:33DELOVI ZA OPEL ASTRA G

imame delovi za opel astra G gi imame site motori benzinci i diz...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:32OPEL INSIGNIA DELOVI

delovi za OPEL INSIGNIA 2.0 cdti 118 kw imame delovi i za OPEL SI...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:31OPEL POLOVNI I NOVI DELOVI

SE ZA OPELI OPEL ASTRA F i G od 94 do 2009 god ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:31DELOVI ZA OPEL ZAFIRA 2.0 I 2.2

IMAME DELOVI ZA ZAFIRA POLOVNI I NOVI 2002 GOD 2.0 DTI i DTL 2002 ...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:31opel korsa ,astra vektra samo za OPEL

imame OPEL ASTRA CORSA VEKTRA ZAFIRA MERIVA SIGNUM INSIGNIA ...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150hp

Kolata e vo odlichna sostojba, servisirana komplet. Mozhna e i zamena...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:26Страна 5 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам