Прилеп
                   
2062 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A5 S line Quatro cabrio

Se prodava Audi A5 S line Quatro Cabrio kolata e uvezena od Svajcarij...


17.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 17:53Motor 1.9TD 66kw za renault 19 reno 19 volvo

Motorot e ispraven seuste e na kola mozi da se proba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 17:15Se prodava nov lev shtop za golf 4

Nov


40 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 17:04Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 15:03Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 13:30OPEL ASTRA 1.6 CDTI EURO 6

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:22GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE

ALUMINSKI BANDASI NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM...


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:22GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALAM FA...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:22GOLF 6 TDI 2.0 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI BORT KOMPJUTER TEMPOMAT KOMANDI NA VOL...


9.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:22GOLF 7 1.6TDI 110KS HIGHLINE

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


12.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:22JEEP COMPASS 2.O TDI

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI BORT KOMPJUTER TEMPOMAT KLIMA RABOTI ...


8.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 12:21POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VEN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 10:202002 god GOLF 4 1,6 benzin.plin

Golfot e vo odlicna sostojba so mali zabeleski na karoserija.nema nis...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 10:10DELOVI ZA SHARAN AUTOMATIC GALAXY, ALHAMBRA 1.9 TDI 2.0 TDI

Delovi za sharan galaxy, alhambra Od 1995 do 2010godina imame se sho ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 09:54BRAVI (CILINDRI) ZA AUDI A3 8L 1996-2003 god

bravi polovni (cilindri) za leva i desna vrata od Audi A3 so 2 vra...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 09:54VW TIGUAN 2.0TDI 103KW 4MOTION

Plateni davacki do registracija Highline oprema Dvozonski Klimatron...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 09:53OPEL CORSA 1.3CDTI 2011GODINA

Plateni davacki do registracija Klima Komandi na volan Tempomat S...


4.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 09:53Се продава Фиат 126 од прв сопственик

- Реставрирано во одлична состојба - Регистрирано до Ноември 2023 -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 09:16pezo 206 1.4 i za delovi komplet

za delovi komplet....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:20Lada 112 za delovi komplet

rasturena za delovi ..se kompletno..


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:19pezo 306 diesel delovi komplet..98g..

rastureno za delovi kompletno 1.9td... nov akumulator..75ah.. 075 858...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:19ford fiesta 2006. desna pr. sepa

ispravna...proverena... fiesta od 2001 do 2009g..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:19dekla za pezo citroen 1.9diesel bez turbo

deklata e so ventili komplet...bregasta posebno...vakuum pumpa..grani...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:19motor za pezo 206 1.4i 55kw

ispraven garantiram...ne cadi i raboti odlicno...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18fiesta eskort nov zglob LPR kfr 140 benzin

nov zglob eskort fiesta 1.1 1.3 ..1.4 mpi ..88 -98godina..


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18pezo 206 1.4i 2.0hdi ventilator d390mm..

ispraven...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18pezo 206 reno megan menjaci

pezo 206 1.4i...2.0hdi 66kw reno megan 1.4i 1.6i..98g


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18ladnjak citroen saxo 1.1i

ispraven...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18berlingo partner anlaser 1.9d bosch

ispraven proveren...11 zabi bendeks..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18anlaser valeo za pezo 206 ..1.4 i ..

reviziran provdren ok...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:18anlaser bosch za fiat doblo 1.9 jtd..

proveren ispraven...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:17se prodava fiat bravo 1.4 / 12v...kontakt.078.545.355

registrirana do 12.2023g..novi predni gumi..nov akumulator..plin a te...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:17astra vektra dizel bezin anlaseri 3

astra f 1.4 1.6 i benz... astra f 1.7d vektra 1.7 td a model... kia...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:17aditiv za dpf ..pezo citroen ..nad 2010g..walker ..

1 litr 2000den..3 ta generacija walker


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 08:17Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 07:07GOLF VI 1.6TDI **STYLE**BLUEMOTION** MODEL 2012

SO VISOKO NIVO NA OPREMA GREACI NA SEDISTA - KLIMATRONIK - TEMPOMA...


9.050 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мар 06:11Se Prodava Opel Astra 1.4

Se prodava Opel Astra 1.4 benzin. Kolata e registrirana cela godina ...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мар 22:16Se prodaca VW Passat CC

Se prodava VW Passat CC 1.8 TSI mnogu socuvan kolata ima mnogu oprema...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мар 21:54Golf 7

Se prodava Golf 7 1.6 tdi 110ks 80kw Registriran do 27.07.2023 so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мар 20:21Се продава Мерцедес C 200

Регистриран со зелен картон,исправен ,фул опрема без корозија Вибер ...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мар 20:13Страна 7 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам