Куманово
                   
719 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP Laptop - nov neotpakuvan

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 G...


400 €
или предлог цена
Вчера 16:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

NOV HP Laptop 17-cp0259ng

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 GB...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:02Промовирано

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M725s

Prodavam glanc nov kompjuter Lenovo model ThinkCentre M725s voopsto n...


170 €
или предлог цена
07 ное 19:34Kompjuter HP Compaq dc7900 ultra-slim desktop

Prodavam glanc nov kompjuter HP Compaq model DC7900 ultra-slim deskto...


90 €
или предлог цена
07 ное 19:34Core i5 7600k LGA 1151

Se prodava procesor Intel Core i5 7600k LGA 1151 up to 4.2Ghz. Cena ...


10.000 МКД
или предлог цена
07 ное 17:13Top Gaming Konfiguracija

Kuciste: Antec NX410 White MB: Asus Strix B450 Gaming F II CPU: AMD...


95.000 МКД
или предлог цена
06 ное 21:40Logitech wireless testattura keybord

Vooposto ne koristena pogodna za smart tv,pc i drugi raboti se povrzu...


06 ное 15:21Apple magic keybord bluetoth

Ne koristena Apple magic keybord bluetoth So kutija kompet...moze i ...


06 ное 15:21Prodavam stampac 1500

Se prodava stampac 1500 den


1.500 €
или предлог цена
06 ное 09:13Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi

Sony Vaio Flip 15 sv-f15n1l2es i3-4005u za delovi 4gb, 500 GB. Touch ...


4.500 МКД
или предлог цена
06 ное 08:45ODLICEN KOMPJUTER HP COMPAQ QUAD 500GB RAM 4GB proveri

SUPER SOCUVAN HP COMPAQ 8000, CORE 2 QUAD RAM 4 GB HARD DISC 500 G...


80 €
или предлог цена
05 ное 22:40BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
05 ное 20:20ATI RADEON HD 6970 (2 gb)

Kartickata e vo odlicna sostojba so HD rezolucija od 1920*1080 donese...


05 ное 20:20laptop lenovo g500 500 gig hardisk 4 gig ram

ispraven bez niedna mana


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

05 ное 19:42laptop asus k53

ispravna sostojba 500 gig hardisk 4 gig ram


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

05 ное 19:40se prodava Acer

kupen e 26.990 a prodavamo ga 25.000 cena ne e fiksna . info na tel ...


25.000 €
или предлог цена
05 ное 14:14RUTER RUTERI TP LINK

Malku koristen ispraven 100% ruter tp link so dve anteni


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

05 ное 13:41Продавам 22 инчен монитор Samsung syncmaster 2253w

Продавам 22 инчен монитор Samsung syncmaster 2253w. 2ms 8000:1 dynami...


70 €
или предлог цена
05 ное 12:51Dell XPS

Dell XPS 13 9350 13.3-Inch High Performance Laptop FHD 1080p (Intel C...


330 €
или предлог цена
05 ное 12:08HP Workstation

HP Workstation Zbook 15. Intel Xeon E31505M v5 16 GB RAM Intel H...


31.000 МКД
или предлог цена
05 ное 09:43Apple ipad 2 16giga bez icloud

Prodavam apple i pad 2 16 giga so malku napuknato staklo no celosno f...


2.290 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

05 ное 06:49Dell AC Adapter - 240-Watt

Dell AC Adapter - 240-Watt with 6 ft Power Cord Compatible Models: ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 ное 18:51Dell Docking station

Dell doc station so kabel i adapter za 4K Display DELL K16A TB16 TH...


4.200 МКД
или предлог цена
04 ное 18:50Samsung 24'' monitor

Se prodava Samsung 24'' monitor so interfejs DVI,VGA i HDMI. Cena ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 ное 09:24EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD

EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD MOZE I KOMPLET CORE I7 QM 4GB RAM 250 HDD WI...


6.000 €
или предлог цена
02 ное 10:38DELLOVI ZA ACER EKRANI

DELLOVI ZA ACER LAPTOP AMD I INTEL EKRANI CENI SE PO DOGOVOR


3.600 МКД
или предлог цена
02 ное 10:36Dell Latitude 7400 i5 8Th with touch

Dell latitude 7400 i5 8Gen 16Gb ram 256 ssd Samsung Nvme 14 inch Full...


430 €
или предлог цена
02 ное 10:1515.0" XGA LG PHILIPS Matte LCD DISPLAY LP150X1 (G2CP)

Продавам одлично сочуван исправен 15.0" XGA LG Philips Matte LCD DIS...


1 €
или предлог цена
02 ное 08:36Lenovo AMD Ryzen 5 5600H 16GB RAM Nvidia GTX 1650

Lenovo Ideapad Gaming 3 AMD Ryzen 5 5600H 15.6" FHD IPS Gaming Laptop...


37.000 €
или предлог цена
02 ное 08:15Polnac za laptop_nov

Nov zemen po greska


1.000 МКД
или предлог цена
01 ное 16:52TP Link WR720N Wifi Ruter/Router

Prodavam koristen router TP Link WR720N. Se raboti. Povekje info,...


01 ное 16:44Kupuvam i7 4770k

070 848 476 kontakt Ili i7 4790k


5.000 МКД
или предлог цена
01 ное 14:58ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


230 €
или предлог цена
01 ное 12:55PRODAVAM LAPTOP HP4545S

Laptopot e vo odlicna sostojba brz ne kochi baterija drzi malku si ra...


3.500 МКД
или предлог цена
01 ное 11:06Wi fi ruter tp link

Prodavam ruter ,wi fi , ispravna sostojba Ako ste zainteresirani pi...


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 ное 07:17Mini akciona kamera

nova ne koristena ultra mini akciona kamera snima full hd sprcifik...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

31 окт 21:44cooler za server antmineri i drugi

originalen Cooler za serveri i Antmineri s9 i drugi


2.400 МКД
или предлог цена
31 окт 19:37XFX PRO850W Core Edition Power Supply ATX 850

XFX PRO850W Core Edition Power Supply ATX 850 Energy Star Certified P...


3.500 МКД
или предлог цена
31 окт 11:05Mining Rig 8x GeForce RTX 3070

Компоненти: - 8x GeForce RTX 3070 (Стабилни 500 MH/s) - Intel(R) Co...


31 окт 08:59Prodavam ispraven pentium 4 kompjuter

Kompjuterot e odlicno zacuvan i ispraven Ima 80gb hard disk Mislam d...


500 МКД
или предлог цена
30 окт 12:01Laptop HP 14"

Prodavam mnogu malce koristen Laptop HP 14' model CF0014dx Display: ...


11.500 МКД
или предлог цена
30 окт 07:30HP TPN-C125 delovi

Se prodavaat delovi od HP laptop Tastatura - 1500 Polnac orginale...


1 €
или предлог цена
30 окт 02:28Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам