Куманово
                   
750 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

Gigabyte 1660s 6GB GDDR6

1660s 6gb koristena za gaming Preostanata garancija uste 7 meseci


17 дек 17:34Amd athlon 300ge

Prodavam malku koristen amd athlon 300ge cpu


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
16 дек 10:04Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање

Инсталирање на сите Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10 ...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 11:35HP Pavilion 15 (15-eg2025nr) 2022 Godina Nov I7 12thgen

Se prodava samo otpakuvan nov lap top HP Pavilion Model HP Pavilion...


750 €
или предлог цена
14 дек 08:57Продавам канцелариски слушалки

Некористени канцелариски слушалки 1 Пар 500ден 2 Пара 800ден Праќаме ...


500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

13 дек 16:51Kompjuter za osnovna upotreba

Се продава половен компјутер за основна употреба. Сервисиран, спремен...


3.900 МКД
или предлог цена
12 дек 03:23I5 6500

Prodavam cpu i5 6500 Broj za kontakt: 078696599 alekssndar Cenata e ...


3.500 МКД
или предлог цена
10 дек 23:04Gaming Kompjuter

CPU Core i5 4570 3.20Ghz up to 60Ghz. Maticna: gigabyte Ultra Durabl...


500 €
или предлог цена
10 дек 22:56Dell 3090 i5 8Th gen

Dell 3060 i5 8th gen 8GB Ram 256SSD M.2 windows 11 pro Dell tastatu...


290 €
или предлог цена
10 дек 22:55HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


6.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 МКД
10 дек 18:12ROUTER (РУТЕР)

Половни рутери Исправни и за делови ЕКСТРА ЦЕНА !


09 дек 12:21HP monitor 60hz 27inch

Vo odlicna sostojba koristen 1 godina


5.999 МКД
или предлог цена
08 дек 17:32dell latitude 7280

dell latitude i5-8250U,1.8GHZ, 16GB, DDR4, SSD256GB fingerprint unl...


280 €
или предлог цена
07 дек 21:15Western Digital 1TB, 2TB

Se prodavaat polovni ispravni Hard Diskovi HDD Western DIgital (Healt...


2.000 МКД
или предлог цена
05 дек 02:24Apple MacBook Air 2014

Se prodava poloven laptop Apple MacBook Air 2014 god, baterija 4 sati...


17.000 МКД
или предлог цена
05 дек 01:58SeaSonic M12II 850 SS-850AM

SeaSonic M12II 850 SS-850AM 850 W ATX12V / EPS12V SLI Ready 80 PLUS B...


3.500 МКД
или предлог цена
04 дек 20:27GeForce GTX 750TI 2GB GDDR5

Se prodava GTX 750TI 2GB GDDR5 graficka karticka,pogodna za light gam...


02 дек 18:52Prodavam gtx 760 i i5 6500 cpu

Prodavam gtx 760 i i5 6500 procesor Cenata e fiksna Cpu 3500den Graf...


02 дек 12:18Prodavam Monitor SAMSUNG

Vo dobra sostojba Samsung syncmaster 940b 1280 x 1024 hd 60hz (75 ove...


50 €
или предлог цена
01 дек 13:27High End Gaming PC so RTX

Se prodava Gaming PC so slednive konfiguracii: CPU: I5-8600k CPU Coo...


1.350 €
или предлог цена
30 ное 22:30DVD-RW za Laptop

Se prodavaat polovni DVD chitaci za Laptop marka HP, ispravni Napome...


300 МКД
или предлог цена
30 ное 03:00Hard Disk 500GB 160GB 80GB

Se prodavaat polovni hard diskovi HDD 2.5" Health Status 100% Hitach...


400 МКД
или предлог цена
30 ное 03:00Ram memorii DDR3 (SODIMM)

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (S...


250 МКД
или предлог цена
30 ное 02:55Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin

Slim led HD displej 14" 30 i 40 pin


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 10:33DESKTOP PC + MONITOR PHILIPS + DODATOCI

Се продава десктоп компјутер со следниве конф: I3-7100 8GB RAM GTX...


18.000 МКД
или предлог цена
28 ное 22:23Xfx rx570 kuleri ventilatori perki

Ventilatorite se ispravni izvadeni od xfx rx570 4gb. Se gleda na slik...


27 ное 00:18MONITOR DAEWOO 15"

Продавам монитор Daewoo 15" Цена по договор Телефон за контакт: 075...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:44ram memorija ddr ddr1 memoria рам меморија

Se prodava ram memorija 512MB DDR1 na 400MHz 300 denari parce I...


300 МКД
или предлог цена
22 ное 12:42Acer Predator Helios 500 Gaming Laptop

Prodavam Acer Predator Helios 500 koristen 2.5 godini za normalna sek...


1.100 €
или предлог цена
21 ное 16:39play station

koristen vo odlicna sostojba


21 ное 11:20Tp Link WR740N Ruter

Se prodava poloven ispraven ruter marka Tp Link WR740N


21 ное 03:30Desktop Kompjuter Kukjiste

Se prodava Desktop kompjuter, kukjiste Maticna: Gigabyte GA-G41MT-S2...


3.000 МКД
или предлог цена
21 ное 03:25Cooler master v550

Ispravno napajanje bez modularni kabli Ne otvarano 074 241 145


70 €
или предлог цена
20 ное 21:19Lenovo V130-15IKB 15.6´´ Celeron 3867U/4GB/1TB

Lenovo V130-15IKB 15.6, Celeron 3867U/4GB/1TB. Baterija 2 časa. Ima v...


1 МКД
или предлог цена
19 ное 23:41Gaming PC i7 10700F 2.9GHz

MB - GIGABYTE MB B460M DS3H LGA1200 - garancija do 05.2023 CPU - I...


900 €
или предлог цена
16 ное 20:48TABLET ZA CRTANJE WACOM INTUOS PRO L PTH 860

БРОЈ ЗА КОНТАКТ 078700587 Продавам многу малку користен таблет за цр...


22.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

16 ное 17:50Lenovo ThinkBook 13s

Спецификации: CPU: i7-8565u GPU: Intel UHD 620 RAM: 8GB DDR4 2400M...


30.000 МКД
или предлог цена
14 ное 17:51LAP TOP

Donesen od CH Info na ovoj broj 071 291 351 071 291 351


1 €
или предлог цена
14 ное 13:43Poloven I3 so biro komplet

Se prodava kompjuter so biro komplet ili moze i posebno koj saka samo...


12.000 МКД
или предлог цена
14 ное 09:33Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13....


3.200 МКД
или предлог цена
13 ное 22:24Страна 6 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам