Прилеп
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

skania r 440

polovna skania r 44o vo ispravna sostojba 2009 g


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:27Iveco dayli 30 hidro platforma

polovno Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez pot...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:27Се продава TAM 75 T5

Се продава ТАМ 75 Т5 со дупла кабина и долг сандак, произведено 1980....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мај 08:52iveco dayli 2010 euro 5

iveco dayli 2010 euro 5 310000km nova platforma 540 nova makara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 19:09Se prodava kamion Iveco

Se prodava kamion Iveco 450, 2006 god. Registriran do Septemvri 2023,...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мај 13:37Kalnici za scania

Kalnici za scania orginal


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 мај 22:41MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 мај 16:10Scania r420

Scaniata e vo odlicna vozna sostojba Napravena generalen remont pre...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 мај 22:04Ventil za retarder scania

Ventil za retarser scania


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 мај 15:35Plakar za scania

078607122


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 мај 15:26Se prodava Volvo FH 460

Se prodava Volvo Fh 460 na Bg tabli. Kamionot e vo vozna i super sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 10:51Se prodavaat Tahografi

Se prodavaat Tahografi od 2007, 2008, 2010 i 2014 godina. Site se isp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 мај 10:50Sanduk od mercedes atego

Sanduk 6.20 dolk 2.40 sirok Aluminski 071-511-326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 20:42MAN TGA 18.410 2003GOD.FUL RETARDER

MAN TGA 18.410 2003GODINA XXL KABINA SHALTER SO FUL OPREMA SO RETARDE...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 13:51IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2009

IVECO STRALIS 420 E5 AUTOMATIK SO RETARDER SO FUL OPREMA MEGA NAPRED ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 13:51Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 300 evra.


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 00:03Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мај 00:01Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мај 23:58Se prodava Renault Premium termoking so rampa

Se prodava kamion Renault Premium termoking so rampa.Voziloto e vo od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мај 15:02Mercedes 17 35 so kran Hiab 100

MERCEDES 17 35 SO KRAN HIAB 100


16.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 мај 17:21MERCEDES 12/13 ZA BUSENJE BUNARI

Odlicna sostojba moze zamena za kola 075235644 078400054


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 апр 08:21Iveco CH

Se prodava kamion Iveco 2012 god Uvezen od SVAJCARIJA 280.000 km ORI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 апр 18:14sandak kiper ces kanati

poloven sandak kiper bes kanati 440x 230 sasija 78 mnog zdrav


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 апр 20:54BANDAZI 385 ZA PRIKOLKA I ZA PREDNI

Bandazi 385/22.5 Skoro novi dve parcina 220 evra dvata


220 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 апр 09:26Ìveco euro kago na delovi

Iveco euro cargo na delovi bez potreba ne se javuvajte.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 апр 16:49VolvoFH12 420

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 апр 12:09Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Do 07.23 so novi gumi,klima retarder frizid...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 апр 14:30turbina i altelnator za atego

turbina i altelnator za atego 815


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 20:51TAHOGRAF

se prodava tahofraf


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 апр 15:03RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 апр 21:41KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 апр 21:40Kaisi spaneri adr daska

Adr daski 1800 den novi


10 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 апр 20:46SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 апр 13:19Drzac za guma

Drzac za rezervna guma


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мар 16:50Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:03Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:03Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:02Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 мар 23:02Prodavam rezervoari za gorivo

Prodavam 2 rezervoari za gorivo od 350 do 400 litri.


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 мар 14:50KLIPOVI KOMPLET SO BOLSNOVI ZA IVECO EURO 5

SE PRODAVA KLIPOVI KOMPLET SO SE BOLSNOVI ZA IVECO ERUO 5 TEL,KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 00:01Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам