Прилеп
                   
2144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

31 мај 08:07Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:07Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:45Промовирано

bmw x3 25i

staklo proba kaj sskate od taa cena podulu nisto


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 16:41Mercedes ML 270 avtomatik, klimatronik.full

Mercedes ML 270. 163 kojnski sili. FULL OPREMA Avtomatik Klimatronik ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 16:26Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 16:05BMW 525d ODLICNO e60

Prodavam bmw 525d 130kw proizvedeno 2004 god.Od oprema poseduva: kli...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 14:17Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 14:01MITSUBISHI PAJERO !!!

Се Продава MITSUBISHI PAJERO 2017 год со FULL Опрема ПРВ ГАЗДА ! ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 12:13Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 11:47Prodavam Opel Astra H GTC (1.9 CTD/150HP) COSMO

076448121 076448121 1.9 CDTI 150HP (КС) , мала потрошувачка. ...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 08:29Audi A4 2.0 TDI 140ks karavan

Se prodava Audi A4 2.0 TDI 140 ks karavan na BG tablici - necarinet...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мај 07:37GOLF 5 1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba za poveke info na tell 078351722 07227...


4.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 23:50jetta 1.9 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema registrirana e do 10 mese...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 23:50Skoda Oktavia 1.9 tdi

Extra sos. Zelen karton 4 novi gumi 66kw motor Mozna e i zamena za Z...


2.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 17:08OPEL ASTRA 1.9 CDTI

Opel astra 19 cdti 88kw god 2006 pominati 19000km registri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 13:08Zastava fico 750

Vo ispravna sostojba pali vozi ima vgradeno plin bez atest Ne e do...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 11:53BMW 525D M-PAKET F10 FULL OPREMA

Se prodava BMW 525 FULL OPREMA M PAKET Mozi zamena za pomala kola i...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 09:44OPEL CORSA 1.2i 2013GOD. REDIZAJN AVTOZLATESKI

OPEL CORSA 1.2i 2013GOD. REDIZAJN CLIMA 1.2i 63KW BENZIN PLIN 1350...


5.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 08:45FIAT BRAVO 1.6JTDM 2011GOD. AVTOZLATESKI

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 2011GOD DIZEL CLIMA 190000KM TEMPOMAT BORD K...


4.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

24 мај 08:34Peugeot 3008 1.6 HDI automatik full

Se prodava Peugeot 3008 1.6hdi. 2010god 80kw, Voziloto e so maxsimal...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 22:28Astra 1.7 dti klimatroni -Zamena

Samo zamena za pomalo vozilo astrata ima motor 1.7 dti isuzu 2002 god...


1.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

23 мај 18:01Renault Scenic rx4

Se prodava Renault Scenic RX4 vo odlicna sostojba. 1.9 DCI 2003 240.0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 13:32Mazda 3 1.4 benzin/plin

Se prodava Mazda 3 vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1400 cc ✔️Klima ✔️B...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 12:10DELOVI ZA OPEL CORSA

Prodavam delovi za opel corsa 2004 godina.Motor 1.2 16v,klima ,plin p...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 09:25Mitsubishi Pajero 2.8

Se prodava komplet motor,menjac i cela skolka


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 07:36Mitsubishi Pajero 2.8 4x4

Џипот се продава без мотор и мењач Извадени се од него


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

23 мај 07:36PEŽO 405 1.9 DIZEL

Odličen motor i karoserija bez nitu edna točka korozija.bez registrac...


670 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 22:12Mercedes c350cdi 2009 224hp

Se prodava Mercedes c350 cdi 224hp 2009 siber klima kozni sedista vo ...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 18:01Fiat punto 1.8 benzin

Se prodava Fiat Punto 1.8 cist benzin 96kw so klima registirano do 17...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 14:46Fiat punto EVO 1.3Mjet perfektno

Fiat punto Evo 1.3 dizel 2011/10 .odlicno poseduva mnogu oprema alumi...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 14:07AUDI A3 1.9 FULL OPREMA

Registriran cela godina + zelen karton Kolata poseduva: -ABS -ESP -te...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 13:47OPEL CORSA D 1.2 BENZIN 2007 GOD

SE PRODAVA OPLE CORSA D 1.2 BENZIN 2007GOD OD OPREMA POSEDUVA EL.STAK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 13:16Се продава Шевролет Авео седан

Се продава Шевролет Авео седан,прв сопственик, 2007 година , регистри...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 13:00MERCEDES C200 CDI FULL OPREMA 2008

full oprema odlicnq sostojbq povejke na tel


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 09:32Motor 1.9TD 66kw za renault 19 reno 19 volvo

Motorot e ispraven seuste e na kola mozi da se proba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 09:20reno clio 1.5 dci CH

reno clio 1.5 dci uvezeno od svajcarija vo odlicna sostojba so full ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 09:10VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 08:56Audi Q7 189400 KM

EXTRA CENA ZA KESH Odlicno zacuvan Se e ispravno 189400 KM 07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 08:20Fiat punto 1.1 benzin

Kolata e ispravna, Registrirana cela godina.. Nema plin, Al bandasi 1...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мај 07:39Laguna benzin plin na delovi

Se sto vi treba za podetalni infofmacii Mile 076214053


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 21:05PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks 2012god Super sostojba FULL OPREMA REGI...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 19:33Pezo 106 94god 1.0 so plin atestiran reg

Se prodava Pezo 106 94god so plin atestiran reg do 11 mesec 2023god.s...


50.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 17:18Страна 10 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам