Куманово
                   
2718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.9TDI 66 KW 2009 god.

SE PRODAVA SEAT LEON 1.9 TDI 66 KW 90 KS 2...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Fiat Punto EVO 1.4 8v (2011) Led Perfektno

FIAT PUNTO EVO 1.4 8v BENZIN/PLIN ATES✅ SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO, K...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:18Промовирано

Audi A3 2.0TDI 2009

🔴 Продавам Audi A3 2.0TDI CR Ambition од 2009 година (Facelift) со д...


9.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 21:58Промовирано

SKODA FABIA 1,6 DTI >2013<

--SKODA FABIA 1,6 DTI >2013<


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 05:51BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<

--BMW 116D 2011god.. >FACELIFT< --100% GARANCIJA ZA KILOMETRI. -...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 мар 05:51Golf 4 1.9 131 ps

Se prodava golf 4 so 131 ks, 2001 godina. Pred 5000 km e sme...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 22:20AUDI A6 3.0 TDI Quattro

Prodavam AUDI A6 3.0 TDI 2006 godina vo odlicna sostojba. Registeiran...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 21:58Mitsubishi lancer

Se prodava mitsubishi lancer 2010 god. Vo odlicna sostojba karoserisk...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 21:55VW Touareg 3.0 V6

Se prodava VW touareg 3.0 V6 TDI so najfull oprema.. Od oprema pos...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 20:44CITROEN C5 AUTOMAT HDi

Citroen C5 2.7 HDi Doneseno od CH 🇨🇭🇨🇭 Plateno sve do registrac...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 19:52Се Продава Ford Mondeo

Се Продава, добро сочувано, во солидна возна состојба


850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 18:52VW POLO 1.4 tdi

Se prodava VW POLO 1.4 TDI 59kw 80ks Ekonomicno avto so mala potrosuv...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 18:25CHEVROLET EQUINOX, 2.4 AUTOMATIC, PRV SOPSTVENIK

Full Oprema, Uvezen od Amerika prv sopvstvenik.


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 17:54SUBARU JUSTY 1.0 Benzin 2010 CH

🇨🇭SUBARU JUSTY 1.0 BENZIN 2010 🇨🇭 Subaru justy 1.0 Benzin ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 15:05SEAT LEON 2.0 TDI FR 2007 CH

Seat leon FR 2.0tdi FR 🔥 170ks 2007 So full of equipment Xenon ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 14:52BMW 530D X-DRIVE (190KW 258PS) 2012 DE

BMW 530D X-DRIVE (190KW 258PS) GOD. 2012 ✅ DONESENO OD 🇩🇪 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 14:35AUDI A3 1.9 TDI (77KW 105PS) 2008

AUDI A3 1.9 TDI (77KW 105PS) GOD. 2008 ✅ KM ORG. 200.000 ✅ DONE...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 14:34Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Korsa 1.3 CDTI vo super sostojba so ful oprema. Novi ...


3.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 14:27Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 Multijet II 250 Overland.

Jeep Grand Cherokee 3.0 V6 Multijet II 250 Overland. --MAX OPREMA. ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 14:00MAZDA 2 1,4 Dizel.

--MAZDA 2 1,4 Dizel. --NOV UVOZ !!! Germanija........ --PLATENI ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:56VW GOLF 5 1,9 TDI 77 kw / 105 ks

-- VW GOLF 5 1,9 TDI 77 kw / 105 ks --236500km. --NOV UVOZ !!! ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:56OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:56FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:55FORD FIESTA 1.4TDCI - 2008 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Ford FIesta - 2008 godina poradi kupuvanje pogolemo vozilo...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

24 мар 13:28YUGO KORAL 60CL PALI - VOZI

Yugo Koral 60CL pali vozi - 1998 godina - 1.1 - 60ks -Polirano -N...


800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:28Citroen

Citroen C3 1.6 Blue HDi


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:19Ford Fiesta 1.4 TDCI dva kluca

Se prodava ford fuesta vo dobra sostojba pali vozi nema potreba za in...


4.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.850 €
Куманово

Автомобили

24 мар 13:00VW Amarok 2016

Se prodava Amarok 2016 170000 km Vo odlicna sostojba samo preku firma...


23.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:00VW PASSAT B6 2.0 TDI 8V HIGHLINE 2006

📞Info: 071 208 237 /// 071 208 115 ✅Registrirano do 05.01.2024...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 13:00Golf 1.6 tdi DSG

OPREMA: -7 F1 brzini -Masazha I greenje na sedista -Sportski sedis...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Куманово

Автомобили

24 мар 12:45Seat Cordoba 1.9SDI

Se prodava seat cordoba vo odlicna sostojba redovno servisirana so re...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Куманово

Автомобили

24 мар 12:12Pezho 107 1.0i Nov uvoz klima

Tel 072 764 880 Pllateno do reg Klima ispravna Skoro novi gume Servis...


2.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 11:47VW Polo Fox

Se prodava odlicno socuvano VW Polo Fox uvezeno od Holandija plateni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 11:41GOLF 5 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2007 GT MODEL

GOLF 5 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2007 GT MODEL KLIMATRONIK BORD KOMP...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 11:37Fiat500L 1.6 Dizel

Registrirana cela godina so panorama krov.i mn. druga oprema.ima 165....


8.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 10:28Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks

Se prodava Passat B8 1.6tdi 120ks. Za povekje info javete se.


16.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 10:20VW TOURAN (1.9 TDI 77KW) NOV UVOZ

Touran e Uvezeno Od Germanija na vozenje 1.9 tdi 77kw God na pr 20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 10:10Mazda 2 1.5 sport 2008 unikat 147.000km

Perfekna 1.5 benzin moze za pocetnici 103ks Realni 147.000km Dig...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 10:06Mazda 2 1.5 sport 2008 unikat 178.000km 74kw

Mazda 2 1.5 benzin 74kw idealna za pocetnici Sport model Uvoz sva...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 10:06Se prodava dobro socuvan dzip Suzuki Grand Vitara 1.9d, 4x4

Se prodava dobro socuvan kompakten SUV Suzuki Grand Vitara 1.9 dizel,...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 09:29Prodavam VW Golf VI 1.6 TDI 105 ks German Team

Se prodava VW Golf VI 1.6 TDI 77kw 105 ks Comfortline Bluemotion Godi...


7.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 09:03DELOVI ZA FIAT 500 фиат делови polovni delovi 500C

DELOVI ZA FIAT 500 1.3 multijet Se sto vi e potrebno tel 071 35 35 ...


111 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 08:49Citroen NEMO 1.4 HDI 2011g 140.000 km FIAT FIORINO

Se prodava CITROEN NEMO 1.4 HDI 50kW 70ks so pominati 140.000km od pr...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 мар 08:49Страна 11 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам