Куманово
                   
2468 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 420 GranCoupe 2.0dizel 2016 Staklo Novo

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks najpogodeni ...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES C250 CDI AVANTGARDE BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE ...


8 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:43Промовирано

GOLF 7 2.0 4X4 2015

GOLF 7 2.0 HIGHLINE 4X4 GODINA 2015 KM 190.000 FUL OPREMA P...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:08Промовирано

Ford Probe 2.2GT TURBO

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16.0...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:14Mazda 2 eco 1.3i

Se prodava mazda 2 benzinec 1.3 dobro socuvana, osnovna oprema so kli...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:00Prodavam alfa 147 150 ks ekstra socuvana

Prodavam alfa 147 19 jtdm so 6 brzini realna kilometraza proverka kaj...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:48SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 240 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:46PEZO 206 1.6-KLIMA-REG.CELA GODINA

PEZO 206 1.6 REG CELA GODINA KLIMA SERVO ELEKTRIKA SOLIDNO ISPRA...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:37Mercedes E 200

Kompletno servisiran ,novi gumi bez zameni


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:24OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:15VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2011god.

--VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2011god. --ABS,ESP. --4 EL,PROZOR...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:15BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<

--BMW 116D 2011god.. >FACELIFT< --100% GARANCIJA ZA KILOMETRI. -...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:14FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:14Fiat G.Punto 1.4 benzin plin

Grande punto 1.4 2006 god. 57kw 77ks Ates plin Reg.15.06.23 Kl...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:46Bmw e60 523i 2005

Bmw 523i 2005 god Servis na nmotor Servis menjac Gumi 2020 Reg...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 07:45Peugeot 508 2.0HDI

Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia. God : 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40Bmw 320D Xdrive Facelift

Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia. God :...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40Mitsubishi Colt 1.3Benzin

Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia. Klima ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40VW GOLF 2.0 TDI

Kolata e donesena od Šfajcarska ima plateno site davački do reg klima...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2006g

Kolata ima plateni site davački do reg na Lanec motor klima zimski gu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40OPEL CORSA 1.3 DIZEL

Kolata e donesena od śfajcarska plateni site davački do reg zimski gu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:40VW Passat CC 2.0 TDI

Moze zamena so vasa doplata(Passat cc postar model,golf 6,seat leon,a...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 00:58Audi A4 b7 2.0 140ks S-line,moze zamena za WV Tuaran

Kolata e vo odlicna sostojba,komletno servisirana I registrirana do 2...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:22Mercedes c 200 2.2 cdi 136 ks, fejslift

Mercedes c 200 2.2 cdi 136 ks, fejslift, led xenon - 192 000 km ...


13.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:08  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo 147 1.9 jtd 8v

Se prodava Alfa Romeo 147 1.9 jtd 8v, 292000km, registrirana do 30.03...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:01Fiat Punto 1.3 multijet

Fiat Punto 1.3 multijet dizel 70ks,2004god, 242800km full oprema, ist...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:38  НОВ ОГЛАС

Passat 2008 god.

Se prodava passat so full oprema vo extra sostojba.


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:26CITROEN JUMPY 2.0HDI 2012/11 KLIMA NOVO STAKLO

Citroen Jumpy Long Tovarno 2.0Hdi 88kw/120ks najpogodeni i najdobri d...


5.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

Skoda Rapid kako nova od prv gazda,servisna kniska Porshe

Kolata e kako nova bez nikakvi mani kupena i servisirana vo Porshe so...


9.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:54nissan micra 1 2

kolata e vo odlicna sostojba komplet ispravna inf na tel 078 231 95...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:53Se prodava Peugeot 407

Peugeot


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:36  НОВ ОГЛАС

MAZDA 3 ( 1.6 HDI 80KW ) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od germanija 🇩🇪 1.6 hdi 80kw ✔ God na pr 2009✔ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:26BMW 730XD G11 FULL OPREMA 2016G

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema, i e na BG tabli se vozi ...


49.000 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.111.111 €
Куманово

Автомобили

Вчера 19:09Glk 320cdi 4matik

Se prodava uvezen ot ch ch ch so site platen davaçki do rek


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:08Bmw 750xd.Ld

Se prodava so servisiren kolem servisi


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:08Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 vo odlicna sostojba turbo benzin 1.4 motor 6 + R so...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:03SUZUKI ALTO 1.0 KLIMA CH 2010

Suzuki alto 1.0 benzin 68 ks idealno za pocetnici 4 vrati KLIMA 198.0...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:54  НОВ ОГЛАС

Audi a3 1.9tdi 105ks sportback

Se prodava audi a3 1.9tdi 105ks 2008 godina face lift model so oprema...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:48Bmw 118 d 2.0d 143ks 2008godina

Se prodava bmw 118d 2.0 dizel 143ks 2008 godina facelift model. Kol...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:48Touran 2.0 DSG

Touran 2.0 DSG Automatik Godina: 2004 Full oprema : Klimatronik ...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:47Golf 6 2.0 DSG

Golf 6 2.0 DSG Automatik 81kw/110ks Godina : 2010/09 Full Oprema ...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:47FORD FOCUS CHIA MOTOR 2.0 CDTI

✅FORD FOCUS CHIA 2007 GOD 2.0 TDCI ✅UVOZ CH ŠFAJCARIA PREVISE SOCUV...


111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:40VW POLO 1.2 BENZIN 2004 GOD

✅VW POLO 1.2 MOTOR 12 VINTILA ✅UVOZ CH🇨🇭🇨🇭🇨🇭SFAJCARIA ✅SITE ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:40Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам