Прилеп
                   
2127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9 TDI - FULL- P E R F E K T E N !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN LEON 1.9 TDI 77 KW ! - MOTOR , MENJAC ,...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:33НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw 115hp Motorot e peugeot(stariot pezo 2.0 mo...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14Промовирано

Opel Agila 1.2 NJOY Special Edition 2003

КОНТАКТ - РАДЕ 071859549 Се продава Opel Agila 1.2 NJOY Special Ed...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 08:16Vw Polo 1.4 na delovi

Prodavam polo 1.4 na delovi Motor menjac odlicni Imam sekakvi drugi...


44 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 03:17Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

21 мај 00:31* ZAMENA 2 ZA 1 * * HONDA CIVIC 1.4is i FIAT Stilo 1.9jtd

* ZAMENA 2 ZA 1 * * HONDA CIVIC 1.4is 66kw POGODNA ZA POCETNIK SOFER...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 22:29OPEL ZAFIRA 2001 - So 7 sedista

Опел Зафира 2001 година 2.2 DTI 7 седишта Електрика на 4 стакла ...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 20:04Peugeot 206

Kolata e vo super sostojba pali vozi registrirana e servisirana novi ...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 19:43Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 15:27pezo 206 1.4 i za delovi komplet

za delovi komplet....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 14:58bobini za ford fokus mondeo eskort benzin jugo florida

fokus 1.4 1.6 1.8i do 2009g.. mondeo 1.6 1.8i do 2009g eskort 1.1 1....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 14:57punto 2 servo motor i modul..

ispravni..


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 14:57OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

P R O D A D E N A


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 13:21ZAMENA SAMO ZA MERCEDES E KLASA AUTOMATIC

Kolata e vo bezprekorna sostojba sve funkcionira na nea ja imam 5 ta ...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 13:04KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 12:21DELOVI ZA SHARAN AUTOMATIC GALAXY, ALHAMBRA 1.9 TDI 2.0 TDI

Delovi za sharan galaxy, alhambra Od 1995 do 2010godina imame se sho ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 10:34PEZO KARAVAN 407 HDI

Se prodava pezo karavan hdi 2.2 125kw 2007 god 170 ks.


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 09:04Audi A4 1.9 TDI

Se prodava A4 1.9 TDI 2001 godina Smeneta prednica (germanska) i p...


2.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 €
Прилеп

Автомобили

20 мај 08:59Peugeot 207cc 1.6 120ks 2007g

Kolata e vo odlicna sostojba Mozi i zamena Cena 4000evra


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

20 мај 00:17kia venga CH

kia venga uvezena od svajcarija vo odlicna sostojba godina na proiz...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 20:48VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08* Honda CIVIC 1997 1.4is 66KW 90hp A-test plin *

* Honda CIVIC 1997 1.4is 66KW 90hp A-test plin * *** Pogodna za poc...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 17:10Mercedes CLA 220 AMG

Se prodava odlicno socuvan Mercedes-Benz CLA 220 CDI AMG Optik Od o...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 16:47Kia capital 1.5 glx,tng 1994g

Kia capital 1.5 glx,tng 1994g 1498cc 43kw Reg do 30.12.2023god At...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 13:33OPEL FRONTERA SE PRODAVA ILI ZAMENA

Top sostojba Mozi i zamena za za pomavo vozilo 078 242 in075


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 13:32DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodava DELOVI za fiat punto 1.2 8 ventili so 2 i 4 vrati.Poveke i...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 10:25Gepek za MEGANE

Se prodava gepek za RENAULT MEGANE 2000 god


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 10:24DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 10:24Peugeot 306 2.0HDI

Se prodava peugeot 306 2002godina posledna serija Jas sum vtor gazd...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 08:02BMW 318 E90

BMW 318D E90 MOZI ZAMENA BMW3.0D ILI AUDI 3.0 TDI REGISTRIRANO DO 1...


7.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 22:56Mercedes e270

Mercedesot e vo odlicna sostojba servisiran motor menjac prometi pred...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 22:39Peugeot 308

Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano novi predni gumi z...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Прилеп

Автомобили

18 мај 22:39Golf 5 2008g

Se prodava golf 5 2008g 1,9 dizel kolata e mehanicki vo top sostojba ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 21:58BMW 318 e90 2.0 dizel 143 ks 2008 god

Vo odlicna sostojba vredi da se vidi!!! Sredeni dokumenti do registra...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 18:11BMW 530 xd m paket

Prodavam bmw vo odlicna sostojba.so realni kilometri.kako novo ,vredi...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 17:58opel corsa

opel corsa 2017godina . so dva kluca 161.000km tovarno .. bezs mana...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 17:33golf 6

golf 6 1.6 tdi 105 ks odlicna za pocetnici bezs nikakva mana . bezs...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Прилеп

Автомобили

18 мај 17:32Citroen C5 Full Automatic

Servisiran navreme,akomulator so garancija,gumi solidni,menjac servis...


90.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 17:15Se prodava Opel Antara 2007

Se prodava Opel Antara 2007 god, prva registracija 2008 god. Redovno ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 11:35Afla Romdeo 156 2.0 Benzin/Plin

Se prodava Alfa Romeo 156 2.0 benzin/plin, registrirana do kraj na go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 10:59FORD FOKUS 1.6 TDCI

ALUMISKI BANDASI NOVI GUMI ELEKTRIKA NA STAKLA CENTRALNO I ALARM ...


5.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 10:35GOLF 6 TDI 2.0 110 KS

NOVI GUMI ALUMISKI BANDASI BORT KOMPJUTER TEMPOMAT KOMANDI NA VOL...


9.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 мај 10:35Страна 9 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам