Куманово
                   
2718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A3 2.0TDI 2009

🔴 Продавам Audi A3 2.0TDI CR Ambition од 2009 година (Facelift) со д...


9.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 21:58Промовирано

Ford Ka Titanium 1.2 benzin 51kw 2013/12 SWISS NOVO

Ford KA Titanium model 1.2 51kw/70ks najekonomicni i najpogodeni fiat...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:22Промовирано

Bmw 320D Luxury 135 Kw Auto Plac Zurich

Bmw 320D Luxury 135 Kw PROIZVODSTVO 2012 GODINA POMINATI: 230.00...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Bmw 640d

Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registr...


39.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 08:14ekstra swiss avto

kolata e ekstra,mnogu socuvan,.Registriran do krajot na godinata so z...


4.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

26 мар 04:21Reno 19 Ates plin

Odlicna kola Registrirano do 15.11.2023g 54kw 75 konja 1.8 motor...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Куманово

Автомобили

25 мар 23:42Citroën

se prodava citroën C5 1.6HDI 2010 god komplet servisiran so park ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 22:55BMW F 10 2011

F10 2011 moze zamena so vasa doplata


16 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 22:55Mercedes Benz C220 cdi avantgard 2004

Se prodava mercedes benz c220 cdi avantgard 2004god. 240xxxkm Senz...


5.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 22:46Peugeot 206 HDI

Se prodava Peugeot 206 HDI 2005 80 kw Elektronik Elk na prozori E...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 21:16Mazda 2, 1.3benzin,63kw,2009g.Full oprema-uvoz od Svajcarija

Se prodava Mazda 2, 1.3benzin (motor na lanec) 63kw, proizvedena 20...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 20:45Vw.Bora 1.9tdi na prodazba

Se prodava mnogu zacuvana bora 1.9tdi ful oprema inf posle 12h.075-29...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 19:21Golf mk1

Golf mk1 registriran mozna zamena ponudete na viber 079 222 301


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 18:54SKODA RAPID 1.6 TDI 90KS 2014

Se prodava Skoda Rapid 2014/2015 1.6TDI 90KS. Kolata e registriarana...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 18:29Jeep grand cheroke

Se prodava Jeep 3.0 crd -Reg do kraj na 7mi mesec 2023 -Zelen karto...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.500 €
Куманово

Автомобили

25 мар 18:28Se prodava Bmw 530d 2006 god

Se prodava Bmw 530d 2006god 231hp M-Paket Registrirano so zelen kar...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 18:28DAIHATSU Materia 1.5 benzin 2007

Daihatsu Materia 1.5 benzin 2007 Klima Elektrika Gumi novi Regi...


3.299 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.390 €
Куманово

Автомобили

25 мар 17:30VW PASSAT 1.9 TDI

Se prodava VW Passat 1.9TDI 90ks 66kw.


1.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 17:03Chrysler Stratus Cabrio

Chrysler Stratus Cabrio 1997 205 000km Oprema: 2.0 96kw Plin Klima F...


2.995 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 16:43Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.190000 ...


14.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 14:28VW JETTA 1.9 TDI

Prodavam Vw Jetta 1.9 TDI 2007godina Voziloto se koristi, registrira...


4.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 14:21Citroen C1 1.0 (staklo!!)

Citroen C1 1.0 benzin 2007 godina so full oprema se fukcionalno na ne...


2.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 14:21Passat 1.9 tdi 66kw 1997god

Bez registracija 1.9 tdi 90ks Motor menjac top Full oprema


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 13:22Се продава Ауди А3 1.9TDI

Се продава ауди А3 1.9TDI 2006год направен сервис пред 2000км регистр...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 13:16Audi a6 30.tdi qwatro

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema. Motor, menjac perfektni. Klimatr...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 12:54Audi a3 1.9 TDI - 08

Voziloto e uvezeno od Germanija so vozenje I e vo fabricka sostojba b...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 12:28OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 11:46SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI 4X4 2007

Shkoda Octavia 1.9 tdi God 2007 4X4 Kw 77 Full oprema Plateno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 11:46BMW E90 320 D 2008 CH

Bmw E90 320d diesel 120kw God:2008 Km:198000 Full oprema Novi g...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 11:46FORD S-MAX 2.0 TDCI 2009

FORD S-MAX 2.0 TDCI GOD 2009 Kw 103 Km 190000 Full oprema P...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 11:45FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGJET 90KS 2008 GOD

Возилото е во одлична состојба, заменети сет ламела и замаец, арморт...


2.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.150 €
Куманово

Автомобили

25 мар 11:13Opel Astra 1.7 CDTI - 2013

Opel Astra J FACELIFT 1.7 CDTI , euro 5 so 6 brzini. Ekstra socuvano ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 10:24Audi a3 1.9 TDI - 07

Voziloto e uvezeno od Germanija , isplateno e se do registracija. Nap...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 10:24BMW 118 D 2004

Se prodava bmw 118 d 2004 godina novi zimski gumi zatemneti stakla so...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 08:51Citroen C4 1.6hdi 114ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,tempomat,start/stop,parkin senzor...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 08:41Opel corsa 1.3cdti ecofleks PANORAMA

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter, svetla za magla,kozen volan so k...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 08:41INSIGNIA 4x4 BITURBO ITNO

Prodavam Opel insignia, Informacii: 077 88 38 70 Informacii: 077...


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 08:06CITROEN DS5 HYBRIDE

Ds5 2.0Dizel-HYBRIDE uvoz holandija NAPRAVEN GOLEM SERVIS REGISTRIR...


11.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.500 €
Куманово

Автомобили

25 мар 07:44Opel Insignia **2012**

Opel insignia 2.0 dizel maximalno socuvana visoko nivo na opremenos r...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 07:44VW GOLF VI

Golf VI 1.6TDI HIGHLINE FUL OPREMA NAVIGACIJA I MNOGU DRUGO se prodav...


7.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 07:44VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god.

--VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2010god. --Klima. --217000km.


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 05:52AUDI A4 2,0TDI 105 kw / 143 ks

--AUDI A4 2,0TDI 105 kw / 143 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


8 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 05:52VW TOURAN COMFORTLINE 1.6TDI 105HP

VW TOURAN COMFORTLINE 1.6TDI 105HP


7 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 05:52Страна 10 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам