Куманово
                   
2718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X3 3.0 xdrive

Se prodava x3 so najvisoko nivo na oprema M paket Servisna kniska ...


15.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

16 мар 12:46Промовирано

FORD FIESTA 1.4TDCI - 2008 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Ford FIesta - 2008 godina poradi kupuvanje pogolemo vozilo...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

24 мар 13:28Промовирано

Bmw 640d

Se prodava socuvano kako novo BMW 640. Kolkata e servisirana, registr...


39.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 08:14Промовирано

Chevrolet Spark 2006 godina benzin plin

Се продава Chevrolet Spark - 2006 година, бензин со вграден атестира...


1.899 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 09:44Audi A4 2.0 TDI

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 2005/6 GODINA VOZILOTO E REGISTRIRANO CELA...


5.980 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 09:43ford focus 2009

odlicna sostojba 2009 godina 1.6 110 KS Titanium oprema..klimatronik...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 08:53Audi a3 1.9tdi 105ks 2006god

Klimatronik,abs,esp,airbag....kolava e maksimalno socuvana


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 08:29Golf 6 2.0tdi 110ks

Klimatronik,abs,esp,grejaci na sedista...novi zimni gumi kolava e mak...


7.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 08:29Se prodava zafira

Opel zafira e na benzin i metan,cela godina registriran,so 7 sedista ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 08:29Peugeot Expert Long 2.0Hdi 2008 120ks Termoking

Peugeot Expert Long Termoking,Ladilnik, 2.0hdi 88kw/120ks najdobri i ...


5.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 08:13Mercedes E 200

Kompletno servisiran ,novi gumi bez zameni


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 07:22PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC

FULL OPREMA 2007 GODINA AUTOMATIC TRANSMITION REGISTRIRNO DO 11 MES...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 мар 07:09Citroen C4 1.6 HDI Odlicen!!! Ekonimicen!!

Odlicna ekonomicna kola vo top sostojba. Novi gumi. Redovno servis...


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Куманово

Автомобили

27 мар 01:01OPEL ADAM 1.2

Opel Adam 1.2 51kw 69 ks abs klima servo volan komandi na volan ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 23:16VW GOLF 1.9 TDI 2005g

VW Golf 1.9 dizel 2005g plateni davački do reg servisna kniška novi g...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 23:14Bmw 535 d bi turbo

Se prodava so site servisni napaen so historia servisna uvezen ot ch ...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 21:23Bmw 750xd.Ld

Se prodava so servisiren kolem servisi


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 21:23Bmw 730d

Se prodava so site pllaten davacki do rek uvezen ot ch ch ch so servi...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 21:22Audi Q7 3.0 Tdi xdrive sline

Se prodava so mk tabli uvezen ot ch ch so novi gumi so folija atest


12.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 21:22MERCEDES ML

se prodava mercedea ml vo perfekna sostojba so full oprema site cetri...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 20:26GOLF 6 R-line 2.0 DIZEL

TEL: 070536304 Se prodava golf 6 2.0 tdi 2009 godina donesena...


83 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 20:00BMW X3 3.0d 258ks xDrive 2012god

Vo odlicna sostojba Servisiran Registriran so zelen karton do 06.20...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 19:30Peugeot 307 2.0HDI

Peugeot 307 2.0HDI 136ks vo odlicna sostojba, servisirana so full opr...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 17:47OPEL CORSA D 1.2 2007 CH

OPEL CORSA D 1.2 59KW 80KS 21.12.2007god UVOZ OD SVAJCARIJA 2019GO...


3.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 17:44Golf 5 TDI AUTOMATIK DSG

Golf 5 2.0 TDI 2005god 140ps Automatic DSG F1 brzini na volan Regi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 14:51VW TIGUAN 20TDI 75000km

Година:2017 Гориво:ДИЗЕЛ Мотор:2.0TDI BLUEMOTION 116HP Кубикажа:20...


16.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 13:59Seat ibiza 1.9 tdi 74kw 2007 nov uvoz

🇩🇪Seat ibiza 1.9 tdi 74 kw 2007 vo mnogu dobra sostojba 234xxx km p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 13:49Seat ibiza 1.4 tdi 2009godina

Seat ibiza 1.4 TDI -Proizvedeno 2009 godina -Registrirana so zelen ...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Куманово

Автомобили

26 мар 13:46SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..

SE PRODAVA VW T3 KOMBI REG 1.6 DIZEL PALI VOZI TRANSPORTER..


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Куманово

Автомобили

26 мар 13:01BMW EDEN SOPSTVENIK

🇨🇭320 bmw 🇨🇭Edinstveno 🇨🇭Vo Mk 🇨🇭Klimatronik 🇨🇭Usb..dvd...


399 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 13:00VW BUBA 1967-Germanska

Се продава целосно реставрирана VW Буба од 1967 год. Од Германско пр...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 12:59HONDA CIVIC 1.7 Ctdi

Honda civic Ctdi - dizel ima odlicen motor mnogu ekonomicna so full ...


2.550 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 12:44MAZDA 2 1.3 -09

2009 god 1.3 benzin 158.000 km so KLIMA uvezena od Svajcarija pla...


4.440 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 12:43OPEL CORSA 1.2 LPG 2012

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 163.500 km - realni Registri...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 12:33Skoda Fabia 1.0 neuvezena

Voziloto e kupeno novo vo Porsche, proizvedeno 2017 godina, 125.000km...


7.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 12:17Alfa romeo 156 (delovi) 1.8 2.0 2.4 2.5

Prodavam alfa romeo 156 delovi polovni i novi Benzin 1.8ts 2.0ts 2.5...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 11:55Alfa Romeo Giulietta

Se prodava Alfa romeo giulietta 1,4 170 ks so full oprema 175000 real...


8.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 11:29Golf 5 1.9 TDI 105 k/s 77 k/w uvoz Germanija prv sopstvenik

Tel..071 273 421 se prodava golf 5 UNITED 1.9tdi 105konja proizved...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Куманово

Автомобили

26 мар 10:32Opel astra 1.7cdti

Opel astra 1.7cdti 81kw So 2 para bandasi i gumi 17 i 16 Registri...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Куманово

Автомобили

26 мар 10:27Ekstra sacuvan Golf 5 1.9tdi so orginalni 170.000km

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI 105KS, 2007god DIESEL MOTOR najdobriot motor,...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 10:01Ekstra sacuvana FIAT PUNTO 1.2BIPOWER so orginalni 120.000km

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN-METAN 60KS, 2005god BENZIN MOTOR najdobriot mot...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 10:00Audi s4 quatro

Audi a4 3.0 tdi v6 quatro dizel God 2006 Racen menuvac 200+hp Bi ...


8.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мар 09:53PRODAVAM EXTRA KOLA-- PRV GAZDA--

Prodavam daewoo nubira 16 16v prv gazda fabrika neudirana nefarbana s...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Куманово

Автомобили

26 мар 08:25Страна 9 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам