Прилеп
                   
235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

inverter 24v-220v 1000w novi

novi inverteri od 24vna220v 1000w prajcame po kargo niz cela mk


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 авг 10:33SCANIA

novi delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 авг 22:10Se prodavaat kamioni VOLVO FH12

Prodavam dva kamioni Volvo fh12 neregistrirani vo solidna sostojba so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јул 13:56alternator BOSCH original za mercedes actros E3 E5

alternator bosch orinal NOV 24V 075 636 912 075 636 912 samo na ov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јул 08:32Slep

Se prodava ili zamenuva za kola Iveco rival 98 godina 100ks registri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јул 20:40Kamionski predni gumi 315 70 22,5

Gumata e vo dobra sostojba!!!


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 јун 22:30Pomosna kabina za kamion ,so krevet

Kabinata e vo odlicna sostojba so izlezi za parno i vebasto ,staklo, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 јун 21:25Iveco Stralis 480 Euro 6

2014 godina registriran cela godina, vo top rabotna sostojba so 630....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 18:16makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno

makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno izvadeno od slep sluz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57menuvac za mercedes vario 8 14 8 16

menuvac za mercedes vario 8 14 8 16 celi i za delovi 5 brzini na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:57Atego Vario motori menuvaci volan i dr

Motori menuvaci za atego vario 814 815 na poraki ne odgovaram od ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:56Branik za kamion

Branik za kamion Kontakt tel 070999667


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 18:48Branik za kamion

Branik za kamion Kontakt tel 070999667


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 18:46Motorce za staklo levo mercedes actros euro 5

Motorceto e novo za mercedes actros euro 5


150 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мај 22:51TAM / TAMCE 75 T3 Odlicno zacuvano

Se prodava Tam 75 T3 vo mnogu dobra sostojba godina na proizvodstvo 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мај 16:38SCANIA 164L - V8 480; COGEL kiper; VANHOOL cerada

☎ +389 75 208 979 ☎ VANHOOL - полуприколка церада ролетна - Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 апр 13:00Se prodava kamion marka mercedes 1213

Se prodava kamion marka mercedes 1213, godina na proizvodstvo 1985 ne...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 апр 18:26Skania 112H-Kiper

Se prodava Skania 112H kiper registrirana servisirana top sostojba.07...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 апр 22:31IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2006

IVECO STRALIS 420KS E5 AUTOMATIK SO RETARDER SERVISIRANO ISPRAVNO 100...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09Iveco Stralis 460 Euro 6

2014 godina registriran vo top rabotna sostojba so 690.000 km. Za do...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 13:57FEDERI ZA MERCEDES I ZA PRIKOLKI

Se prodavaat komplet federi za mercedes i feder platna za prikolki Ut...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18KLIP

Se prodava klip ispraven izvaden e od kalabreza


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18TURBO ZA SCANIA V 8

NOVO TURBO ZA SCANIA V8. DC16/ DSI14A 075-870656 ALTERNATOR , ALN...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мар 09:58TRILEKS Bandasi

Se prodavaat 10 parcina Colovni Trileks bamdasi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Glavina komplet moze cel defenicijal za 12-13 Mercedes

Se prodava glavina (DOBOS) ISPRAVEN MOZE I CEL DEFENECIJALSRCETO ODNO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Delovi od motor za Volvo fh 12

Se Prodava DEKLA za Volvo FH 12 glavina ili cela prednica za Volvo ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 20:57EGR Klip+Senzor+klapna SCANIA

0046738989441 viber


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 15:34Kotva za alnaser *ISKRA* Kamionska

nova kotva za alnaser ISkra dolga pasuva na mnogu modeli...zemena po ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:27Kogel

Kogel 27m3 zamena za avtomobil


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 јан 13:39Rezervoari

Prodavam rezervoari aluminiumski i prohrom od 300l do 900 litri


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09bandazi

aluminski bandazi za vlekac i bandazi za MEGA 19,5


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09Atego 1015

Atego 1015 vo ispravna sostojba 075374704 Mozi zamena za vlekac so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 20:19Sandak so nova cerada

Sandako e mnogu zacuvan so nova cerada aluminski krov pozadi so vrati...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јан 14:26VOLVO FH 380

Se prodava VOLVO 380 KS 97 ne reg KIPER sistem blokaza vebasto..vozn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 јан 13:45MAN

Se prodava man 1991g. Kiper Kran Registriran do 7 . 2022 Registr...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 дек 17:43Mercedes 16-22 kiper

Pali vozi so sasiski sitnici nema reg specijalno vozilo e miler kiper...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51Volvo 380 slep

Mozi zamena 071-511-326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51SCANIA EGR ladnak

nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 дек 22:39Mercedes 16-35 miler kiper

83 godina pali vozi bez reg miler kiper gumi dobri 071-511-326


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 дек 22:21Iveco Eurocargo Slep Shlep

Iveco Euro Cargo . top sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 16:13Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам