Куманово
                   
2543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2012 EKSTRA CENA ZA KES

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOMPJUTER E...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 јан 18:06Промовирано

Renault Megan 1.9 dizel

Kolata e vo odliçna sostojba..So novi 4 gumi za 4 sezoni. Klimatronik...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 јан 17:10Промовирано

BMW E90 318D FACELIFT 2009 god. 143ks

Se prodavav bmw e90 facelift 2009 godina. od oprema poseduva: -Kozh...


8.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

maska za audi a4 nova

Maska za audi a4 nova 070721289


11 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:49Desen far za mercedes c nov

Desen far za mercedez c nov 070721289


12.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:49SEAT LEON DIZEL

TEL : 070536304 SVAJCARSKO AVTO SEAT LEON 2.0 DIZEL 8 VENTILI 2006 g...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:43***NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G***

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 2011G KOMANDI NA VOLAN -TEPOMAT -SONCEV K...


8.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:26***GOLF 6 2.0TDI 81kw 2009GOD***

-GOLF 6 2.0TDI 2009god 81kw -REGISTRIRANA DO 10.10.2023 CELA GODINA ...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:25Bmw e60 530 d facelift

Top sostojba reg i servisirana bez mana full oprema xdrive


9.890 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:23Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban. Perfektno

Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban Kolata e kupena vo svaj...


13.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:08FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2009

REGISTRIRAN CELA GODINA I SERVISIRAN KOMPLET SLIKITE KAZUVAAT SV...


4.799 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 14:07Skoda Fabia 1.0 TNG neuvezena

Voziloto e kupeno novo vo porsche, vtor sopstvenik. Registrirana do a...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 12:04BMW 730d Facelift

Voziloto e proizvedeno 2006, registrirano so zelen karton do oktomvri...


8.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 12:04BMW F 10 2011

F10 2011 moze zamena so vasa doplata


16 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 12:02PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 12:01Audi a3 1.9 TDI - 06

Audi a3 1.9 TDI , 2006 godina ATRACTION , so 2 kluca , dvoozonski kl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 11:25opel astra H vo mn dobra sostojba 1 7

opel astea h vo mn dobra sostojba napraven golem servis pred 10 000 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 11:24BMW 118 d 2.0 d 143 ps

BMW 118 d 2.0 ✅ 2.0 diesel ✅ 105 kw / 142ps ✅ 190...km ✅2012/ 2011 go...


10.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.300 €
Куманово

Автомобили

28 јан 11:13Audi a5

Prodava se audi A5 2.0 170ks registrirano atest folii novi gume servi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:52Bmw 320 e46

Odlicno registrirano do 07/02/2023


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:42MAZDA 2 1.3 EXCLUSIVE

Mazda 2 1.3 exclusive


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:39CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIC

Citroen c4 1 6 hdi automatic vtr plus ekstra dobro socuvan


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:39PASAT 110 ks VO ISPRAVNA SOSTOJBA

Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi ZABELESKI lakot sofer s...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:25BMW 218d LUXURY 2017GOD NOV UVOZ OD CH AVTOMATIK

Prodavam BMW 218D LUXURY paket najvisoko nivo na oprema kupeno od pri...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 10:02VW Golf VI 1.6 TDI

Se prodava odlicno socuva VW Golf 6 1.6 tdi 2011 godina so ful opre...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 09:50VW Polo Fox

Se prodava odlicno socuvano VW Polo Fox uvezeno od Holandija plateni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 09:50Passat cc 2.0. 170 ks

Kupen vo Germanija so celosna servisna istorija highiline oprema. ce...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 јан 09:50SEAT IBIZA 1.6 Benzin 2011

Seat ibiza 1.6 Benzin God 2011 Kw 77 Km 180000 🇨🇭 So full op...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 23:29SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI 4X4 2007

Shkoda Octavia 1.9 tdi God 2007 4X4 Kw 77 Full oprema Plateno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 23:24Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


11.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 22:41Se prodava Seat Toledo 1.9 Dizel

Voziloto e vo odlicna sostojba Komplet servisiran Informaci na tel...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 22:10Mercedes W211 e200cdi 2.2cdi 90kw 122ks remapiran

SERVIS NA 31 DEKEMVRI 2022GOD NA 368.693km REGISTRIRAN DO 14 NOEM...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 22:04MERCEDES W211 E200 2.2CDI AVTOMATIK

Se prodava Mercedes W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 22:01Fiat Sedici 1.9 Multijet 4x4

Se prodava fiat sedici 1.9 Multijet 4x4 vo top sostojba Full oprema...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 21:22Citroen NEMO 1.4 HDI 2011g 140.000 km FIAT FIORINO

Se prodava CITROEN NEMO 1.4 HDI 50kW 70ks so pominati 140.000km od pr...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 21:02Alfa Romeo Giulia 2.2 jtdm 2017g 60.000km

Se prodava Alfa Giulia 2.2 jtdm 150hp 2017g Proizvedena 12.2016 kupe...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 21:02SKODA SUPERB - Ambition 2010 od prv sopstvenik

Odlicno odrzuvana Skoda Superb od 2010 godina, 1.4 TSI motor na lance...


7.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.200 €
Куманово

Автомобили

27 јан 20:03Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 vo odlicna sostojba 1.4 motor turbo benzin 6 + R so...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 19:27BMW 530D F10 245KS AUTOMATIK -11

Se prodava BMW F10 530D 180kw/245ks 2011 godina Automatik 8g menjac ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 19:02Volkswagen Amarok 2.0 doublecab automatik

CategorySUV / Off-road Vehicle / Pickup Truck Mileage : 171000 km C...


23.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.900 €
Куманово

Автомобили

27 јан 18:50Se Prodava Skoda Karoq 2018 kupen vo Porshe Mk

Mileage 64.000 km First Registration 07/2018 Power 85 kW (116 Hp...


17.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 18:50Citroen

Citroen C3 1.6 Blue HDi


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 17:41Peugeot 308 1.6 BlueHDi 100 (man. 5 speed)

PEUGEOT 308 1.6Hdi Panorama - Peugeot Touchscreen Display 7" (NAVI,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 17:06Страна 7 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам