Куманово
                   
2534 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 40TDI 2017/16 MATRIX LED

AUDI A4 B9 40 TDI (2.0) 110KW 2017/16 MATRIX LED 201.000km Navigat...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 15:42Промовирано

Peugeot 207 cc 1.6 benzin turbo 110kw SWISS

Peugeot 207cc kabrio 1.6 benzin turbo 110kw/150ks najdobrite i najpog...


3.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Продавам Opel Zafira 2.2 DTI 2003 година

Opel Zafira 2.2 DTI 2003 Registrirano cela godina Novi gumi Alumin...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 јан 01:20Промовирано

GOLF 5 1.9 TDI

REGISTRIRAN 04.01.2024


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 10:10HONDA ACCORD 2.2 D-TEC UVOZ CH

SE PRODAVA HONDA ACCORD 2.2 D-TEC 110KW 150KS 2010g UVEZENA OD SVAJCA...


9.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Куманово

Автомобили

27 јан 10:07HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140KS 2008g UVEZENA OD SVAJCARIJA ,,,REGIST...


8.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.700 €
Куманово

Автомобили

27 јан 10:05HYUNDAI I20 1.4 BENZIN 2011g UVOZ CH

-INF SAMO NA 078-444-226...078-444-226 SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.4BEN...


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

27 јан 10:05MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN/PLIN SEGA NAMESTEN ,,, 85KW 1...


6.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.400 €
Куманово

Автомобили

27 јан 10:04SKODA FABIA 1.4TDI 2005 GOD

Se prodava SKODA FABIA 1.4 TDI 2005 GOD REG CELA GODINA.Uvezeno od Ge...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Куманово

Автомобили

27 јан 09:48Se prodava HONDA ACCORD 2.2 dizel 2010 g.

Se Prodava Honda Accord 2.2 dizel. 2010 godina. Uvezena od CH, regi...


10.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:46Golf 5 1.9 TDI 105 k/s Blu motion 2008 g uvoz Germanija

Telefon 071 273 421 na viber do vtornik Sreda sam u mk Golf 5 1....


5.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:31Lancia Delta 1,6 D miltijet, Moze zamena!

Samo na ovoj broj: 078305130 KOLATA E PROVERENA I MOZE DA SE PROV...


4.999 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.900 €
Куманово

Автомобили

27 јан 09:28PASSAT 2.0 TDI 8 VENTILA TEL 072554064

PASSAT 2.0 TDI 140 PS 8 VENTILA GOD 2006-5 REG DO 20-11-2023 DI...


4.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:11HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ CH FULL OPREMA

-INF SAMO NA 078-317-547,,,,078-317-547 HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140...


10.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:06Audi A3

Kolata e vo extra sostojba so full oprema Donesena od Holandija regi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 08:37Mercedes A170 CDI halbautomatik

Se prodava Mercedes A170 CDI halbautomatik al.felni novi gumi klima...


1.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.850 €
Куманово

Автомобили

27 јан 08:30Suzuki Alto 1.0benzin,50kw,2011g.euro5,Full-uvoz od CH

Se prodava Suzuki Alto 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Mitsubishi Colt 1.3 benzin 70kw, 2010g. Full-Uvoz od CH

Se prodava Mitsubishi Colt 1.3 benzin(motor na lance) 70kw-IDEALN...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Peugeot 4007 2.2Hdi 115kw, 4x4, 7 kozni sedista,Full-Uvoz CH

Se prodava Peugeot 4007 2.2hdi, 115kw(156ks), so 7 kozhni sedista...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Peugeot 206 1.4HDI, 50KW, 2009g. Full oprema-uvoz od CH

Se prodava Peugeot 206 1.4hdi, 50kw, proizvedeno 2009godina, so f...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Seat Ibiza 1.9tdi 74kw 2008god. Sportline-Uvoz od CH

Se prodava Seat Ibiza 1.9tdi 74kw,proizvedena 2008godina so Sportl...


4.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Seat Ibiza 1.2 51kw, 2007g. Full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 51kw, motor na lanec, proizvedena...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Citroen C1 sport, 1.0benzin 50kw, 2009g.Full-uvoz od CH

Se prodava Citroen C1 sport, 50kw, proizveden 2009godina, so full ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Nissan Pixo 1.0 50kw, 2011,euro5, full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Nissan Pixo 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Fiat Punto 1.2 16v 59kw, 2005god.Full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Fiat Punto 1.2 16v. 59kw (idealno za vozaci pocetnici) pro...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:57Polovni Delovi za Audi A4

Site delovi za audi A 4 1997/8 g.2001g. audi 100 Po ekstra ceni


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:47Polovni delovi za peugeot 406

Delovi za pezo 406 komplet se 406 1.9td 406 2.0


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:47Delovi za Skoda Felicija

Site delovi za skoda felicija


440 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:47Polovni delovi za volsfagen polo

Site delovi se na raspolaganje od poloto polo 1997 g. 1.4 polo 1...


30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:45Polovni delovi za Audi 80

Site delovi od audi 80 b4 1993 /4 /5 godina benzin i dizel


5.555 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:45Polovni Delovi za daewoo lanos

Site delovi za lanos 1.5 1998 1.6 2000g.


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:45Polovni delovi za Golf 3

Site delovi za Golf 3 so 3 vrati i so 4vrati 1.9 td.1.9tdi.1.4.1.6...


2.222 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:44Polovni Delovi za opel corsa b karavan

Site delovi za opel korsa b 1.0 1.4 benzin


555 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 06:44Peugeot 307 SW 1.6HDI (7 sedista)

Se prodava Peugeot 307 SW (karavan) 1.6HDI, 90KS, crna boja so pomina...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 05:20Se prodava Ford Fiesta 2016

Se Prodava Ford Fiesta 2016 1.5 TDCi. Kolata ne e uvezuvana, kupena ...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 01:48VW PASAT 1.9TDI 81KW KLIMATRONIK

pasat 1.9tdi 81kw reg 10.2023 servisiran bez zameni ekonomicen...


1.899 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 23:18Audi A3 Sline

Socuvano vozilo ! Audi A3 1.9 TDI coupe so 2 vrati Mnogu ekonomic...


5.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.590 €
Куманово

Автомобили

26 јан 23:17Opel Astra 1.6 benzin/plin

Se prodava Opel Astra h 1.6 benzin plin 2005god 77kw 105konja registr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 22:11Bmw 320d 2010god

Plateno se do registracija!!! Marka:Bmw Motor:2.0d 177ps Menuvac: ...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Куманово

Автомобили

26 јан 22:07Audi a5 dissel

Se prodava audi a5 disell Auto e so germanski tablicki Auto e kup...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 21:49OPEL MERIVA 1.7 Dizel

Se prodava Opel Meriva vo odlicna sostojba. Motor 1.7 dizel ; Pr...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 21:08***AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro 2010g REGISTIRANO***

-AUDI Q5 2.0TDI 4X4 Quattro -REGISTRIRANO DO 10.09.2023 -KOMANDI N...


13.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 20:47TOUAREG 3.0 TDI 165 KW 225 PS 2006 4X4 FUL OPREMA AUTOMATIK

TOUAREG 3.0 TDI 165 KW 225 PS 2006 FUL OPREMA AUTOMATIK KOLA E SERVI...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 јан 20:36Страна 6 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам