Куманово
                   
718 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV HP Laptop 17-cp0259ng

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 GB...


400 €
или предлог цена
Вчера 18:02Промовирано

HP Laptop - nov neotpakuvan

Processor: AMD Ryzen 5 5500U, Radeon Graphics | 2.10 GHz RAM: 8.00 G...


400 €
или предлог цена
Вчера 16:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

Asus RT-N66R

Se prodava rooter Asus RT-N66R. https://www.shi.com/product/278827...


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 13:32HP-15-ay037ng i5-6200U AMD Radeon R7 M340 4 GB

Laptopot e ispraven so nedostatoci, displejot e oshteten na desniot d...


5.000 МКД
или предлог цена
28 окт 08:51mining rig_ 12 graphics cards

Prodavam mining rig: 12 graphics cards _ XFX Radeon RX580 4 GB 1 mo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

27 окт 13:32Ryzen 9 16GB 3200mhz Asus Strix B450+

Се продаваат нови: Матична: ASUS Strix B450+ Gaming 2 Процесор: Ryz...


По Договор
или предлог цена
24 окт 23:56Smart plug / Паметен штекер

Се продаваат нови паметни штекери кои ја мерат потрошувачката на елек...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

24 окт 23:55DeepCool 850-m -v2l 850w gold

Ново напојување купено од анхоч под гаранција уште година ипол.. Лин...


6.500 МКД
или предлог цена
24 окт 23:55Prodavam desktop kompjuter (komplet)

Prodavam PC setup vo odlicna sostojba, zacuvan kako nov. (cena po dog...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:54Dell 3090 i5 8Th gen

Dell 3060 i5 8th gen 8GB Ram 256SSD M.2 windows 11 pro Dell tastatu...


300 €
или предлог цена
24 окт 09:54Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard Mouse Logi Master MX 2S ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 окт 09:53Macbook Air i5 4Gb ram 128 ssd Mid 2011

Macbook Air mid 2011 i5 4 ram 128 ssd os High siera 11 inch. Prak...


180 €
или предлог цена
24 окт 09:53Macbook pro Retina 15 Mid 2015

Macbook pro 15 Retina kako nov i7 16 ram 512 Storage ssd Mac OS Monte...


600 €
или предлог цена
24 окт 09:53Macbook Air 13 mid 2014

Macbook Air core i5 8GB ram 250 ssd storage 13.3 inch socuvani kako n...


300 €
или предлог цена
24 окт 09:53Gaming Kompjuter

CPU Core i5 4570 3.20Ghz up to 60Ghz. Maticna: gigabyte Ultra Durabl...


500 €
или предлог цена
24 окт 09:53Ruter TP LINK

Prodavam tp link ruter, koristen, vo ispravna sostojba .. Info samo n...


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

22 окт 20:40Десктоп компјутер

2 Десктоп компјутери Windows 7, Со wi-fi антена и CD rom. 3G ram ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 окт 16:12Apple MacBook delovi i servis

Delovi (Ekrani, Baterii, HDD, SSD, RAM itn.) i aksesoari (torbici, po...


1 €
или предлог цена
21 окт 16:40HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11DELL Inspiron 15R N5110 i3-2310M

DELL Laptop Inspiron 15R (N5110) Intel Core i3 2nd Gen 2310M (2.10GHz...


6.000 МКД
или предлог цена
19 окт 21:04Prodavam skener

Se prodava skener 2000den malku e koristen


2.000 €
или предлог цена
19 окт 19:29Kompjuterot e mnogu malku koristen

Se prodava mnogu malku koristen Samo na ovoj broj 078810573 07881...


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Kompjuter pc malku koristen

Za info na tell 078810573 078810573 078810573


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Microsoft Surface Pro 4 - Core i7 6650U, 16 GB, 512 SSD

Microsoft Surface Pro 4 - 12.3" - Core i7 6650U 2.2 GHz - 16 GB RAM -...


350 €
или предлог цена
18 окт 23:02ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

Prodavam graficka Asus TUF 3080, 10GB verzija. Pod garancija.


18 окт 08:09Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB HDD Windo...


3.000 МКД
или предлог цена
17 окт 21:51Amd athlon 300ge

Prodavam malku koristen amd athlon 300ge cpu


17 окт 21:13Odlicni ruteri nekoristeni,tenda,tp-link

Odlicni ruteri nekoristeni Tp-link 499 Tenda-899 prodadeno Fritz b...


16 окт 22:20zvucna kartica

prodavam zvucna kartica ,nadvoresna i univerzalna so usb priklucok


300 МКД
или предлог цена
15 окт 21:09Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање

Инсталирање на сите Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10 ...


1 МКД
или предлог цена
15 окт 12:18Headphones Razer Thresher for PS4 Wireless

Se prodavaat Headphones Razer Thresher for PS4 Wireless vo odlicna so...


3.000 МКД
или предлог цена
14 окт 02:38Gigabyte 1660s 6GB GDDR6

1660s 6gb koristena za gaming Preostanata garancija uste 7 meseci


13 окт 20:24Igre Ps4

Fifa18 600 den Fifa 20 900 den Hitman 1000 den The hunter 800 den ...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 11:29Maticna Gigabyte GA-G41MT-S2PT, Processors CPU E5700 3.0GHz

Se prodava polovna, ispravna maticna ploca Gigabyte GA-G41MT-S2PT so ...


900 МКД
или предлог цена
12 окт 02:40Hp Omen 17 Gaming

Lap Top-ot e kako nov. Mn malku koristen. I 7 7700 Gtx 1070 120 hz d...


900 €
или предлог цена
10 окт 23:54*Macbook Pro (Early 2015) 550€ HITNO!!!!!

Macbook pro, Retina display bez zabeleski, mnogu socuvan, bez grepka ...


500 €
или предлог цена
08 окт 22:00Kupuvam argb kuleri ventilatori fanovi, moze zamena

Kupuvam argb ventilatori sto moze da se kontroliraat ili preku maticn...


2.000 МКД
или предлог цена
08 окт 16:31Dell E7450

Dell LATITUDE E 7250 Intel Core i5 5300 Clock Speed : 2.40 GHz Ram...


250 €
или предлог цена
05 окт 11:56Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 13000 d...


13.000 МКД
или предлог цена
04 окт 16:17HP PAVILLION DV9000

Screen: 17″ WXGA+ (1440 x 900) Brightview standard. Optional WXGA+ Ul...


1 €
или предлог цена
04 окт 08:45monitor benq

22 inc full hd (1980x1080) 60hz ima zvucnik 2xhdmi vga


4.000 МКД
или предлог цена
03 окт 21:17DDR3 2x4GB Corsair Vengeance

DDR3 2x4GB Corsair Vengeance Drasticno gi podiga performansitae na...


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 22:38Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам