Прилеп
                   
2064 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

SEAT IBIZA 1.9 TDI 2008

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI 77KW 105KS 2008 GODINA Kolata e ...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 20:37Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011

VW GOLF Mk6 1.6 TDI 2011 Kolata e vo odlicna sostojba.Servisirana ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 17:04Passat Vw b8 2.0 190ps

Se prodava Passat 2.0 190ps b8 2015 godina. Voziloto e vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 16:53AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


19.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 16:10Bmw e90 320d

320d 163ks 2007god Reg do 23.11.2023 Kozni sedista so greaci Klima...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 15:07Audi a4 tdi

Audi a4 klimatronik 1.9 tdi odlicno socuvan aluminiumski bandasi so n...


2.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 14:51Audi a6 3.0 tdi

Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udreno so garancija,...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 14:04Citroen c4 grand pikaso

Citroenot e zacuvan pominata registracija DVa para gumi letni zimski....


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 14:00Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 13:40SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 13:12UAZ 469 2.1 TurboDiesel original motor, 4X4, ne registriran.

Уаз 469 2.1 TurboDiesel оригинал мотор фабрички 4Х4 , 1994-година ,не...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 12:06Suzuki Vitara 1.6 benzin, 95-god, 4-zimski gumi.

Се продава Suzuki Vitara 4Х4 1.6 бензин со расипан мотор на МК таблиц...


2.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 12:06Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, Замена!

Range-Rover Sport HSE 3.6 TDV8 272кс, 10-2009-год, фул опрема, 223.00...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 12:06Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 11:48FIAT GRANDE PUNTO 1.3mjet 2012god.

Se prodava fiat punto 1.3 multijet 75ks, vo odlicna sostojba bez dopo...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 11:18Mercedes-Benz E320

Kolata e odlichno zacuvana registrirana Nov aklomulator Mozi da s...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 10:26SEAT LEON 1.9TDI

Vo dobra sostojba


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 09:33Reno megan 1.5 dci perfektna

Reno megan 1.5 dci 60 kw napraven servis sega rebrast zategaci vodna ...


111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 09:33Reno laguna 2,0 reg so zelen karton ates plin

Kolata e zacuvana i celosno ispravna so kompletno napraven servis


1.399 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.599 €
Прилеп

Автомобили

26 мар 09:33Delovi za Audi A4 2001-2004 god

Se prodavaat farovi, stopovi, preden branik i 2 letni gumi 255/40/18 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 мар 09:24PASSAT 2.0 TDI SE AUTOMATIC(DSG) 2013

SE OPREMA KOMANDI NA VOLAN GREACI ELEKTRICNI SEDISTA KOZENI SEDISTA ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 23:23zastava 750 850 fico fiko

se prodava zastava 750 vo odlicna sostojba zastava 750 850 fico fiko...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 22:59Audi a3 1.9 tdi

Kolata e vo perfektna sostojba kako karoseriski taka i mehanicki klim...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 21:34Passat CC 2.0 TDI 140 KS

PASSAT CC 2013 GOD 206.000 KM KOMPLETNO SERVISIRAN SO DOKUMENT ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 21:13Kia sia

Prodavam kombe kia asia


1.200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 20:52BMW 318D 2.0 143ks 2008

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2008g!! ✔275 000km SO SERVISNA ISTOR...


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 19:46Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 19:07Seat leon 1.4 tsi 2011

Se prodava seat leon 1.4 tsi 2011 Uvezena od CH Registriran Full o...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 18:59Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 18:31RENAULT KADJAR 1.6 DCI 4x4 2018god.

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 120000 km REGISTRIRAN D...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 15:42KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 13:10OPEL ASTRA 1.7 TD

Se prodava opel astra 1.7 td 1999 godina vo odlicna sostojba registri...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 13:10BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 13:08Range rover sport vo odlicna sostojba!

Se prodava Range Rover vo odlicna sosotojba,ful oprema! SPORT, TDV 8...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 12:26Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 12:22WV PASSAT 1.6 BLUE EMOTION

Se prodava VW PassatB6- 1.6TDI Bluemotion so ful oprema funkcionira ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 11:21Pezo 308 1.6hdi 66kw 2008

Registrirano.zelen karton.servisirano.euro kuka.greaci na sedista.tem...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 11:13Seat ibiza 1.4 mpi 2001

Registrirana do april smeneta potions lamellar drug lager servisirana...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

25 мар 10:57BMW 318D

Se prodava bmw 318d 2007g vo mnogu dobra sostojba zamenet set zamaec....


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 10:57VW Golf 7 1.6 Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW Golf 7 1.6 TDI ✅- Godina 2012 ✅- Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 10:28SEAT IBIZA 1.9 TDI 105ks 2009..EURO 5 Dpf

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.090 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 мар 09:33Страна 5 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам