Прилеп
                   
2007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 23:20BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 23:11Opel astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:41Peugeot 206

Kolata e vo super sostojba pali vozi registrirana e servisirana novi ...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:24Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:14Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 2006год

Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 66kw 2006 година 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:14Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:14Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:14Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Original kilometri ,mozi proverka kaj sakate.Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 21:07Jeep Wrangler

Se prodava Jeep Wrangler Sahara unlimited , 3,6 liter / V6 / 305 hp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 20:33Se prodava mercedes A 160 cdi.

Mercedes donesen od holandia technicki ispraven nov akolumator.2800.f...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 20:06Se prodava Mercedes c 250 dizel.

Se prodava Mercedes c 250.turbo diesel,1997.klimatronik euro kuka.


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 20:06Opel Astra 1.7 cdti 110

Napraven e mal i golem servis pred eden mesec ! Tel za kontakt 07762...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 19:59OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Voziloto e doneseno od Germanija i e vo odlicna sostojba. Poveke inf...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 19:56Se prodava golf 3

Se prodava golf 3 Poveke informacii na telefonskiot broj 075-325-44...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 19:41Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 19:18Daihatsu terios

Teriosot e staklo se si raboti sega servisiran novi zimski gumi i no...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 19:12OPEL ASTRA H 1.7cdti 2006 COSMO

MOZNA E ZAMENA VOZILOTO E DONESENO OD CH SO RELANA KILOMETRAZA VO ...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 18:34Seat Ibiza 1.9 TDI 105ks 2009 reg 08/23 zelen karton

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 18:32Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 18:16BMW 118d FACELIFT 2008

MOZNA E ZAMENA KOLATA E SO RELANA KILOMETRAZA POVERKA PO VASA ZE...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 18:02Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 17:50Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 17:23BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 17:19Se prodava odlicen VW Touran

Se prodava odlicno socuvan touran so 7 sedishta servisiran prva boja...


5.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.150 €
Прилеп

Автомобили

01 фев 16:52Seat leon 1.9tdi 2010god.

Kolata e domakinski zacuvana, na slikite e celosno prikazana. 078275...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 16:06KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 15:45FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 14:52SE PRODAVA KUKA za AUDI

EVRO KUKA za audi pp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 14:44PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 14:44ALFA ROMEO 147

Se prodava alfa romeo 147 vo odlicna sostojba 2002 godina 1.9 jtd max...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 14:43Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

01 фев 14:03Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:48SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:05MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

P R O D A D E N O!!!!!!!!!


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:04FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:04WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:04WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:04CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 13:04Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

01 фев 12:48Страна 4 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам