Куманово
                   
757 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

DeepCool 850-m -v2l 850w gold

Ново напојување купено од анхоч под гаранција уште година ипол.. Лин...


6.500 МКД
или предлог цена
24 окт 23:55Prodavam desktop kompjuter (komplet)

Prodavam PC setup vo odlicna sostojba, zacuvan kako nov. (cena po dog...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:54Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard Mouse Logi Master MX 2S ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 окт 09:53Macbook Air 13 mid 2014

Macbook Air core i5 8GB ram 250 ssd storage 13.3 inch socuvani kako n...


300 €
или предлог цена
24 окт 09:53Десктоп компјутер

2 Десктоп компјутери Windows 7, Со wi-fi антена и CD rom. 3G ram ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 окт 16:12Apple MacBook delovi i servis

Delovi (Ekrani, Baterii, HDD, SSD, RAM itn.) i aksesoari (torbici, po...


1 €
или предлог цена
21 окт 16:40HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11Kompjuterot e mnogu malku koristen

Se prodava mnogu malku koristen Samo na ovoj broj 078810573 07881...


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21Kompjuter pc malku koristen

Za info na tell 078810573 078810573 078810573


2.000 МКД
или предлог цена
19 окт 13:21ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

Prodavam graficka Asus TUF 3080, 10GB verzija. Pod garancija.


18 окт 08:09zvucna kartica

prodavam zvucna kartica ,nadvoresna i univerzalna so usb priklucok


300 МКД
или предлог цена
15 окт 21:09Igre Ps4

Fifa18 600 den Fifa 20 900 den Hitman 1000 den The hunter 800 den ...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 11:29Hp Omen 17 Gaming

Lap Top-ot e kako nov. Mn malku koristen. I 7 7700 Gtx 1070 120 hz d...


900 €
или предлог цена
10 окт 23:54*Macbook Pro (Early 2015) 550€ HITNO!!!!!

Macbook pro, Retina display bez zabeleski, mnogu socuvan, bez grepka ...


500 €
или предлог цена
08 окт 22:00HP PAVILLION DV9000

Screen: 17″ WXGA+ (1440 x 900) Brightview standard. Optional WXGA+ Ul...


1 €
или предлог цена
04 окт 08:45DDR3 2x4GB Corsair Vengeance

DDR3 2x4GB Corsair Vengeance Drasticno gi podiga performansitae na...


2.000 МКД
или предлог цена
02 окт 22:38GeForce RTX 3080 TI

Se prodava GeForce 3080TI. Vo besprekorna sostojba.


01 окт 11:02Asus TUF AMD Radeon 6900XT OC

Se prodava AMD Radeon 6900 XT. Brand asus tuf OC Vo besprekorna s...


01 окт 11:00Ruter tp link

Se prodava ruter tp link najdobriot ruter cena fix.prakam i po kargo....


30 сеп 14:21iMac 27 2K 2012 Late i7 16GB Ram.

The iMac Prodadeno!!!


740 €
или предлог цена
28 сеп 18:54Gaming kompjuter

Core i5 6500 3.20Ghz 16 GB Ram Hyper x Storage ssd 256GB Nvme. Gra...


600 €
или предлог цена
28 сеп 18:00GTX 1050 i5-7400

Intel i5-7400 3ghz Motherboard gigabyte ga-h100m-ds2 Ultra durable...


450 €
или предлог цена
28 сеп 12:30IPAD APLE 9th

Polovni Ipad tableti.100% socuvani,malku koristeni. info 071 362 226


270 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

26 сеп 13:00Ram Memorija DDR3 2x2 GB 1333 Mhz

Se prodavaat dve plocki po 2 GB izvadeni od laptop ispravni


450 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:48HP EliteDisplay E241i 24-inch IPS

Hp Business E241i 24 Led Lcd Monitor - 16:10 - 8 Ms - Adjustable Disp...


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 03:09SE PRODAVA TABLET Android 4.2

TREVI tablet 7 inch, so puknato staklo malku e upotreben skoro nov. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

23 сеп 12:13ODLICNA BATERIJA ZA ACER ASPIRE G serija

Prodavam baterija od acer aspire 5750G baterija drzi 2 i pol sati. ...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 20:45Lap top Dell

Se prodava lap top: Dell dimenzii: 15.6” Inspirion 3000series mod...


350 €
или предлог цена
15 сеп 13:00RAM Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz

Se prodava Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz RAM Memory, rabotat bez mana s...


1.800 МКД
или предлог цена
14 сеп 23:06Macbook Air Core i7 8 Ram 500 ssd

Macbook Air 13 Core i7 8GB Ram 1600 Mhz 2014 Socuvan so originalen a...


350 €
или предлог цена
14 сеп 18:29adapter za kompjuteri

Thunderbolt to hdmi vga dvi za poverzuvanje po veke ekrani!


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

13 сеп 07:47HP OfficeJet Pro 8720

PRINT FAX SCAN COPI WEB- mnogu malku koristen


11 сеп 11:40MONITOR

POLOVEN MONITOR -THOMSON Wysius


50 €
или предлог цена
11 сеп 11:39RUTERI

Linksys


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

11 сеп 11:39Sony svs13aa11m i7 na delovi

Sony svs13aa11m i7 na delovi.


1 МКД
или предлог цена
01 сеп 22:00Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M

Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M bez hladnjak i...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:32Kingston 8GB 3200MHz DDR4

Se prodava: Kingston 8GB 3200MHz DDR4 HyperX Cena po ram 1800 den, ...


1.800 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:09Ryzen 3900x i 5900x Box od Setec so garancija

polovni Ryzen 9, 3900x i 5900x od Setec so garancija ima i propratni...


21.000 МКД
или предлог цена
28 авг 10:21Tastatura mouse cherry

Optionally connected using Bluetooth® or a 2.4 GHz wireless unit – bo...


27 авг 10:11Logitech MX Master 2s Mouse

Sensor technology: Darkfield high precision Nominal value: 1000 dpi ...


2.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

27 авг 10:07Страна 8 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам