Куманово
                   
2543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Megan 1.9 dizel

Kolata e vo odliçna sostojba..So novi 4 gumi za 4 sezoni. Klimatronik...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

25 јан 17:10Промовирано

Audi A8 4.2 / 326ks.

Full uvoz od DE Ocarinet na MK Inf. na WhatsApp i Viber


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

24 јан 23:03Промовирано

Opel Meriva 1.4 Benzin 140ks Swiss 2012 Novo Vozilo

Opel Meriva 2012/11 12 mesec 1.4 benzin 103kw/140ks najpogodeni i naj...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:28Промовирано

OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL Voziloto e uve...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 17:06SEAT LEON 1.9 TDI-FR

📞072 580 584📞 SEAT LEON 1.9 TDI-FR 2009 GODINA PROIZVEDEN - UVEZ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 17:02Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:54FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:51AUDI A4 2,0TDI 105 kw / 143 ks

--AUDI A4 2,0TDI 105 kw / 143 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


8 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:51MAZDA 2 1,4 Dizel.

--MAZDA 2 1,4 Dizel. --NOV UVOZ !!! Germanija........ --PLATENI ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:50OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:50BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<

--BMW 116D 2011god.. >FACELIFT< --100% GARANCIJA ZA KILOMETRI. -...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 16:50Mazda 2 1.5 sport 2008 unikat 147.000km

Perfekna 1.5 benzin moze za pocetnici 103ks Realni 147.000km Dig...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Куманово

Автомобили

27 јан 16:16AUDI A4 40TDI 2017/16 MATRIX LED

AUDI A4 B9 40 TDI (2.0) 110KW 2017/16 MATRIX LED 201.000km Navigat...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 15:42Citroen C4 1.6hdi 114ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,tempomat,start/stop,parkin senzor...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 15:41Opel corsa 1.3cdti ecofleks PANORAMA

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter, svetla za magla,kozen volan so k...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 15:41Audi a3 1.9tdi 105ks 2006god

Klimatronik,abs,esp,airbag....kolava e maksimalno socuvana


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 15:41Se prodava Opel Astra 1.6 benzin/plin 75 ks

Kolata e registrirana redovno servisirana so zimski gumi nov akumulat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Куманово

Автомобили

27 јан 14:40Peugeot 307 2.0HDI

Peugeot 307 2.0HDI 136ks vo odlicna sostojba, servisirana so full opr...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:54AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:52Chevrolet Spark 2006 godina benzin plin

Се продава Chevrolet Spark - 2006 година, бензин со вграден атестира...


1.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:40Se prodava Golf 6 VI 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI - Godina na proizvodstvo 2008 - Cena 7200...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:40Fiat G.Punto 1.4 benzin plin

Grande punto 1.4 2006 god. 57kw 77ks Ates plin Reg.15.06.23 Kl...


3.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:38SKODA SUPERB 2.0TDI*DSG* NOV UVOZ OD SVAJCARIJA

Prodavam Skoda Superb 2.0TDI DSG 2015/16god uvezena od Svajcarija kup...


19.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
20.500 €
Куманово

Автомобили

27 јан 13:36DODGE CALIBER 2.0 CRD / Golf 5 motor

Prodavam DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007/ vraten vo sobracajna 2006 god. m...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:28vw Golf 5

VW GOLF 5 1.9 77KW 6 R


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 12:24Peugeot 406 cupe. Dizna plin.klima.

Peugeot 406 cupe. Pininfarina. Atest plin. Servo. Abs. Dva aerbega. C...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 11:50OPEL MOKKA

Mokka 4x4 96kw 131ks 2014 go klima servo volan centralno so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 11:08OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 70 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 11:07GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008 GODINA

GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2008 GODINA ORGINALNA GODINA NA PROIZVODSTVO ORG...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 10:47FORD S-MAX 2.0 TDCI 2009

FORD S-MAX 2.0 TDCI GOD 2009 Kw 103 Km 190000 Full oprema P...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 10:34GOLF 5 1.9 TDI

REGISTRIRAN 04.01.2024


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 10:10Se prodava HONDA ACCORD 2.2 dizel 2010 g.

Se Prodava Honda Accord 2.2 dizel. 2010 godina. Uvezena od CH, regi...


10.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:46Golf 5 1.9 TDI 105 k/s Blu motion 2008 g uvoz Germanija

Telefon 071 273 421 na viber do vtornik Sreda sam u mk Golf 5 1....


5.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 09:31Audi A3

Kolata e vo extra sostojba so full oprema Donesena od Holandija regi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 08:37Mercedes A170 CDI halbautomatik

Se prodava Mercedes A170 CDI halbautomatik al.felni novi gumi klima...


1.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.850 €
Куманово

Автомобили

27 јан 08:30Suzuki Alto 1.0benzin,50kw,2011g.euro5,Full-uvoz od CH

Se prodava Suzuki Alto 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Peugeot 4007 2.2Hdi 115kw, 4x4, 7 kozni sedista,Full-Uvoz CH

Se prodava Peugeot 4007 2.2hdi, 115kw(156ks), so 7 kozhni sedista...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Peugeot 206 1.4HDI, 50KW, 2009g. Full oprema-uvoz od CH

Se prodava Peugeot 206 1.4hdi, 50kw, proizvedeno 2009godina, so f...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Seat Ibiza 1.9tdi 74kw 2008god. Sportline-Uvoz od CH

Se prodava Seat Ibiza 1.9tdi 74kw,proizvedena 2008godina so Sportl...


4.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Seat Ibiza 1.2 51kw, 2007g. Full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 51kw, motor na lanec, proizvedena...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Citroen C1 sport, 1.0benzin 50kw, 2009g.Full-uvoz od CH

Se prodava Citroen C1 sport, 50kw, proizveden 2009godina, so full ...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Nissan Pixo 1.0 50kw, 2011,euro5, full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Nissan Pixo 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:58Fiat Punto 1.2 16v 59kw, 2005god.Full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Fiat Punto 1.2 16v. 59kw (idealno za vozaci pocetnici) pro...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 07:57Страна 8 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам