Подкатегорија:
                   
72 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski

Led displei 15.6" i 17.3" 40 pinski, standardni ne se slim


1 МКД
или предлог цена
12 мар 09:23Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive

Samsung 750GB SATA 2.5 Hard Drive ST750LM022, HN-M750MBB/M 100% Isp...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 08:33Asus X55A maticna

Asus X55A maticna so Intel Celeron 1000M (1.8GHz, 2MB Cache) 100% isp...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 20:30Делови за секаков вид на лаптоп

Се продаваат делови за голем број на преносни уреди (HP, Dell, Apple,...


1 €
или предлог цена
04 мар 19:38HD Displej 15.6" slim led 40 pin

HD Displej 15.6" slim led 40 pin


2.800 МКД
или предлог цена
02 мар 00:28Originalni bateriii za laptopi

Originalni polovni bateriii za povekje modeli na laptopi so traenje o...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 23:54Displej 11.6 slim led

Displej 11.6 slim led 30 i 40 pinski.


1.300 МКД
или предлог цена
01 фев 19:59ACER PRODOCK MS2339

ACER PRODOCK MS2339 - LC.DCK0A.010 - Port Replicator - 90 watts - for...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 22:24Ekrani za laptop 15.6" led slim

obicen 40 pin. 2000 den. 15.6" 30 pin. slim 3000 den. 15.6" 40 pin....


3.000 МКД
или предлог цена
15 јан 10:23M.2 Ssd Caddy so kuler

Se prodava M.2 sata Caddy 9.5mm .Se vmetnuva namesto dvd-rw .Si ima ...


1 €
или предлог цена
31 дек 00:34Комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи

Продавам комплет (пластики) шасии за повеќе модели на лаптопи Без ...


1 €
или предлог цена
23 дек 19:28RAM MEMORY 2GB

ram memorija za laptop 2gb ddr2 2Rx8 SAMSUNG


600 МКД
или предлог цена
20 дек 14:07HDD 320GB 5400rpm

Hard disk 320giga 700den


700 МКД
или предлог цена
12 дек 16:54Maticna za HP 250 G4 N3050

Maticna za HP 250 G4 N3050


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 17:10Maticna zaAcer Aspire V5 V5-571G i3 2nd Gen 2375M

Maticna za Acer Aspire V5 V5-571 Intel Core i3 2nd Gen 2375M (1.50GHz...


1.700 МКД
или предлог цена
23 ное 00:36Maticni ploci za laptopi

1. Acer Aspire 5349-B812G32Mnkk so cpu Pentium B815 2. HP DV7t-7000 ...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 17:16Екран за Asus 15.6inch

Се продава екран од 15.6inch изваден од Asus во исправна состојба. Т...


1.700 МКД
или предлог цена
03 окт 17:19RAM 2X2GB DDR3

Се продаваат две плочки RAM со капацитет од 2GB DDR3 во одлична состо...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 17:19HP Docking Station

Се продаваат две (2) HP Docking Station, модел: HP A7E32AA и еден (1)...


900 МКД
или предлог цена
18 авг 16:05baterija za laptop

prodavam baterija za laptop


400 МКД
или предлог цена
12 јул 13:31Dell NOV Adapter/Polnac !

Prodavam nov dell adapter, kupen od amazon amerika. Ne odgovara za ...


По Договор
или предлог цена
30 јун 13:34HP торба за 17

ист како на сликата, скоро и да не е користен можно е замена за то...


По Договор
или предлог цена
13 јун 19:11Polnaci adapteri za laptop

Prodavam adapteri za laptopovi Prakjam i po kargo niz cela mk Konta...


15 мар 13:24Maticni ploci za laptopi

Lenovo G570 Lenovo 100-15IBY HP 250 G4 Listata se nadopolnuva


1 МКД
или предлог цена
18 фев 15:09Ssd Flash Samsung M.2 Apple 1TB/512/256GB

ssd Flash M.2 Samsung Za Macbook pro 2014/15 retina. 1TB 190€ ...


150 €
или предлог цена
12 дек 20:49Led displej 15.6" 40 pin standard

Led displej 15.6" 40 pin standard


1 МКД
или предлог цена
10 окт 08:05Dell inspiron M5010 DELOVI LED 40 pin, tastatura, baterija..

Se prodavat delovi od laptop inspiron M5010 Ekran 1336x768 15.6'' HD...


1.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 22:52DDR3 4GB RAM Memorija za laptop 1600MHZ 1.5V

Hynix (najcesto gi ima vo Acer laptopi) ram memorija nikogas ne kori...


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 18:56ekrani za laptop razni modeli

Ekran Za Laptop 10.1 13 14 15.4 15.6 17.3. Montaza na lice mesto so...


40 €
или предлог цена
11 авг 23:5515.6 Lcd Monitor za Laptop 40pin

Se prodava 15.6 Lcd Monitor (Glossy) Led za Laptop 40pin priklucok


1.500 МКД
или предлог цена
20 јун 00:01Ram memorija za Laptop 4gb DDR3

Se prodava Ram memorija za Laptop 2x2gb DDR3


1.000 МКД
или предлог цена
20 јун 00:01Processor Intel i3-380M za Laptop

Se prodava Processor Intel i3-380M za Laptop


1.000 МКД
или предлог цена
20 јун 00:01Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам