Прилеп
                   
2007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Astra 1.7 cdti 110

Napraven e mal i golem servis pred eden mesec ! Tel za kontakt 07762...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:59OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Voziloto e doneseno od Germanija i e vo odlicna sostojba. Poveke inf...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:56Se prodava golf 3

Se prodava golf 3 Poveke informacii na telefonskiot broj 075-325-44...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:41GOLF 3,1994,PLIN BENZIN,SOCUVAN hitno

Golf 3 , senzori za parking,centrano zaklucuvanje so alarm,elektr ret...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:39Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:18Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 19:12SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:45Seat Ibiza 1.9 TDI 105ks 2009 reg 08/23 zelen karton

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:32HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


12.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:23Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:16Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистрирана...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:08Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:50Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:23BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:19PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godin...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:05Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:05Se prodava odlicen VW Touran

Se prodava odlicno socuvan touran so 7 sedishta servisiran prva boja...


5.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.150 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:52Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:42VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e kupena od Porsche-Skopje,vo odlicna sostojba i e so site nav...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:38Seat leon 1.9tdi 2010god.

Kolata e domakinski zacuvana, na slikite e celosno prikazana. 078275...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:06KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:45Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:40FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:52Se prodava Skoda Oktavia

se prodava Skoda Oktavia 1.6 TDI 85kw so full oprema pominati 43000 k...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

Opel astra 2.0dti

Opel astra 2.0dti registrirana cela godina + zelen karton cela godina...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:45SE PRODAVA KUKA za AUDI

EVRO KUKA za audi pp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:44PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:44ALFA ROMEO 147

Se prodava alfa romeo 147 vo odlicna sostojba 2002 godina 1.9 jtd max...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:43  НОВ ОГЛАС

Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:03Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:24SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:05MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

P R O D A D E N O!!!!!!!!!


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:04Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам