Куманово
                   
2469 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 218 D GranTourer 110 Kw Auto Plac Zurich

Bmw 218 D Gran Tourer 110 Kw PROIZVODSTVO 2017 GODINA POMINATI: 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW X6 /(X-drive) 3.0 D

BMW X6 3.0 disel god.2015 registriran za cela godina so zelen kar...


70.598.046 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

22 ное 23:11Промовирано

Porsche Cayenne facelift 3.0 Dizel Avtomatik Staklo

Porsche Cayenne facelift 4*4 avtomatik f1 2009 3.0Dizel 176kw240ks n...


18.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

se prodava audi A4

se prodava audi A4 1.9 tdi 1999 god. dobro socuvan .napraven golem se...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:42POVOLNO !!! 20000 den !!! Skoda Felicia !!!

Se prodava Skoda Felicia za 20000 den ! So investiranje na uste okolu...


20.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:27Vw touran

Se praodava touran vo ekstra sostojba 19 105 ks klima ladi odlicno bo...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:26PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:17BMW X3 3.0d 258ks xDrive 2012god

Vo odlicna sostojba Servisiran Registriran so zelen karton do 06.20...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:14Se prodava Peugeot Bipper

Se prodava vo mnogu dobra sostojba


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:09SMART ROADSTER UVOZ CH

SMART ROADSTER CABRIO 0.7 BENZIN 82KS UVEZENO OD SVAJCARIJA VO ODLICN...


4.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:04HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140KS 2008g UVEZENA OD SVAJCARIJA ,,,REGIST...


8.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:03MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 2006g UVEZEN OD SVAJCARIJA VO O...


2.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:02NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 2011g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODL...


4.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:02MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN/PLIN SEGA NAMESTEN ,,, 85KW 1...


6.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:02Jeep shiroki bandazi

Bandazi za jeep shiroki 15ki 4komada 100e fiksna


100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:00Jeep grandshiroki 2.7crd Bg tabli

Jeep grandshiroki 2.7crd na bg tabli 2005g euro 3 nemoze da se carini...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:00Audi A4 2.0 2016/17

▫️Audi A4 ▫️2.0 TDI 110kw 150hp ▫️Registrirana do 29.09.2023 ▫️P...


20.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:56OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL Voziloto e uve...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:55Skoda Octavia 1.9 tdi

Skoda Oktavija 1.9 tdi 90 ks. 078-438-607


230 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:44BMW x3 2.0

Voziloto e so full oprema dobro cuvano i odrzuvano registritano ima ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:39Golf 5 1.9 TDI 105 k/s 77 k/w uvoz Germanija prv sopstvenik

Tel 071 273 421 Kolata e vo perfektna donesena e so vozenje bez ni...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:36Se prodava BMW 118d 2009 godina

Се продава BMW 118d - Година на производство 2009 - Цена 6200€, не...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:34VW POLO 1.9 SDI 2 SOPSTVENIK

Se prodava VW POLO 1.9 SDI vo ispravna tehnicka sostojba registrira...


950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:15FORD FIESTA 1.4 BENZIN SO 120000 KM

Se prodava Ford Fiesta 1.4 benzin so 120000 km originalni full oprema...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:14MERCEDES E 300 TURBO DISEL

PRODAVAM MERCEDES E 300 TD OD OPREMA POSEDUVA KLIMA SIBER KOZNI ...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:10Peugeot 407, 2.0d

Full oprema, vo odlicna sostojba. Milan- 077/968-155


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02BMW F 10 2011

F10 2011 moze zamena so vasa doplata


16 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55Passat B6 2005 2.0 Tdi

se prodava passat 2005 komplet servisiran nov zamaec ,rebrasti kais ...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4 TDI BLUEMOTION

Vw polo 1.4 tdi bluemotion


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:46SEAT LEON 2.0 TDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43Alfa Romeo 159 SportWagon

Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTDm vo top sostojba so full oprema, se...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:42Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

Se prodava Fiat Punto Evo, 1.3 Multijet kompletno servisirano, novi g...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:42BMW 218d LUXURY 2017GOD NOV UVOZ OD CH AVTOMATIK

Prodavam BMW 218D LUXURY paket najvisoko nivo na oprema kupeno od pri...


18 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:42Mercedes E 200

Kompletno servisiran ,novi gumi bez zameni


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:34Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


3.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:34BMW X5 3.0 d 173 KW 235 PS 2008 4x4 PANORAMA FUL OPREMA

BMW X5 3.0d 173 KW 235 PS 2008 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 FUL OPREMA PANORAMA KO...


14.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:33GOLF 6 2.0 TDI GTD 81 KW 110 PS 2010 NAVI KOZA

GOLF 6 2.0 TDI GTD 81 KW 110 PS 2010/9 KOZA NEVIGACIA GREACI NA SE...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:32Peugeot 206cc 2.0 benzin/plin

Se prodava pezho 206 cabrio, registrirano, so novi gumi, vo odlichna...


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25Opel Astra J 1.7cdti **2010**

Opel Astra J 1.7cdti visoko nivo na opremenos se prodava so plateni d...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:23HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS FULL OPREMA

SE PRODAVA HONDA CRV 2.2CTDI 140KS 2008g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODL...


10.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:18Wv polo

Se prodava wv polo 1.6 tdi 66kw 90 ks


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:18SEAT IBIZA 1.6 TDI, 66 KW - 2010

Се продава SEAT IBIZA Перфектна за возач-почетник. Редовно сервиси...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:08Se prodava porsche Cayenne

Kolata e vo odlična sostojba može zamena za pomala


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:58Страна 2 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам