Куманово
                   
2468 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skoda Octavia Ambition 1.6 TDI 115ks MT5 2018

SE PRODAVA SKODA OCTAVIA 2018 god. Motor 1.6 TDI 85KW-115ks Red...


15.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES C250 CDI AVANTGARDE BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE ...


8 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:43Промовирано

Porsche Cayenne facelift 3.0 Dizel Avtomatik Staklo

Porsche Cayenne facelift 4*4 avtomatik f1 2009 3.0Dizel 176kw240ks n...


18.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.9 TDI FR-CUPRA

📞078 206 999📞 SEAT LEON 1.9 TDI FR-CUPRA- 2009 GODINA PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 18:39SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDIi BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDIi BLUEMOTION. Modelska godina 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 18:39VW Passat 6 2.0TDI 140 ks 6brzini

Ww Passat 2.0 tdi 140 ks 8ventili. Voziloto e vo odlicna sostojba so ...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 18:24se prodava Nisan Qashqai 1.5 2009

Se prodava Nisan Qashqai *potrosuvacka 6,5 l (testirano) *proizved...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

01 дек 18:04Astra H 1.7 cdti 74 kw

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti 74 kw proizvedena 2005 godina idea...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 17:30Volkswagen VW Golf VI 1.6 TDI Full oprema

Se prodava GOLF VI 1.6 TDI . Registrirano do 08.2023 godina. Full opr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 17:14Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 17:09VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2022 201.000 km so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 17:09Mercedes W211 e200cdi 2.2cdi 90kw remapiran TOP MOZNA ZAMENA

BEZ ZAMENI REGISTRIRAN DO 14 NOEMVRI 2023GODINA NOV ANTIFRIZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 16:54MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 16:53VW TIGUAN

Prodavam Tiguan 2.0 4motion Oprema: Centralno so dalecinsko na kluc ...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Куманово

Автомобили

01 дек 15:59Citroen Xantia 2.0 HDI VO ODLICNA SOSTOJBA!!

Vo odlicna sostojba napraven mal servis


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 15:32Mercedes-Benz A 170 CDI

Se prodava Mercedes-Benz A 170 CDI Registriran Pogoden za pocetnici...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 15:32Seat Ibiza Ecomotive 1.2 TDI

Se prodava Seat Ibiza Ecomotive Klimatronik so naj full oprema 1.2 TD...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 15:15OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL Voziloto e uve...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 15:03SEAT LEON ECOMOTIVE

SEAT LEON 1.6 DIESEL ECOMOTIVE MODEL NAPRAVEN GOLEM SERVIS 77KW /...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 14:43BMW 318 D 2009

BMW 318 D 143 KS 2009 236.000 KM Plateno sve do reg TIP TOP Uve...


8 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 14:43Passat B6 2005 2.0 Tdi

se prodava passat 2005 komplet servisiran nov zamaec ,rebrasti kais ...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:42BMW F 10 2011

F10 2011 moze zamena so vasa doplata


16 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:42CHRYSLER 300C 3.0CRD AVTOMATIK MOZE ZAMENA SO DOPLATA

Na prodazba chrysler 300c 3.0 dizel motor na lance Avtomatik menu...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:34Se prodava peugeot pezo 205 Cabrio kabriolet

prodava peugeot 205 cabrio 1.4 cj benzin na makedonski tabli info na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:14Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


11.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:14Se prodava Audi Q5

Se prodava Audi Q5 vo mnogu dobra sostojba e kolata, ima registracija...


14.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 13:00Se Prodava Seat Cordoba karavan 1.4 benzin so atestiran plin

Seat Cordoba karavn 2000 godina So full oprema i atestiran plin Kol...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Куманово

Автомобили

01 дек 12:33DAEWOO MATIZ -00

Se prodava Daewoo Matiz 2000 godina so atestiran plin vo odlicna sost...


1.050 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.150 €
Куманово

Автомобили

01 дек 12:26Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 12:10KIA CAPITAL 1.5 BENZIN PLIN ATES REG

Kia capital 1.5 Benzin plin atest prv gazda Full oprema novi gumi no...


650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:44Citroen C2 1.2 Benzin

Citroen C2 Uvezen od Germanija vo odlichna sostojba


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:32Peugeot 5008 Dizel

Se Prodava Peugeot 5008 vo odlichna sostojba uvezena vo germanija na ...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:32Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Se prodava Citroen C4 2.0 HDI Exclusive vo perfektna sostojba so full...


7.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:32Opel Astra 2008 Dizel

Se prodava Opel Astra uvezeena of Germanija vo odlichna sostojba, so ...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:32BMW 740 XD M Paket,HEAD-UP

Se prodava BMW 740XD kompletno servisiran ulje vo motor, menjac, filt...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:22SEAT LEON DIZEL 8 VENTILI

P R O D A D E N O TEL : 070536304 SVAJCARSKO AVTO SEAT LEON 2.0 ...


54 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:10Audi A6 2.7 TDI '09 redesing Z.karton

Audi A6 2.7 TDI 2009 god redesing.Moze zamena, prednost avtomatik Mo...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 11:07Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 Swiss

Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 euro5 NOV UVOZ🇨🇭🇨🇭 1.2 BENZIN MOTOR ...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 10:41Prodavam VW Golf VI 1.6 TDI 105 ks German Team

Se prodava VW Golf VI 1.6 TDI 77kw 105 ks Comfortline Bluemotion God...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 10:34Mitsubishi Lancer 1.5 benzin/plin

Se prodava Mitsubishi Lancer 1.5 benzin / plin so motor na lance, pr...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Куманово

Автомобили

01 дек 10:34ALFA ROMEO 147 redizajn 1.6 Twin Spark 77KW

Stilska Alfa Romeo 147 redizajn 2005/2006 1.6 twin spark 105ks, kolat...


1.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 €
Куманово

Автомобили

01 дек 10:34VW Jetta 1.9 TDI 2006 god

Се продава VW Jetta 2006 год. - Цена 5000€, можност за договор на ли...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

01 дек 10:24FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET

Fiat Punto Evo 1.3 multijet 12 mesec 2011gog maximalno socuvano plate...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

01 дек 09:36Страна 5 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам