Куманово
                   
752 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13....


3.200 МКД
или предлог цена
13 ное 22:24SteelSeries Rival-110 RGB

Се продава нов маус SteelSeries Rival-110 купен во Анхоч, користен са...


13 ное 16:13Game Pad SteelSeries Nimbus+ Official Apple iPhone/iPod/iPad

Se prodava Game Pad SteelSeries Nimbus+ Koristen e samo ednas, bukv...


13 ное 15:28Asus UX501J i7 neispraven na delovi

ASUS ZenBook Pro UX501JW-CN245R i7-4720HQ NVIDIA® GeForce® GTX 960M W...


1 МКД
или предлог цена
12 ное 22:18Dell Inspiron 510m i DVD Asus

Laptop Dell star no funksionalen….videte foto! 4000den DVD Asus mode...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
11 ное 11:53prodavam GTX 1050 2GB

se prodava graficka GTX 1050 koristena za gaming, iscistena, so kuti...


10 ное 13:45Se od slikite za 1200den, pogledni oglas

Se od slikite go smetam za neispravno mozebi ima nesto ispravno. Cena...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:16Ruter tp link

Prodavam wi fi rutet tp link , koristen vo ispravma sostojba Ako ste ...


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

09 ное 23:26Top Gaming Konfiguracija

Kuciste: Antec NX410 White MB: Asus Strix B450 Gaming F II CPU: AMD...


86.000 МКД
или предлог цена
06 ное 21:40se prodava Acer

kupen e 26.990 a prodavamo ga 25.000 cena ne e fiksna . info na tel ...


25.000 €
или предлог цена
05 ное 14:14RUTER RUTERI TP LINK

Malku koristen ispraven 100% ruter tp link so dve anteni


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

05 ное 13:41Продавам 22 инчен монитор Samsung syncmaster 2253w

Продавам 22 инчен монитор Samsung syncmaster 2253w. 2ms 8000:1 dynami...


70 €
или предлог цена
05 ное 12:51HP Workstation

HP Workstation Zbook 15. Intel Xeon E31505M v5 16 GB RAM Intel H...


31.000 МКД
или предлог цена
05 ное 09:43Dell AC Adapter - 240-Watt

Dell AC Adapter - 240-Watt with 6 ft Power Cord Compatible Models: ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
04 ное 18:51EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD

EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD MOZE I KOMPLET CORE I7 QM 4GB RAM 250 HDD WI...


6.000 €
или предлог цена
02 ное 10:38DELLOVI ZA ACER EKRANI

DELLOVI ZA ACER LAPTOP AMD I INTEL EKRANI CENI SE PO DOGOVOR


3.600 МКД
или предлог цена
02 ное 10:3615.0" XGA LG PHILIPS Matte LCD DISPLAY LP150X1 (G2CP)

Продавам одлично сочуван исправен 15.0" XGA LG Philips Matte LCD DIS...


1 €
или предлог цена
02 ное 08:36TP Link WR720N Wifi Ruter/Router

Prodavam koristen router TP Link WR720N. Se raboti. Povekje info,...


01 ное 16:44Kupuvam i7 4770k

070 848 476 kontakt Ili i7 4790k


5.000 МКД
или предлог цена
01 ное 14:58PRODAVAM LAPTOP HP4545S

Laptopot e vo odlicna sostojba brz ne kochi baterija drzi malku si ra...


3.500 МКД
или предлог цена
01 ное 11:06Wi fi ruter tp link

Prodavam ruter ,wi fi , ispravna sostojba Ako ste zainteresirani pi...


400 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

01 ное 07:17cooler za server antmineri i drugi

originalen Cooler za serveri i Antmineri s9 i drugi


2.400 МКД
или предлог цена
31 окт 19:37XFX PRO850W Core Edition Power Supply ATX 850

XFX PRO850W Core Edition Power Supply ATX 850 Energy Star Certified P...


3.500 МКД
или предлог цена
31 окт 11:05Mining Rig 8x GeForce RTX 3070

Компоненти: - 8x GeForce RTX 3070 (Стабилни 500 MH/s) - Intel(R) Co...


31 окт 08:59Prodavam ispraven pentium 4 kompjuter

Kompjuterot e odlicno zacuvan i ispraven Ima 80gb hard disk Mislam d...


500 МКД
или предлог цена
30 окт 12:01Laptop HP 14"

Prodavam mnogu malce koristen Laptop HP 14' model CF0014dx Display: ...


11.500 МКД
или предлог цена
30 окт 07:30HP TPN-C125 delovi

Se prodavaat delovi od HP laptop Tastatura - 1500 Polnac orginale...


1 €
или предлог цена
30 окт 02:28Изработка на web страни

Имате идеја а немате реализатор? Или немате идеја и немате реализатор...


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

30 окт 00:31mining rig_ 12 graphics cards

Prodavam mining rig: 12 graphics cards _ XFX Radeon RX580 4 GB 1 mo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

27 окт 13:32Ryzen 9 16GB 3200mhz Asus Strix B450+

Се продаваат нови: Матична: ASUS Strix B450+ Gaming 2 Процесор: Ryz...


По Договор
или предлог цена
24 окт 23:56Smart plug / Паметен штекер

Се продаваат нови паметни штекери кои ја мерат потрошувачката на елек...


800 МКД
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

24 окт 23:55DeepCool 850-m -v2l 850w gold

Ново напојување купено од анхоч под гаранција уште година ипол.. Лин...


6.500 МКД
или предлог цена
24 окт 23:55Prodavam desktop kompjuter (komplet)

Prodavam PC setup vo odlicna sostojba, zacuvan kako nov. (cena po dog...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:54Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard Mouse Logi Master MX 2S ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 окт 09:53Macbook Air 13 mid 2014

Macbook Air core i5 8GB ram 250 ssd storage 13.3 inch socuvani kako n...


300 €
или предлог цена
24 окт 09:53Десктоп компјутер

2 Десктоп компјутери Windows 7, Со wi-fi антена и CD rom. 3G ram ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 окт 16:12Apple MacBook delovi i servis

Delovi (Ekrani, Baterii, HDD, SSD, RAM itn.) i aksesoari (torbici, po...


1 €
или предлог цена
21 окт 16:40HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11Kompjuterot e mnogu malku koristen

Se prodava mnogu malku koristen Samo na ovoj broj 078810573 07881...


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Kompjuter pc malku koristen

Za info na tell 078810573 078810573 078810573


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Страна 7 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам